Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Salutari!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nero




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/03/2008

Salutari!!! Empty
MesajSubiect: Salutari!!!   Salutari!!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 8:14 pm

In primul rand vreau sa-i salut respectuos pe toti membri clanului Dacia deoarece sunt nou pe forumul asta...si din cate vad seamana cu forumul de la fosta allianta infiintata de Saphira!
Pentru cine nu ma cunoaste,numele meu e Stefan,am 13 ani,sunt din Ploiesti,sunt in clanul SEF sub numele de Nero sau Pantemonium.
In al doilea rand vreau sa-mi cer scuze fata de buzz pentru ca eu cu Zero l-am atacat in nomad 1.Asta a fost un ordin direct,asa ca trebuia sa-l execut ca altfel ma pedepseau.Imi cer scuze si pentru Zero,stiu ca el e foarte bun(cel mai bun din SEF)si imi pare rau ca va atacat in mod brutal Sad .
Vad ca clanul Dacia este cel mai activ de pe Void,asa ca felicitari!!! Twisted Evil
Pentru cine nu stie,joc pe void din septembrie anul trecut.La inceput eram un n00b(evident,orice incepator e n00b),dar acum sunt profesionist la pvp si m-am obisnuit si cu limbajul.Acum sunt in SEF(am intrat in octombrie)si sunt mandru de clanul asta!a supravietuit atat de mult(2 ani-1 an pe void,1 an pe HHC),dar am pierdut si cei mai buni membrii!!Acum am reputatia de hunter(nu voi fi NICIODATA PIRAT!!!!sau rogue!!!urasc tagul ala!!!)pentru ca am un 'prieten',un fost sef,recrutat de mine,si acum e pirat si doresc sa-l urmaresc toata ''viata lui de pe void''!!!
Sper ca dacia se va alia cu SEF pentru ca suntem amandoi 'navy clans' si cred ca daca ne-am alia am fi mult mai puternici!!Daca va pot ajuta cu ceva,sunt mai mult decat bucuros sa va ajut(bineinteles in limita bunului-simt)si SEF la fel!
O sa mai explorez si eu forumul asta,si inca ceva:ares,te rog frumos sa-mi bagi reputatia de 'clan friend' ...
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

Salutari!!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari!!!   Salutari!!! Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 8:43 pm

Salutari si bine ai venit pe forumul Dacia!!! Voi face modificarile corespunzatoare si o sa iau in discutie o alianta cu SEF, o alianta destul de aproape avand in vedere dusmanii comuni : X si R. Pana atunci insa iti doresc o seara placuta si sper sa ne vedem online.
Cu respect,
St_Ares
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Salutari!!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari!!!   Salutari!!! Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 12:18 am

salut , copilu
esti orcand binevenit pe forumul nostru Smile
noi doi am mai discutat in joc , chiar am incrucisat putin spadele , he he he
asa de antrenament - si pot sa spun ca esti de perspectiva - tine-o tot asa Wink

cu un lucru nu sunt de acord - tu si vlad
stiu ca ii flutura neuronii si cateodata o ia pe panta raspantiei - dar asa este el
este simpatic in felul lui
poate il cunosti mai bine fiind din acelasi oras - poate cartier - poate aceiasi scoala , lol
daca unul a ales sa fie cel bun si celalant cel rau - asta este

nu uita ca sunteti romani si orcand trebuie sa ne ajutam intre noi
chiar daca in joc avem taguri diferite

bafta si ne vedem in spatiu Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutari!!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari!!!   Salutari!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutari!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: