Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reguli si diplomatie

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Reguli si diplomatie Empty
MesajSubiect: Reguli si diplomatie   Reguli si diplomatie Icon_minitimeMar Noi 25, 2008 12:31 am

Pentru cei noi-regulile si diplomatia clanului Dacia pe Void

Iata diplomatia clanului:

Name: [Dacia]
Type : Navy

Aliati
4S_Squad
=ESF=
Orion




Prieteni
N*O
BBB
ORDER
KBA
NS
SEF
KNIGHT
RAPTORS




Neutral
RAF
AOF
TERCIO
SWAT
PR
FITHER
Marauders
NRE



FULL RED

BLACK LEGION
SYNDICATE
BBD
SAINT
REAVERS
NETSPHERE
DKH
FALLEN
SHADOWS
TRIAD
666
Ymer
DC
ECLIPSE
Piratii [X]
Rogues [R]




Atentie! Noi nu tragem niciodata primii! Exceptie fac cei cu tag R,in care poti trage linistit.In rest,ripostam doar la atacuri.

Principalele reguli ale clanului:

1.Folositi un limbaj adecvat,respectati toti jucatorii,fie ei prieteni sau inamici,raspundeti tot timpul la orice lupta cu GF.

2.NU TRAGETI NICIODATA PRIMII ! Suntem clan navy,tragem numai daca suntem atacati sau daca ne este solicitat ajutorul de catre un aliat sau alt clan navy.

3.Nu sariti niciodata mai mult de 3v1.

4.Nu abuzati de nimeni.Daca sunteti 3 contra 1(dau un exemplu) si l-ati dat jos de 3 ori consecutiv fara ca el sa aiba vreo sansa,rugati-l sa paraseasca sistemul.Eu obisnuiesc sa fac si un screen shot cu momentul in care il avertizez sa plece,pentru a nu avea probleme in cazul in care ne raporteaza pentru abuz adminilor de pe void.Daca nu raspunde pozitiv avertismentului,aveti dreptul sa il atacati pana cand se satura si pleaca sau cand el spune ca vrea pace.

5.Nu va plangeti niciodata in sistem daca sunteti depasiti numeric,daca e lagg,daca sunteti dati jos de mai multe ori,daca sunteti atacati fara motiv etc.Am ajuns sa fim cunoscuti pe server ca noi nu ne plangem niciodata si vrem sa ramanem asa.

6.Nu regenerati niciodata,in nici un fel de situatie.Nici in pvp nici in razboi.(deci nu folositi nanoboti sau batery shield).De asemenea nu iesiti niciodata cu F1 in timpul unei lupte.

7.Ascultati ce va zic liderii sau cei mai veki din clan atunci cand situatia devine tensionata.(G3rula,Ares,Zyraxes,Duras,Zamolxis,Aurelius,Draco,Vezinas,Robi-toti sunt deja veterani si au experienta in diverse situatii).Vorbiti cat mai putin in sistem,folositi chatul pe grup.Lasati negocierile si certurile pe seama celor raspunzatori cu asta.

8.Cititi periodic dipplomatia clanului pentru a stii cine ne sunt prieteni,cine sunt neutrii si cine ne sunt inamici.

9.Sistemul EFZ(Elite Fight Zone este sistem neutru unde nu ai voie sa faci decat pvp.Deci acolo nu ai voie sa tragi fara acceptul celuilalt.

10.Toti membrii au obligatia sa intre pe acest forum si sa citeasca aceste reguli si bineinteles sa le respecte.

Acestea sunt principalele reguli pe care trebuie sa le respectam atunci cand suntem cu tagul Dacia


Ultima editare efectuata de catre zyraxes in Dum Dec 21, 2008 11:36 pm, editata de 5 ori
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Reguli si diplomatie Empty
MesajSubiect: Re: Reguli si diplomatie   Reguli si diplomatie Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 12:00 am

diplomatie actualizata
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Reguli si diplomatie Empty
MesajSubiect: Re: Reguli si diplomatie   Reguli si diplomatie Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 7:11 pm

...am luat in evidenta !!!!!!!
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Reguli si diplomatie Empty
MesajSubiect: Re: Reguli si diplomatie   Reguli si diplomatie Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 8:24 pm

receptionat ... bagat la cutie
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Reguli si diplomatie Empty
MesajSubiect: Re: Reguli si diplomatie   Reguli si diplomatie Icon_minitimeVin Dec 05, 2008 1:41 am

up
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Reguli si diplomatie Empty
MesajSubiect: Re: Reguli si diplomatie   Reguli si diplomatie Icon_minitimeDum Dec 21, 2008 11:36 pm

actualizare
Sus In jos
Magnumutz

Magnumutz


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

Reguli si diplomatie Empty
MesajSubiect: Re: Reguli si diplomatie   Reguli si diplomatie Icon_minitimeLun Dec 22, 2008 12:32 am

Am luat la cunostinta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reguli si diplomatie Empty
MesajSubiect: Re: Reguli si diplomatie   Reguli si diplomatie Icon_minitime

Sus In jos
 
Reguli si diplomatie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli Clan !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: