Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 cititi si luati aminte

In jos 
AutorMesaj
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

cititi si luati aminte Empty
MesajSubiect: cititi si luati aminte   cititi si luati aminte Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 5:50 am

Atentiune - ptr tot poporul
de acum incolo, persoana care doreste sa faca parte din clanul Dacia , va trebui sa indeplineasca anumite conditii .
de prea multe ori ne-am fript , fiinca am fost poate prea permisivi si era de ajuns sa fii roman ca sa faci parte din clan
cred ca, trebuie sa ridicam stacheta
va fi admis in clan numai acela care demonstreaza ca este un PvPist de nivel mediu , dupa ce a fost testat de veteranii clanului ,
este valabil si pentru fostii membrii de clan care au lipsit o perioada mai mare de timp si vor sa-si refaca tag Dacia
faptele au aratat ca cei predispusi la joc necinstit sunt cei care nu au experienta in PvP sau in inclestari cu mai multi adversari
nimeni nu isi va face tag Dacia , chiar daca indeplineste conditiile de mai sus pana nu-l 'citesc' , eu ,Ares , Zyra- noul recrut , obligatoriu va avea TS - poate sta pe ascultare - valabil si ptr membrii vechi
cei care folosesc mijloace in contradictoriu cu regulamentul clanului si al serverului , ascunzandu-se dupa caractere particulare
si sunt demascati de conducerea voidului - vor fii exclusi din clan - fara exceptie

g3Rula
Sus In jos
 
cititi si luati aminte
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: