Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 RUSINE bah

In jos 
+4
Nero
Duras
LOT
Dorulis
8 participanți
AutorMesaj
Dorulis

Dorulis


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/12/2007

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 7:03 pm

Chiar nu mai intra nici un viteaz pa joc bah,sii dadeati intr-una cu statornicia pa VOID ,cand colo nici pa ala nici pa ala nimericaaaaaa.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 9:40 am

Bah ,
m-ai are lumea servici , nunti , botezuri si alte cumetrii - ca , asa-i toamna
si apoi - cat de tare ar place cuiva FLul - nu poate sa stea 24/24 pe server lol!
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 7:48 pm

AMIN la spusele lui Mircea !
Dorule ai nitica rabdare.....ca venim noi Twisted Evil
Sus In jos
Nero




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/03/2008

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 11:44 am

Nu e vorba numai de treaba . Chiar daca nu ai treaba deloc si n-ai ce face,daca te-ai duce pe void sa joci singur cu 20 playeri nu prea te distrezi.Acuma depinde si de server.Daca serverul este populat si foarte bine intretinut,atunci atrage multi playeri si toti se distreaza.Dar daca serverul e aproape gol aproape tot timpul,cu laguri multe,cu bugguri la misiuni ... si alte lucruri rele,atunci nu te distrezi daca joci acolo(voidserver).Plus ca daca nu ai niciun camarad din clanul tau cu care sa vorbesti si tragi tot timpul in npc sau astepti ca ceva sa se intample,atunci pentru unii devine un chin,sau chiar un calvar sa joace pe void.Amintiti-va ca acum 1 an(aproape),serverul era super-populat,toata lumea se distra caci era bine intretinut atunci.Toate clanurile(aproape)erau active si se bateau intre ele,si toti se distrau.Este adevarat ca vii pe FL ca sa scapi de viata reala,dar daca vii suparat sau enervat si vii si joci pe void,unde nu e mai nimeni cu care sa te joci,atunci nu e prea bine.Sa sari din suparare in plictiseala!M-i sa intamplat de multe ori sa vin suparat pe void si sa joc singur.Daca aveam noroc si dadeam de vreun player cu care sa fac pvp,atunci era bine.Ma distram.Dar cateodata ma lua somnul la calculator pentru ca impuscam npc intr-una,asteptand ca ceva sa se intample,sau cineva special sa intre pe void.Muream de plictiseala si nu era bine deloc.Macar seara ma intalmeam cu camarazii din SEF,da' nici paia nu-i prea vedeam prea des......asa ca nu mai stateam.Decat sa fiu omorat de pirati si sa nu fiu ajutat deloc,mai bine nu mai jucam pe void.Asa ca am plecat din SEF si de pe VOID si m-am dus pe HHC server.Prima oara l-am subestimat pentru ca credeam ca sunt acolo numai germani care vorbesc numai germana.Nu-i adevarat!Sunt si romani,si de toate natiile !Poti vorbi si in engleza cu germanii,ca 90% din toti germanii de pe HHC(am luat cu aproximatie) vorbesc engleza.Am inceput sa invat limba germana...la inceput era grea,credeam ca n-o sa mai invat pronumele alea si verbele si toate alea ... dar pana la urma am reusit !Acuma cum pot si eu,vorbesc cu germanii aia .... inteleg ce inteleg,da' ma descurc !
Bine,cred ca ma luat un pic valul cand ma uit la cat am scris,da' oricum nu conteaza Smile .Asa ca v-as propune sa dati o tura pe HHC macar 1-2 saptamani cu clanul,sa vedeti si voi cum e acolo.Poate unii au fos acolo si nu le-au placut pentru ca numai germani,erau prea buni aia la pvp,trebuiau sa inceapa de la inceput ... Dar macar incercati si vedeti cum este acolo .. serverul ala e din 2003 si si-a pastrat playerii inca de atunci pentru ca se simteau bine si se distrau.Nu va fortez sa mergeti acolo,da' eu va recomand serverul!Nu o sa va para rau daca dati o tura pe acolo cu eagle-ul.

Nero out.
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 3:46 pm

ai si tu dreptatea ta. iar in legatura cu HHC e adevarat .... am si eu un caracter acolo dinainte sa vin pe Void si mi-a placut. Nu am ramas pt ca prietenii cu care am plecat de pe J4F in cautarea altui server au preferat Voidul. Dar imi place mult si HC. poate, in timp, daca se vor inrautati treburile pe Void am sa fac o divizie pe HHC si cine va vrea sa ma urmeze va fi liber. Dar pana atunci o sa tabacesc evil-uri si pirati pe Void.
.....pace...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 8:51 pm

Bingo Zamy ! Very Happy
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 10:14 pm

HHC e hamburg server?
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 10:09 am

Hamburg City
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeVin Sept 12, 2008 1:55 am

aha, e destul de populat, dar modul de unde se descarca, din lancers reactor sau din pagina lor principal

scuzatima ca intreb dar la calc meu a intrat nu stiu ce ca nu merge internetul desi e conectat si tre sa intru pe al parintilor mei si pe asta nu am nimic
Sus In jos
andrei




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 36
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 17/02/2008

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeJoi Sept 18, 2008 8:53 pm

voi stiti ca mai tot timpu eram p void , dar acu lucrriile s-au schimbat si se schimba . Am fost ocupat cu munca , cu bacu . am luat bacu lucrez , fac o postliceala si facultate . As intra si p FL ca inainte dar din pacate NU S ROBOT
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeSam Sept 20, 2008 7:19 pm

Andrei - aranjaza-ti treburile
ca pe noi cat o tine serverul asta - aici ne gasesti
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitimeMar Sept 23, 2008 4:08 pm

Andrei... noi suntem aici.... daca te supara cineva ...mergem acolo dupa el...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Continut sponsorizat





RUSINE bah Empty
MesajSubiect: Re: RUSINE bah   RUSINE bah Icon_minitime

Sus In jos
 
RUSINE bah
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: