Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Old times :)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
K3nZ0

K3nZ0


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/12/2010

Old times :) Empty
MesajSubiect: Old times :)   Old times :) Icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 11:24 am

Bine v-am regasit(asta in caz ca mai exista cineva pe forum sau in clan). Dupa atatia ani de cand am infintzat acest clan mi-am adus aminte la o bere cat de mult ma distram si ce fun era jocul,asa ca am decis sa il reinstalez pe calculator Very Happy. Nu stiu cati mai ma tin minte de atunci dar eu va salut pe toti, in special pe cei cu care lupatam alaturi la inceputurile clanului beat .Poate il mai conving si pe MAD sa mai dea o vizita pe aci daca are timp. Asa ca daca mai exista cineva care ma poate reprimi in clan , in caz ca acest clan mai este activ...mi-ar face placere!


Sau macar sa imi zica careva care este situatia actuala a clanului si a servarului void Very Happy


Respect from K3nz0 Very Happy craciun
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Old times :) Empty
MesajSubiect: Re: Old times :)   Old times :) Icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 5:16 pm

salut ,
bine ai revenit , nu stiu daca mai cunosti din membrii actuali ai clanului pe cineva , fiinca a trecut destul timp
si Dacia a suferit multe schimbari , dar clanul este tot aici , ne vedem in joc
koolio
Sus In jos
K3nZ0

K3nZ0


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/12/2010

Old times :) Empty
MesajSubiect: Re: Old times :)   Old times :) Icon_minitimeVin Dec 17, 2010 1:21 am

poate cineva sa imi zica cum sa ajung intr-un loc in care sa imi cumpar ultimile lucruri ca putere gen nava arme echipament etc Razz cred ca e in unknown 2 sau 1 cred, dar nu prea pot sa ajung pt ca nu stiu unde este Smile)) si ma rup nomazii pana acolo Sad
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Old times :) Empty
MesajSubiect: Re: Old times :)   Old times :) Icon_minitimeVin Dec 17, 2010 9:08 am


ne auzim in joc si o sa te indrume cineva
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Old times :) Empty
MesajSubiect: Re: Old times :)   Old times :) Icon_minitimeLun Dec 20, 2010 10:56 am

Mi se pare mie sau Dacia a inviat? Felicitari domnilor,nu uitati sa-i indrumati pe cei noi spre Team Speak 3 https://dacia.forumgratuit.ro/t163-team-speak#4233
Sus In jos
Continut sponsorizat





Old times :) Empty
MesajSubiect: Re: Old times :)   Old times :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Old times :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: