Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 un ultim topic

In jos 
+10
Robi
[DACIA]-Sith
Zamolxis
Sirius
Vezinas
Dorulis
Dj^Lancer
Godzilla
Zyraxes
LOT
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Dorulis

Dorulis


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 2:18 am

Lancer,...las-o mai moale cu jocul de cuvinte,au schimbat clanul,nu si partea,cred eu.In alta ordine de idei,Mircea eu vad treaba cam asa:M-am facut maricel,vreau sa-mi fac o familie,o fac,dar din pacate samanta pe care am sadit-o ,n-am prea pus-o bine,mi-au iesit copilasii vreo 50 cam avortoni,unu preabatran,la 11 luni nascut,altii cam timpurii,nu-i nici o problema,ce sa ma mai straduiesc sa-i educ si sa-i duc la doctor,poate-i pot repara....nuuuu,fac alta familie cu alta muiere,mai perfecta,asta o sa-mi faca copiii perfecti,....hmmm,nu stiu,Mircea ai grija sa nu fie samanta ta de vina.
Si sa pun si-un P.S.:Eu n-o numesca tradare,ia zic un pic mai dulce:un pic de lasitate
Sus In jos
Dorulis

Dorulis


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 2:22 am

La multi ani,Dianaaaa,sa fii fericita si sa ne traiesti multi ani(ai sa reusesti pt. ca deja cred caai si uitat de Dacia).
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 1:04 pm

Am mai zis, prieteni ramanem orice ar fi... dar ma simt ofuscat la ce se intampla aici, acu pe bune. A mai zis si zyra si are dreptate, n-o sa repet ce a zis cititi mai sus. Asta e pan la urma...

"Eu am fost si voi ramane impotriva dezertarilor hehehe.Void-ul este acum mort,asta nu inseamna ca nu trebuie sa mai fim impreuna la distractie.E pacat.
Sa joci cu un caracter privat,solitar e cam si cum ai fii al nimanui,un om fata tara,fara cetatenia intr-o tara straina.Intotdeauna am fost convins ca ideea de clan este unageniala,idee care ne-a unit si care ne-a oferit momente foarte placute. De ce ,Vezinas de exemplu anunta sus si tare,dramatic,ca iese din clan? Asta inseamna ca nu a fost niciodata in clan de fapt.Daca tot mai joaca pe void,de ce sa nu joci cu tagul Dacia in fata,clan care a fost cel mai puternic clan de pe Void? Clan care,neputand fii invins prin lupta, a fost tinta unui razboi murdar,prin vorbe, prin acuzatii nejustificate,prin orice alte mijloace murdare,pentru ca in luptele de pe server erau dati de pamant.
Dacia este un clan,nu inseamna numai Void.Mai mult ca sigur,curand,ne vom aduna cu totii,pe un alt server,sau poate pe un alt joc,sau amandoua.Iar cine este cu adevarat dac,ni se va alatura,este pacat sa nu o faca,este pacat sa dea cu piciorul la o distractie."
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 2:32 pm

hhhmmmmm.....ce petre aici,ce dracu aveti decand am lipsit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

am avut probleme,(nu eram acasa,lucram in deplasare si nu am avut sansa la calculator!!!!)

De ce va parasiti clanul!!!"?

De ce se intampla chestiile astea?

OOOOOOOOOOOO mama!!!!!!!!!!!!!!

nici nu mai citesc Topicul astea!!

eu ori cum raman cu Tagul "DACIA"

ATAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 4:21 pm

Bravo Robi. Fii om,nu cameleon
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 4:29 pm

Asta da robi Smile. Bravos, Dacia till the end !
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 2:40 am

Eu nu lungesc prea mult topicul cu vb de prisos.

EU RAMAN DACIOT !!! Si voi intra cu tagul asta atunci cand i-mi permite timpul.

Nu pot sa spun cat de rau i-mi pare dupa cei buni care au plecat. Nu voi judeca sub nici o forma plecarea lor! Eu ii consider in continuare tovarasi si prieteni.
In locul lor trebuiau sa plece cei care ne-au facut de cacao ... si asta de buna-voie.

Atat din partea mea ... pe curand
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 07, 2009 3:14 am

Am placerea sa vad, k ati raspuns aici multi din cei de baza pt clan. Bravos! Ideea e, k e nasol ce se intampla, dar ma bucur sa vad o tendinta de unitate.Nu spargem trupa, si ma bucur sa observ k Zyra a inceput sa ia masuri potrivite. Inteleg k ne vei conduce , nu???
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 07, 2009 8:14 pm

Momentan,dupa plecarea lui Mircea am ramas eu ca lider.In curand voi face modificari in regulamentul clanului,modificari dure dar necesare.Pana una alta,prezenta mea pe Void este foarte redusa,datorita faptului ca serverul este cam gol si nu prea e nimic de facut.Sunt convins ca asta se va schimba curand.
Sper ca in cel mai scurt timp sa ne adunam din nou 7-8 oameni pe TS,impreuna pe Void,pentru distractie.
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 07, 2009 9:52 pm

Ok boss...
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 10:31 am

Eventual, te poti uita si pe vechiul set de reguli, sa vezi daca gasesti ceva potrivit, iar daca le vom aplica, eventual si facute publice, sunt convins ca va inceta "Telenovela"anti-Dacia pe Void si ne vom recastiga respectul, sa nu mai urle toti , ca suntem un clan care protejeaza "smekerii".
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 10, 2009 6:58 pm

Godzilla a scris:
sunt convins ca va inceta "Telenovela"anti-Dacia pe Void
Slabe sanse sa se intample asta Tibi. Astia sunt pusi rau pe noi sa ne destrame ca si clan .Razz
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 11, 2009 3:16 pm

Sa nu dramatizam.! De noi depinde cum va fi viitorul clanului.Damblaua asta anti-Dacia, a inceput cand "ai nostrii nelinistiti" injurau playerii, fentau jocul, etc, iar noi, copii pacii, aveam incredere in ei, fara sa luam masuri severe si la obiect.Daca Zyra va schimba placa si dupa ce hotaraste regulile, le si pune in practica, nu va mai avea nimeni motive sa comenteze.
Si nu uitati:Si actiunea pe Void, de noi depinde.Daca ne adunam, avem actiune, daca nu, nu avem.Asa, ca eu zic sa lasam plansul si la arme baieti!!!
Sus In jos
drlabs

drlabs


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 2:40 pm

Tot asa o ardeti mai??? Ce mama dracu'? Grow-up dammit!!
Am primit mail ca sa vin pe Discovery... Cu ce? Cu Athlonu' meu "superpotent"?
In fine, nu va mai certati atata. Freelancer e pa si pusi...
In rest? Toate bune si frumoase pe la casele voastre?Smile
Sus In jos
http://www.myspace.com/dephazed
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 3:11 pm

Ce mai faci doctore ?Very Happy Noi merem pe discovery daca vrei Very Happy. Uita-te la activitati dacia. Smile
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 9:22 pm

drlabs a scris:
Tot asa o ardeti mai??? Ce mama dracu'? Grow-up dammit!!
Am primit mail ca sa vin pe Discovery... Cu ce? Cu Athlonu' meu "superpotent"?
In fine, nu va mai certati atata. Freelancer e pa si pusi...
In rest? Toate bune si frumoase pe la casele voastre?Smile

Hehe,salut doctorasule,ma bucur sa te aud.Apropos,atata timp cat sunt 200 de playeri pe un server e clar ca freelancer nu e pa si pusi Smile. In rest,sanatate maxima si tot ce iti doreste inimioara.
Sus In jos
Nero




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/03/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 22, 2010 10:36 pm

baieti,imi pare rau sa citesc topicul asta.Chiar imi vine sa plang.
Urasc cand vad ca toata lumea pleaca.
eu am facut o pauza mare de la fl.apoi m-am bagat pe hhc iar.
dar nu am mai vizitat viod de cand lumea....si imi e dor de el rau de tot Sad(
nu am mai vorbit cu vechii prieteni...imi e dor de luptele impotriva piratilor...
pe hhc nu mai e mare branza...de cand am iesit di n TCeagles,m-am facut pirat si am intrat in OIA.De unde?a doua zi ei s-au retras de pe server.la fel si OEG.Deci gamma a murit.Mai ramane theta si alpha Smile)
dar nu mai e cum era...pe hhc si void au fost cele mai bune momente ale mele...cand eram in TCeagles luptam impotriva piratilor cu vitejie si eram mandru ca jucam fl...
imi e foarte dor de luptele astea...
acum ca nu mai e nimeni...mai intru pe fl ca sa fac pvp ocazional...dar deh...nu mai am batalii mari....
am incercat sa intru in tce iar,dar nu m-au lasat.oricum clanul ala a cam murit si el.Doar The Pirates a ramas activ acolo Very Happy
chiar imi lipsesc vechile momente si de pe void...cand luptam cu BL...cand eram in SEF si am avut razboi cu BL in uk2...aah clipe vechi Sad
pacat ca nu pot da timpul inapoi Sad Sad Sad
acum eu joc in principal ogame pe universe 42.e in gen fl,unde iti faci nave,planete,aparare,ataci pe altii,declari razboaie...gen FL ,numai ca e pe browser.doar ca nu iti vezi navele,doar le dai comanda sa atace si tu astepti...si nu e DELOC cum era FL.mi-as da toata flota (la care am muncit EXTREM de mult) ca sa ma intorc in timp la vechle momente.imi pare rau ca nu am inceput sa joc fl de mai devreme,de prin 2006...atunci prindeam si eu razboaiele de pe hhc si void...poate prindeam DTA-ul Smile)

ah momente vechi...I miss them... Sad(

oricum,voi ce mai faceti?cum se mai aude?
chiar asa ,a murit si voidul?
sorry to hear that.....
Sad(
si tocmai vroiam sa mai dau o vizita...
oricum,discovery server e misto rau...acolo nu te plictisesti niciodata...ai RP battles tot timpul...si ce mai arme ai acolo Smile
m-as baga si eu acolo,dar nu am chef sa-mi incep alta cariera si acolo...nu mai am timp de fl cum am avut inainte...Sad(
i miss old days
vroiam aprpoo sa intru inapoi in clanul vostru...acum ca s-a destramat si el...Sad

un singur sfat bun va dau eu:NEVER GIVE UP! nicigand nicigand

O sa vin inapoi pe void si vreau sa fac pvp cu voi toti!
O sa intru in clan,daca se poate,si o sa va ajut si eu cum pot!

pana ajung sa descarc noul mod...dureaza
si s-ar putea sa nu-mi placa ce o sa gasesc...
poate or sa fie prea multe nave noi sau arme care nor sami placa...:(sar putea sa incep sa urasc voidul....
dar totusi o sa vin sa fac o vizita...poate raman mai mult timp


oricum,vreau sa va urez tuturor sanatate,multa bafta la ceea ce o sa faceti si,nu in ultimul rand,sa mai dati o tura pe FL sa mai vorbim si noi!Wink
roman roman roman
poate fac rampage pe voi,cine stie sarcastic Idea lupta lupta lupta pirat koolio

mult noroc.si sanatate tuturor!sper ca mai e cineva aici care imi citeste postul!

Nero,prietenul vostru vechi Smile
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 23, 2010 12:22 am

Nero,clanul nu e destramat,am ramas doar cei care suntem cu adevarat daci.Restul s-au dus care incotro.Altii pur si simplu nu mai joaca freelancr sau nu mai au timp.Am incercat si noi pe Discovery si asa cum zici si tu e super sevrerul,unde nu te plictisesti.Noi acum jucam pe Void din nou,poate ne vedem pe acolo.Sa auzim de bine!
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 24, 2010 1:59 am

@
Nero, asa cum spunea Zyra, clanul nu e destamat, rand pe rand, suntem prezenti pe server!
Void, nu e kiar mort, acu' doua nopti, am crezut k ma plictisesc, dar cand am vrut sa trec din Alex in Sparta, am avut parte de o primire "calduroasa" de la 5 4s Squad-uri, am petrecut o juma' de ora misto cu ei, kiar dk am fost singur. CV adrenalina, sa ma scoata din plictiseala. Spune si tu, intru sa joc, nu "as vrea sa intru in joc" ametit
Sus In jos
Regalion

Regalion


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 26
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 07/05/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:25 pm

Salut dacilor..sunt vechiul vostru prieten Regalion(aqua lord)..nu ne-am mai vazut de mult si ma gandeam sa va fac o vizita pe forum si sa vad cum o mai duceti..

imi pare rau de ce se intampla in clan Sad ..la cum arata cand l-am lasat acum ma asteptam sa gasesc 1000membri..sper sa va refaceti si cand o sa ma reapuc de joc sa imi regasesc toti vechii prieteni Very Happy


..Sper sa imi vada cineva mesajul..
PS:daca vreti sa mai vorbim mailul meu este estol_skyterror@yahoo.com..ne mai auzim amicii
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 2:03 pm


Am putea folosi si pt Freelancer??? ametit
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 7:51 pm

Hehe,pai daca pentru o masina simulatorul ala face in halul asta,iti dai seama pt o nava...
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 11, 2010 1:07 pm

Deoarece clanul nostru nu mai are oameni care sa se ocupe de el(eu unul nu mai am de ceva vreme,nici timp si nici chef sa ma mai cert cu nimeni pentru nimeni,pentru ca pe Void se triseaza la greu iar ei dorm pe ei si acuza pe cine nu trebuie,adica pe cei corecti) eu ma inrolez in Marauders,unde Luci are resursele necesare sa faca o treaba excelenta.
Sa auzim de bine! bea hehe dracule,credeai ca scapi de mine ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





un ultim topic - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un ultim topic   un ultim topic - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
un ultim topic
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: