Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 NAVE NOI !!!!

In jos 
+10
Robi
kaos
Lord of Darkness
andrei
Evolitent
ZZeuS
Duras
Zyraxes
Zamolxis
LOT
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: NAVE NOI !!!!   NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 07, 2008 11:07 pm

SHONEN .... hehehe
pai da, e cam greu de batut in pvp, indiferent daca zboara pe o matura sau o caramida
e bun, n-ai cei face
cea mai buna performanta a mea a fost sa-i iau juma de hul .... da el avea sabre iar eu eagle si a durat cam 10 minute pvp-ul
mai mult de atat n-am fost in stare
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: NAVE NOI !!!!   NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 1:33 pm

Aaa Shonen.... Mda e bun dar asta nu explica proportia astronomica de victorii in pvp pe care o are baiatul asta. Eu raman la opinia ca tipul asta nu joaca pe bune.Am mai jucat pe alte servere, am mai intalnit si acolo luptatori f buni si aici ii amintesc pe cei din clanul Raven pe serverul Vanguard 1, pe [Romania]-Metzger devenit mai apoi [Pretorianer]-Metzger, pe serverul CHSP Elite, nu stiu poate ati mai auzit de ei de asta ii enumar. Oamenii astia erau f buni in pvp dar "zburau" natural pt FL ca sa zic asa. Tipul asta desi e bun cred ca se foloseste si de chestii ajutatoare . M a rog discutia poate fi inutila dat fiind personajul la care se refera, dar e frustrant sa stii ca joci corect si altii se impauneaza cu performante obtinute prin furt. Zboara de parca energia thrusterului nu se epuizeza si dara din spate da senzatia de folosire a cruise engine(ma rog, motor de croaziera), iar loviturile de cd nu-l afecteza ca pa altii, majoritatea de fapt. credeti ce vreti dar eu nu am respect pt talentele astuia si raman suspicios in continuare in ceea ce-l priveste.
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: NAVE NOI !!!!   NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 5:18 pm

-Nu caut motive ca am pierdut cu el, caci in ultima vreme , nu nimeresc un BS cu laserele, dar aseara m-a doborit cu o lovitura, eu avind scutul aproape intact.Una shi Buuuum! Apoi mi-a scris ca am fost prea aproape de el(eu nu i-am cerut explicatzii, ca nu ma demit)
-Cu destroyer, a fost interesant, l-am scanat shi nu avea rakete, doar wasp. tragea dupa mine cu ele, shi paraliza trusterul meu, dar shi armele.Pe ala m-am pus sa il intreb cu ce ma rupe, ca nu are paralizer, a raspuns ca trb sa shtii cind lansezi cd-ul.Cool!
-da' jucam cu ce avem ,nu acuz pe nimeni. Very Happy
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: NAVE NOI !!!!   NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 5:30 pm

poate are prieteni admini...
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: NAVE NOI !!!!   NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 7:01 pm

Shonnen nu are relati cu admini posibil sa fie admin
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: NAVE NOI !!!!   NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 11:44 pm

Mda asta ar explica unele lucruri. Dar, in acelasi timp, e grav daca un administrator isi permite sa faca asta pe server si impotriva unei factiuni pe care e clar ca nu o simpatizeaza.
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: NAVE NOI !!!!   NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Icon_minitimeMar Dec 09, 2008 12:52 am

Oficial, Shonnen a luat peste bot de la admini de nenumarate ori, But... Whoo Knoes...
Sus In jos
Continut sponsorizat





NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: NAVE NOI !!!!   NAVE NOI !!!! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
NAVE NOI !!!!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: