Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 DACIA aratata cu degetul

In jos 
+3
Godzilla
LOT
die_volker
7 participanți
AutorMesaj
die_volker

die_volker


Numarul mesajelor : 65
Varsta : 45
Localizare : Las Vegas, Nevada
Data de inscriere : 24/08/2008

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 1:41 am

Cum se face ca dintre toti cei de acolo pe noi ne arata cu degetu'?
Suntem singurul clan la care se face referintz pe forumul ala de kko in halul asta.
Nu inteleg. E blestemu neamului sau ce?
Fug in Freelancer sa ma relaxez, sa vb deschis si cu prieteni (sau potentiali), sa uit un pic de
kkturile pe care le mai arunca viatza in poteca din cand in cand.. si dau de "Italia lu' VOID"
Pai sa nu te apuce amaru?
Am intrat in alianta asta cu inima deschisa si sunt pentru si cu ea pana se inchide serverul,
dar sa fim oneshti unii cu altii..PLS!
Sus In jos
http://marauderss.110mb.com/
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 8:41 am

volker ,

Cum se face ca dintre toti cei de acolo pe noi ne arata cu degetu'?
Suntem singurul clan la care se face referintz pe forumul ala de kko in halul asta.

topicul respectiv se refera la RP
esti mai nou in clan - nu stiu daca ai avut timp sa vezi toate topicele din urma de pe forumul
daciei s-au al voidului - in legatura cu blocada clanului Dacia in omicron alpha
Dacia fiind un clan navy - face tot posibilul sa opreasca transportul de cardamina in alpha
cu alte cuvinte cine transporta drogul respectiv ( cardamina ) - este dat jos imediat
iti dai seama ca , toti jucatorii de pe void fac trade in Alpha , unde se castiga usor banii
iar faptul ca noi detinem controlul acolo - nu le place , dar nu au ce sa faca
cea ce facem noi este legal - este scris in RPul nostru
de aceia - si topicele de pe void cu , clanul Dacia pe prima pagina
este un razboi mediatic - atat pot sa faca baietii care posteaza acolo , in rest nimic
suntem un clan prea puternic , unit - si nu avem adversar pe serverul asta - noi facem legea
cea ce am spus mai sus iti da si un raspuns la - blestemul neamului -

Fug in Freelancer sa ma relaxez, sa vb deschis si cu prieteni (sau potentiali), sa uit un pic de
kkturile pe care le mai arunca viatza in poteca din cand in cand.. si dau de "Italia lu' VOID"

toti cei de aici - au microbul asta de freelancer in sange - dupa cum ai vazut , majoritatea avem
varsta de peste 30 ani - nu toti romanii din clan sunt din tara
sunt baietii care intra din Italia , Spania , tu din State - iar lungul timp pe care l-am petrecut impreuna
in jocul asta ne-a facut prieteni - ne intalnim toti - atunci cand timpul ne permite la o sueta pe TS
jocul si prietenia asta virtuala - ne-a facut sa infiintam clanul Dacia
cand suntem cu tag Dacia - urmam toti regulamentul clanului , RPul clanului , diplomatia clanului
intr-un cuvant - toti pentru unul , unul pentru toti
cand suntem cu , caractere particulare - face fiecare ce vrea pe raspundera sa
nu este legat de clan si nu implica clanul
de-a lungul timpului multi jucatori de pe void - ostili clanului Dacia - au incercat sa faca legatura
intre caracterele particulare ale membrilor clanului si pozitia lor in randul Daciei
in cazul asta Adminii , au fost fermi - nu este nici o legatura
cat despre jocul linistit pe serverul void
he he he - Dacia este un clan razboinic - tot timpul suntem cu degetul pe tragaci
nu avem mila de adversari - de aici si respectul celorlalte clanuri , inamice sau prietene
suntem intr-un razboi permanent - ori noi ori ei
dar intodeauna am fost NOI

dar sa fim oneshti unii cu altii..PLS!

nu stiu la ce vrei sa te referi :scratch:
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 10:43 am

Stai linistit Volker, la inceput shi eu ma turam de numa-numa.cu posturile la adresa clanului,pana m-au lamurit baietzii , ca e vrb de RP. Acolo scrie , de parca le-ai omorat familia, dar nimeni nu vrb. serios(aproape nmn.)
Nu mai pune la inima afro
Sus In jos
die_volker

die_volker


Numarul mesajelor : 65
Varsta : 45
Localizare : Las Vegas, Nevada
Data de inscriere : 24/08/2008

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 5:56 pm

Multzam de explicatii gerula
Nu pun la indoiala nimik din ce e dacia sau prietenia ce leaga membrii
Ma infurie copilariile astea cu pishatu ochilor la admini pt cine shtie ce idiotzenii si evident topicurile impotriva clanului

chestia cu oneshtii ...ai extras-o din context...
cu alte cuvinte...daca vreunu face ceva ilegal...sa spuna celorlatzi si-l acoperim... sangele apa nu se face.
Sus In jos
http://marauderss.110mb.com/
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 1:01 am

Nu te stresa , ca nu se lasa adminii impresionatzi de anuntzurile alea!
Urmareshte numai raspunsurile, mai ales ale lui Zebulon,care este in clan inamic, vezi ca-i face de kk!
E greu de intzeles, dar posturile alea , sunt ca pe la noi la shtiri! Nime' nu le ia in serios!
Chestie de RP! Care are gura mai mare. Nu vrei sa spuna ca le convine cand le dam la buci?
Citeshte regulile noastre, par un curs de psihologie shi te vei obishnui cu aspectul asta!
Nu scrii nk serios pe Void , doar dk crapa careva.
Noi avem tunuri nu vrb! Cel deshtept -Nu cedeaza, dar il priveshte pe prost cum inebuneshte! bounce cheers santa geek jocolor queen Very Happy
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 10:51 pm

bai Godz de cand ai omorat cainele ala parca ai devenit mai filosof.... ce face gandul mortii din om....he he
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
kaos

kaos


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 33
Localizare : Prin Amsterdam (as vrea eu)
Data de inscriere : 06/06/2008

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 12:33 pm

Godzilla ai grija k eu sunt un mare iubitor al patrupedelor ... maidanezze sau de casa , bichon sau rottweiller , ii iubesc pe toti si ei simt asta , adik niciodata na latrat un caine la mine ca sa ma atace .... asa k ai grija cu calcatu de caini k ma supar Razz
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 7:26 pm

Tibi.....m-ai rupt cu vorbele tale de duh. king
...pe de alta parte....ucigasule....e chiar musai sa zbori cu WA-ul ala asa de jos incat sa dai pasta caini ?? lol!
Mai ia altitudine oleaca.
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 4:43 pm

Kaos, shi io iubesc animaLL, mai ales cu numar mare la terasa,nici cu canele n-am avut nk,l-o fi platit DKH ca sa sara in fatza la cotetz;Duras,am vrut sa zbor mai sus,da'erau pre multe fire da curent shi ma bateau aia ca nu vedeau meciul dk bagam WA-ul in droate! lol!
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 8:36 pm

dragii mei,conversati si voi pe alt topic,nu-l mai actualizati pe asta care nici nu trebuia sa existe.Problema pusa pe acest topic trebuia inclusa in cele deja existente,cum ar fi "In atentia membrilor Dacia...sau in alta parte.Nu mai creati topicuri noi pentru fiecare problema.
Sus In jos
Continut sponsorizat





DACIA aratata cu degetul Empty
MesajSubiect: Re: DACIA aratata cu degetul   DACIA aratata cu degetul Icon_minitime

Sus In jos
 
DACIA aratata cu degetul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» DESIGN DACIA
» New Recruit [Dacia]-Litzus
» Dacia clan
» Dacia DIPLOMACY
» Diplomatia Dacia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: