Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 salutari fratilor

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nero




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/03/2008

salutari fratilor Empty
MesajSubiect: salutari fratilor   salutari fratilor Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 3:58 pm

sal fratilor,am intrat si io pe void,dupa vreo 2 ani de inactivitate pe void,am jucat numai pe HHC si discovery si alte jocuri si bineinteles scoala Smile
io sper sa ne mai vedem pe void,acuma nu mai e nimeni,doar battor,ellesar si inca cativa din 666 Smile
m-au ajutat cu bani si acum daca vrea cineva sa joace din nou si nuare bani o sa-l ajut cu mare placere!ca doar suntem romani Smile

va astept pe void,eu ma joc seara de la 5,6 la 9,nu stau intruna,mai mult afk Smile

sa speram ca o sa ne mai vedem,hai sa reinviem voidul!

salutari

stefan
Sus In jos
Terra.Nova

Terra.Nova


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : Unde te astepti mai putin...
Data de inscriere : 19/06/2010

salutari fratilor Empty
MesajSubiect: Re: salutari fratilor   salutari fratilor Icon_minitimeMier Apr 04, 2012 8:45 pm

Nero a scris:
sal fratilor,am intrat si io pe void,dupa vreo 2 ani de inactivitate pe void,am jucat numai pe HHC si discovery si alte jocuri si bineinteles scoala Smile
io sper sa ne mai vedem pe void,acuma nu mai e nimeni,doar battor,ellesar si inca cativa din 666 Smile
m-au ajutat cu bani si acum daca vrea cineva sa joace din nou si nuare bani o sa-l ajut cu mare placere!ca doar suntem romani Smile

va astept pe void,eu ma joc seara de la 5,6 la 9,nu stau intruna,mai mult afk Smile

sa speram ca o sa ne mai vedem,hai sa reinviem voidul!

salutari

stefan

Salut Stefan

vezi ca lumea a migrat de pe void pe pe alte servere de freelancer. sfatul meu este sa iti instalezi team speaker 3 client, intrii pe ip: 85.121.201.141, la sectiunea " Clans/Guilds" cauti canalul Dacia si intri cu parola : "dacia".
aproape in fiecare seara tre' sa intre cineva intre orelel 20:00 si 24:00.
Bafta!

Terra.Nova
Sus In jos
Terra.Nova

Terra.Nova


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : Unde te astepti mai putin...
Data de inscriere : 19/06/2010

salutari fratilor Empty
MesajSubiect: Re: salutari fratilor   salutari fratilor Icon_minitimeJoi Ian 01, 2015 9:21 pm

Terra.Nova a scris:
Nero a scris:
sal fratilor,am intrat si io pe void,dupa vreo 2 ani de inactivitate pe void,am jucat numai pe HHC si discovery si alte jocuri si bineinteles scoala Smile
io sper sa ne mai vedem pe void,acuma nu mai e nimeni,doar battor,ellesar si inca cativa din 666 Smile
m-au ajutat cu bani si acum daca vrea cineva sa joace din nou si nuare bani o sa-l ajut cu mare placere!ca doar suntem romani Smile

va astept pe void,eu ma joc seara de la 5,6 la 9,nu stau intruna,mai mult afk Smile

sa speram ca o sa ne mai vedem,hai sa reinviem voidul!

salutari

stefan

Salut Stefan

vezi ca lumea a migrat de pe void pe pe alte servere de freelancer. sfatul meu este sa iti instalezi team speaker 3 client,  intrii pe ip: 85.121.201.141, la sectiunea " Clans/Guilds"  cauti canalul Dacia si intri cu parola : "dacia".
aproape in fiecare seara tre' sa intre cineva intre orelel 20:00 si 24:00.
Bafta!

Terra.Nova


Salutare!

Lumea a migrat pe http://www.crossfire.swat-portal.com/

Pentru mai multe detalii instalati team speak3 cautati serverul dtxi in lista de servere

canal dacia parola dacia.

Bafta!

Terra.Nova
Sus In jos
Nero




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/03/2008

salutari fratilor Empty
MesajSubiect: Re: salutari fratilor   salutari fratilor Icon_minitimeDum Ian 22, 2017 1:50 am

mda,vad ca nu prea mai e lume pe aici Sad
Sus In jos
Nero




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/03/2008

salutari fratilor Empty
MesajSubiect: Re: salutari fratilor   salutari fratilor Icon_minitimeVin Iul 28, 2017 1:47 pm

bai fratilor,noi avem un grup de voidieni pe skype si discord,care vrea sa intre sa ma contacteze
dati mail la lungustefan123@gmail.com raspund repede
sau skype lungustefan123
Sus In jos
Continut sponsorizat





salutari fratilor Empty
MesajSubiect: Re: salutari fratilor   salutari fratilor Icon_minitime

Sus In jos
 
salutari fratilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Harti sisteme : un mare ajutor in aflarea secretelor modului
» Salutari !!!
» Salutari!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: