Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 nou pe servar

In jos 
+3
LOT
Draco
mihaibr2008@yahoo.com
7 participanți
AutorMesaj
mihaibr2008@yahoo.com




Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Data de inscriere : 17/11/2008

nou pe servar Empty
MesajSubiect: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 7:10 pm

sal
sunt nou pe servar si in caln
numele meu in joc este [Dacia]Night-Killer
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 7:57 pm

salut si bine ai venit ptr ajutor intreaba un membru dacia sau te va intreba hehe
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 8:27 pm

bine ai venit TAXI
esti nou in clan , imi pare bine ca m-ai ascultat si ai postat aici
in primul rand ar trebui sa spui cateva cuvinte despre tine
sa te pui la punct cu diplomatia clanului si regurile lui
daca ai nevoie de ceva in joc sau vreo nelamurire cauta-ne
dupa ora 20.00 toate caracterele Dacia vor fi impreuna
trade se face cu caracter privat si nu cu tag Dacia
daca vrei sa-ti ei BS - poti pune tagul BS**Dacia**- nume
in rest distractie placuta - si ne auzim in joc
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 9:16 pm

Bine ai venit in clan.
Atata timp cat te joci cu caracterul de clan te rugam sa respecti regulile noastre si ale serverului.

Cu alt caracter faci exact ce vrei.... Twisted Evil
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 9:30 pm

bine ai venit -nu uita sa te comporti civilizat si ca esti aici ca sa te distrezi.

Iata diplomatia clanului:

Name: [Dacia]
Type : Navy

Aliati
4S_Squad




Prieteni
N*O
Orion
ORDER
NS
SEF
KNIGHT
RAPTORS




Neutral
RAF
AOF
BBB
TERCIO
SWAT
TNG
RHAPSODY
PR
FITHER
YMER
NRE



HALF RED
NETSPHERE
DKH
FALLEN
SHADOWS
TRIAD
EU



FULL RED

BLACK LEGION
SYNDICATE
BBD
SAINT
REAVERS
666
DC
ECLIPSE
Piratii [X]
Rogues [R]




Atentie! Noi nu tragem niciodata primii! Exceptie fac cei cu tag R,in care poti trage linistit.In rest,ripostam doar la atacuri.

Principalele reguli ale clanului:

1.Folositi un limbaj adecvat,respectati toti jucatorii,fie ei prieteni sau inamici,raspundeti tot timpul la orice lupta cu GF.

2.NU TRAGETI NICIODATA PRIMII ! Suntem clan navy,tragem numai daca suntem atacati sau daca ne este solicitat ajutorul de catre un aliat sau alt clan navy.

3.Nu sariti niciodata mai mult de 3v1.

4.Nu abuzati de nimeni.Daca sunteti 3 contra 1(dau un exemplu) si l-ati dat jos de 3 ori consecutiv fara ca el sa aiba vreo sansa,rugati-l sa paraseasca sistemul.Eu obisnuiesc sa fac si un screen shot cu momentul in care il avertizez sa plece,pentru a nu avea probleme in cazul in care ne raporteaza pentru abuz adminilor de pe void.Daca nu raspunde pozitiv avertismentului,aveti dreptul sa il atacati pana cand se satura si pleaca sau cand el spune ca vrea pace.

5.Nu va plangeti niciodata in sistem daca sunteti depasiti numeric,daca e lagg,daca sunteti dati jos de mai multe ori,daca sunteti atacati fara motiv etc.Am ajuns sa fim cunoscuti pe server ca noi nu ne plangem niciodata si vrem sa ramanem asa.

6.Nu regenerati niciodata,in nici un fel de situatie.Nici in pvp nici in razboi.(deci nu folositi nanoboti sau batery shield).De asemenea nu iesiti niciodata cu F1 in timpul unei lupte.

7.Ascultati ce va zic liderii sau cei mai veki din clan atunci cand situatia devine tensionata.(G3rula,Zyraxes,Duras,Zamolxis,Aurelius,Draco,Vezinas,Robi-toti sunt deja veterani si au experienta diverse situatii).Vorbiti cat mai putin in sistem,folositi chatul pe grup.Lasati negocierile si certurile pe seama celor raspunzatori cu asta.

8.Cititi periodic dipplomatia clanului pentru a sti cine ne sunt prieteni,cine sunt neutrii si cine ne sunt inamici.

9.Sistemul EFZ(Elite Fight Zone este sistem neutru unde nu ai voie sa faci decat pvp.Deci acolo nu ai voie sa tragi fara acceptul celuilalt.

10.Toti membrii au obligatia sa intre pe acest forum si sa citeasca aceste reguli si bineinteles sa le respecte.

Acestea sunt principalele reguli pe care trebuie sa le respectam atunci cand suntem cu tagul Dacia
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 10:22 pm

Taxi,daca te apuci sa tragi aiurea in cine vezi,nu am facut nimic.Ai intrat in Sparta si din toti inamicii care erau acolo te-ai apucat tocmai in 4S Squad sa tragi,aliatii nostri.Cand e o lupta aglomerata,intreaba si tu in cine ai voie sa tragi,Si fi mai atent cand iti dam invitatie.Daca joci pentru prima data jocul asta online,cred ca ar trebui sa mai capeti ceva experienta,abia dupa aceea sa intri in Dacia.
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 1:58 am

Bravo Clan!
Vad ca incepetzi sa va ocupatzi serios de disciplina !
Mai trece o vreme shi bat la voi la usha??????????? lol!
sau imi fac un char nou, dk nu ma vretzi? geek
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 10:29 pm

Tibi mie dor sa te caftesc sa mai invatam cate ceva sa mai rad o leaca
Night killer fi te rog mai atent in cine tragi am vazut ca ai intrat pe ts nu esti obligat sa vb poti sa ne asculti sa sti despre ce e vorba in cine dam sau in cine nu dam
citeste diplomatia sa o sti cel putin ca Tatal nostru
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitimeVin Dec 05, 2008 1:44 am

...pe mine poti sa ma ataci cand vrei...esti invitatul meu..Very Happy
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Continut sponsorizat





nou pe servar Empty
MesajSubiect: Re: nou pe servar   nou pe servar Icon_minitime

Sus In jos
 
nou pe servar
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: