Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 salvati un GRANDE

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

salvati un GRANDE Empty
MesajSubiect: salvati un GRANDE   salvati un GRANDE Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 4:40 am

Citat :
SALUTO TUTTI I GIOCATORI DI FREELANCER NEMICI E AMICI SALUTO ANCHE IL CLAN DACIA ROBI DACIA ZYRA ECI CI INCONTREREMO FORSE IN UNALTRO GIOCO MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SONO DISPIACIUTO DI LASCIARE QUESTO GIOCO PERCHE MI PIACEVA MOLTO MA SONO COSTRETTO PER MOTIVI DI ISTALAZIONE DEL GIOCO CIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA RAGAZZI E GRAZZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DI TUTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MUHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


nu stiu cum sa facem , ca sal ajutam pe Enrik
poate aveti vreo ideie , stiu ca, Ares a incercat sal ajute , dar se pare ca .....

Enrik, amico, se puoi darci maggiori dettagli circa il tuo problema, forse ci puo aiutare
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

salvati un GRANDE Empty
MesajSubiect: Re: salvati un GRANDE   salvati un GRANDE Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 10:55 am

...dar nu stiu cum sa-l ajutam, daca nu cunoastem problema !

Pe Mihai nu pot ajuta , si intalnesc cu iel zilnic, am incercat tot ce se poate,

re instalat jocul,windowsul,si tot ce aprtine de joc,si tot pune in bara , cand vrea sa

iese in spatiu!!

Nu sunt banati oare?!!! "Cauza netului"
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

salvati un GRANDE Empty
MesajSubiect: Re: salvati un GRANDE   salvati un GRANDE Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 12:39 pm

Daca ii coboara jocul in bara nu netul este cauza. Problema este in alta parte.
Daca era banat nu putea sa intre pe server si atat. Hmm pot fi mai multe probleme plecand de la configuratia calculatorului si pana la drivere sau kit-ul de windows. Poate sa fie vorba si de ceva ce are instalat si intra in conflict cu jocul sau mai bine zis cu ceva din modul void.
Sus In jos
kaos

kaos


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 33
Localizare : Prin Amsterdam (as vrea eu)
Data de inscriere : 06/06/2008

salvati un GRANDE Empty
MesajSubiect: Re: salvati un GRANDE   salvati un GRANDE Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 2:26 pm

Va ajut si eu cu niste probabilitati cemi vin in cap acum.

-Si-a bagat nasu prin fisierele ini si a corupt modul.
-Are salvari facute cu alt mod (trebuie sterse in cazul asta)

Cea mai buna solutie e sa dezinstaleze fl cu tot cu ss-uri si salvari si sal einstaleze frumos sa reinstaleze flmm si sa redescare modul si -logic -sal activeze - astfel scapa de batai de cap si cu siguranta ii va merge beat
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

salvati un GRANDE Empty
MesajSubiect: Re: salvati un GRANDE   salvati un GRANDE Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 7:18 pm

...da corect !!s-a reusit Sebulba (Mihai) conectarea pe net,

tre sa instaleaza din nou tot,dela fl -flmm-mod v6 !!

asta ar trebui sa faca si Enrik !! aplauze
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

salvati un GRANDE Empty
MesajSubiect: Re: salvati un GRANDE   salvati un GRANDE Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 12:23 am

reistal Windows, reinstal FL, reinstal FLMM
thats the resolvation
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
kaos

kaos


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 33
Localizare : Prin Amsterdam (as vrea eu)
Data de inscriere : 06/06/2008

salvati un GRANDE Empty
MesajSubiect: Re: salvati un GRANDE   salvati un GRANDE Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 9:24 am

Asta e singura rezolvare deoarece Void fiind un mod mare k dimensiuni (in fisiere nu k MB) se poate bloca in timpul activarii/dezactivarii , si sa lucreze in background , astfel se poate pierde pe drum un ini din EXE si PL ZAHAR!!!nu mai mere nimic , si nu stai sa cauti acuma ce lipseste mai bn pierdi 20 de minute sa reinstalezi tot si bafta.Asta v-o zic din proprie experienta k am patito cu modu meu ; dadaeam gherle la unele chestii si bagam jocun bara ziceai k e batut in cuie acolo.

HINT:pt cei care vor sa se apuce de modding , dupa ce testati ceea ce tocmai ati incercat , faceti un backup al modului inainte sa mai adaugati ceva astfel daca ceva nu iese bine reveniti la ultima versiunea functionala.
Sus In jos
Continut sponsorizat





salvati un GRANDE Empty
MesajSubiect: Re: salvati un GRANDE   salvati un GRANDE Icon_minitime

Sus In jos
 
salvati un GRANDE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: