Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii

In jos 
+31
Ovi
Vezinas
boleck
apollo
Robi
Tavi
ECY_TM
sebulba
sebulba75
catapadurariu@yahoo.com
UltraPro
Regalion
Deep Silver
spinaker
Andrada
Godzilla
007m
Dj^Lancer
Aless1o
Ovy
qetrutz
Marcu Nebunu
St_Ares
Burn_Baby_Burn
shoby20
traian
Duras
LOT
Zamolxis
StefyTza
Zyraxes
35 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
sebulba

sebulba


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 48
Data de inscriere : 09/06/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 7:29 am

OK Smile) am reusit rezolvarea problemei,am putut intra si in Klan si in joc!Oh doamne,sper sa nu mai fie nici o problema ,doar distractie!!!
Sus In jos
ECY_TM

ECY_TM


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 09/06/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 7:22 pm

Salutari fratilor ,a trebuit sa fac alt id de mesenger ca sa pot posta pe forum Mad ,pt anceput le urez BUN VENIT, noilor membri ai clanului Dacia . pt noi memb. VA ROG CITITI REGULILE SERVERULUI .nu uitati lucru acesta este foarte important pt voi .AL doilea punct ar fi : uni din noi veniti sant cam NESIMTITI sa nu se mire daca vor fi luati peste picior de cei mai vechi din clan (daca vrei ceva cere ajutoru cuiva ,daca vrei pvp cere )aproape toti avem TS este greu sa vb ? ,dar nu lansa rachete si cd-uri asupra celui care vrei sa al provoci,sau sa al lovesti cu nava ta ,cred ca se simte care fac asa ceva an jok si pe viitor sa anceteze cu asemenea practici.Al treilea punct ar fi: daca santem an batalie nu mai schimbati caracterele an timpul luptei ,ori lupti cu caract. DACIA ori pleci ,de aia esti an clan ca sa lupti cu caract DACIA nu altu .AL patrulea punct ar fi : sa ne mai punem si sa facem si killuri pt clan pt ca clanu a decazut an clasament ,si nu doar unui sa faca ci toti
Sus In jos
Tavi




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 10/07/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 10:26 am

Sal all numele meu e Octavian Sarbu sunt din ploiesti si as dori sa fiu si eu un membru al acestui clan..... sunt in special un pve-ist inrait.... dar fac si pvp ocazional....id-ul meu este Tavi1409@yahoo.com. dak recrutati noi membri pm sau add id. multam
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 6:06 pm

Salut si bine ai venit pe forum.Da,recrutam si vom recruta mereu membrii noi,suntem un clan deskis.Asa cum am zis anterior,cand postati cererea de intrare in clan dati-ne urmatoarele date:

-varsta
-experienta online
-daca sunteti sau ati fost in alt clan
-localitate
-numele cu care veti intra in clan [Dacia].......
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 9:25 pm

salut Tavi !!!bine ai venit in clanul Dacia !!!
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 10, 2008 11:52 pm

Salut Tavi!
Ne gasim pe void! afro
Sus In jos
apollo




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 11/07/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 11, 2008 9:45 pm

Salut ,

Sunt Robert, am 27 de ani, si vreau sa ma alatur clanului vostru.

Thanks and have fun!
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeVin Iul 11, 2008 10:44 pm

salut baieti ,
pentru cei noi , cititi diplomatia noastra , regurile clanului si ale voidului

ne vedem in joc
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 1:23 pm

Salutare Apollo!
Alta data sa nu mai fii asha timid cand te antreb cine eshti pirat
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 11:11 pm

sal si bine ai venit printre noi.Fa-ti caracter cu Dacia si vei primi toate indicatile si ajutorul necesar.
Sus In jos
boleck




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/07/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeSam Iul 19, 2008 6:38 pm

Sall tutturorrrr;D am mai jucat p void time ago si acu creca o sa joc iara ma vretzi la voi in clan???? btw my name is Robert si age 18
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 5:25 pm

Salut. Am discutat cu Gerula si am primit acceptul sa mai creez un caracter Dacia pe langa Vezinas. Noul caracter se va numi [Dacia]-Zyper si-l voi folosi mai ales pentru raiduri in Omicron Alpha. Am vazut ca in ultima vreme s-au inmultit raidurile noastre acolo iar Vezinas are reputatia stricata rau cu outcastii. Asa ca am renuntat la unul din caracterele independente, Warp, pentru a face loc lui Zyper.
Cam atat, ne vedem in spatiu.
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 6:30 pm

parerea mea e ca ca sa nu-si faca caractere cu Dacia decat dupa ce demonstreaza ca joaca mai mult decat 5 minute pe saptamana....
Sa-si faca caractere normale, si sa fie protejati de noi. e simplu... daca se dovedeste a fi un jucator cat de cat constant poate sa-l stearga pe cel vechi si sa-si faca unul nou... nu cred ca o sa planga cineva dupa cateva kiluri sau ore de joc.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Ovi




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 54
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 22/08/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: salutare   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 11:37 am

Eu sunt Ovidiu , membrii mai Vechi cred ca ma mai tin minte , dupa o absenta indelungata , iata ca am revenit , Very Happy , si mare surpriza sa vad ce s-a facut intre timp pt clanul Dacia , bravo tuturor , va urez mult noroc si sa ne vedem in spatiu Very Happy , fly safe m8's. Very Happy
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeVin Aug 22, 2008 5:39 pm

bine ai revenit Ovi Very Happy
daca Dacia - a ajuns unde a ajuns - se datoreaza in mare parte tie
tu ai postat ptr reinfintarea clanului - iar ideia a prins
si incet , incet - am reusit sa ne strangem destui ca sa devenim o forta pe void
bafta , ne vedem in spatiu
Sus In jos
drlabs

drlabs


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 8:26 pm

Salutare tuturor, sunt Dan. Nu sunt un gamer impatimit (in general imi ocup timpul liber cu ce fac la munca adica cu softuri de muzica si editare video)dar la Freelancer nu m-am putut abtine de cand a aparut. De vreo 2 saptamani intru pe Void, unii dintre voi m-au vazut deseori plimbandu-ma peste tot pe unde am putut Smile)

Initial am vrut sa-mi fac clan cu niste prieteni, ca sa ne distram, dar nu s-a realizat din cauza serviciului fiecaruia..
Tot jucandu-ma de unu singur pe server am observat clanul [Dacia] si am intrat in vorba... si in batalie cu X si R. Normal ca mi-am luat-o peste "botic" nemaijucand de mult timp.

Mi-ar face placere daca m-ati accepta in clan, ca vreau sa nu ma plictisesc de unu singur Smile
Initial vroiam sa ma antrenez la pvp inainte sa fac cererea de intrare, dar azi am cedat intr-un final presiunilor [Netsphere][X]

Din cauza insistentei unora care "stau" in cei 200000k am pierdut 4 cargo-uri de AT care valorau mult mai mult Sad
Prea multa lume foloseste rachetele intr-un mod pe care vreau si eu sa-l invat, si daca nu de la romanii mei, atunci de la cine ??? Smile)

Astept un raspuns dupa ce dezbatetzi daca da sau nu si va salut!
I

Ne vedem in joc
drlabs_xplorer / drlabs
Sus In jos
http://www.myspace.com/dephazed
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 8:58 pm

Esti bine venit,fa=ti un caracter [Dacia]nume si vei primi asistenta in jok de la orice membru.De asemenea si prietenii tai pot posta o cerere aici,sa intre in comunitatea dacilor.
Cya in space!
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 9:42 pm

Dane ,
daca vrei sa faci parte din Dacia - nici o problema - esti binevenit
cum a zis si Zyra - fati un char cu dacia - si ia legatura in joc cu membrii clanului
ptr a te ajuta cu bani , nava , arme
sunt sigur ca ai niste casti cu microfon pe acolo
noi stam tot timpul pe TS - tinem legatura mai bn asa - si suntem mai operativi
daca ai observat - majoritatea suntem peste 30 ani
e bn sa citesti regulamentul clanului si diplomatia - ca ideie
cat despre PvP - ai cu cine sa te antrenezi
Dacia este un clan razboinic - si tot timpul stam cu degetul pe tragaci
bafta - ne vedem in spatiu
Sus In jos
drlabs

drlabs


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 3:12 am

Greu e sa fii recrut Smile)
Am facut prostia sa trec prin sparta Smile)
<<DKH>> FILTER era foarte suparat de blokada de la outcasti Smile)

Dupa ce am negociat putin cu el... am reusit sa ajung pe Toledo .
Chiar s-a oferit sa ma ajute cu misiuni pt nomazi in tartarus Smile)))
Asa ca o am promisa.

Insa... a inceput sa cada serverul si am scapat Smile)
Nu mai trec singur si neantrenat prin sparta Smile
Sus In jos
http://www.myspace.com/dephazed
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 4:01 pm

numai luand bataie inveti....lol
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 12:29 am

Salut Dane si bine ai venit in clan !

Cat despre Sparta.... se mai intampla si vice-versa: sa trecem NOI pe acolo si sa se goleasca sistemu...hehehe. O sa ai si tu parte de satisfactii din astea .
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 10:07 am

... dreptate grait-a gura pacatosului....
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Snake




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 25/09/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Sept 25, 2008 6:13 pm

sal numele meu e alex am 14 ani si locuiesc in arad am jucat o scurta perioada pe hamburg(aproximativ 3 luni) iar pe void joc de 4 luni si as dori sa ma alatur clanului dacia
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Sept 25, 2008 6:17 pm

este ok ,
te cunosc - de multe ori am luat legatura in joc
asa ca daca vrei sa intri in Dacia - eu sunt - deacord
citeste regurile si diplomatia clanului
ne vedem in joc Smile
Sus In jos
Snake




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 25/09/2008

DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Sept 25, 2008 6:18 pm

ok
Sus In jos
Continut sponsorizat





DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii   DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Dacia DIPLOMACY
» Cum sa intri in Dacia/How to become Dacia member
» Legat de recrutari !!!
» Diplomatia Dacia
» DESIGN DACIA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: