Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 KoS ( Kill on Sight)

In jos 
+6
Zamolxis
Zyraxes
LOT
St_Ares
Vezinas
Blazefury
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Blazefury

Blazefury


Numarul mesajelor : 38
Varsta : 37
Data de inscriere : 27/01/2009

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 12:48 am

Am observat ca vechiul thread de KoS a fost mutat la arhiva.

Asa ca iata unul nou,sper sa nu fie problema,nu stiu daca oricine are voie sa inceapa threadul ( ma gandesc ca treaba tine numai de Ares,g3rula si Zyraxes,deci daca ma insel,va rog,re-faceti topiculd Smile )

Pana una alta, as dorii ca jucatorul pe numele de -Cancer- sa fie adaugta la lista de KoS. De cateva ori a deschis focul asupra mea,insa nu am tinut cont de asta. Insa in prealabil,dupa ce am purtat o conversatie cu el,si inca niste mameluci,am ajuns la concluzia ca,oamenii precum acest -Cancer- nu pot intelege de vorba buna,si vad frumosul nostru clan ca o adunatura de nenorociti,meniti numai sa fie pe post de tinta in lupte.

Atitudinea sa spune un lucru clar: unii oameni nu inteleg de vorba buna; ci doar de frica. Asa ca fratii mei,va rog,bagatii frica in oase. Vanati-l pana scoate limba de un cot si inca pe atat,si demonstratii ca intr-adevar,suntem pe atat de ai dracu pe cat crede,si dati cu el de planeta cu fiecare ocazie. Sa isi stie locul.


As dori sa aduc in atentie,cu toate ca nu e locul potrivit,faptul ca am incercat de nenumarate ori sa port conversatii amiabile,sa creez o atmosfera placuta cu multi dintre "inamicii" nostri ( faptul ca in RP clanurile noastre sunt inamice nu inseamna ca trebuie sa ne tratam ca atare tot timpul,din pacate unii nu inteleg acest concept) ,baietii din Syndicate, Black Legion si chiar si din Reavers. Foarte putini sunt receptivi,si mi-au raspuns in aceeasi masura. Dintre cei care au dat dovada de omenie,bun simt,si spirit amiabil as dori sa amintesc pe Loken,din Black Legion, Nova din Syndicate,si Warped/Entropy din Black Legion. Asa ca va rog,daca baietii nu va iau la omor din prima,tratatii cu omenie,ca-s baieti buni,si merita. Plus ca nu ne strica sa le demonstram altora ca nu suntem pe cat de rai ne cred ei.


Cam atat am avut de discutat, sper ca nu v-am plcitisit cu postul meu, Il puteti muta intr-un thread special de diplomatie,sau ce vreti voi ( partea cu trancaneala ma refer Very Happy).


Si multumesc pentru solidaritatea din Alexandria de azi,e bine sa stii ca esti intr-un clan unde lumea se iubeste ca fratii. Spor si la mai mare baieti!


Cu stima si respect, Blazefury
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 12:56 am

Dear Blaze, stiu ca acu 20 min cand ai iesit din joc ai lasat in urma ta in Alexandria un Black Legion foarte suparat de plecarea ta. Este vorba de Black Legion-Blade care te tot cerea la 1vs1. Asa ca in lipsa ta mi-am permis sa-i umflu bumbarul(ca sa-l citez pe onorabilul Gerula) pana l-am saturat. A refuzat sa mai lupte cu mine dupa ce l-am zapacit motivand ca te asteapta pe tine. Asa ca l-am lasat sa te astepte si cred ca te asteapta si acum.
Iar acum merg si eu la un binemeritat somn. Noapte buna.
Sus In jos
Blazefury

Blazefury


Numarul mesajelor : 38
Varsta : 37
Data de inscriere : 27/01/2009

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 12:59 am

Haha,multam coane Vezinas,dupa omorul care mi l-ai aplicat azi in EFZ sunt mai mult ca sigur ca Blade a mai pus pe el cateva kile in plus. De rachete Very Happy.

Inca nu sunt destul de bun sa ma masor cu el 1v1, ce-i drept e drept,e mai bun ca mine,de ce sa zic ( cu toate ca as vrea sa il vad luptand dintr-un Anubis Smile )

Noapte buna conasule,si usor sa iti fie somnu hehe.
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 2:25 am

Nu e nici o problema ca ai deschis topicul acesta, dimpotriva... Daca mai apar astfel de personaje e bine sa le postam aici:


Lista dedicatii "KOS" :

1. -=CANCER=-
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 10:39 am

Citat :
As dori sa aduc in atentie,cu toate ca nu e locul potrivit,faptul ca am incercat de nenumarate ori sa port conversatii amiabile,sa creez o atmosfera placuta cu multi dintre "inamicii" nostri ( faptul ca in RP clanurile noastre sunt inamice nu inseamna ca trebuie sa ne tratam ca atare tot timpul,din pacate unii nu inteleg acest concept) ,baietii din Syndicate, Black Legion si chiar si din Reavers. Foarte putini sunt receptivi,si mi-au raspuns in aceeasi masura. Dintre cei care au dat dovada de omenie,bun simt,si spirit amiabil as dori sa amintesc pe Loken,din Black Legion, Nova din Syndicate,si Warped/Entropy din Black Legion. Asa ca va rog,daca baietii nu va iau la omor din prima,tratatii cu omenie,ca-s baieti buni,si merita. Plus ca nu ne strica sa le demonstram altora ca nu suntem pe cat de rai ne cred ei.

Silverlight , o relatie de simpatie , ca sa nu zic de prietenie se face in timp si bineinteles cu persoane
dispuse sa socializeze , pe void sunt si personaje cu ochelari de cal - de , sunt playeri din toata lumea
in general daca ai lasat loc de buna ziua , comunitatea se obijnuieste cu tine si rivalitatile date practic de RP
nu ating cote critice , injurii , etc . din contra simpatia va fi reciproca
RPul clanurilor nu dispar , bataile vor fi mai crancene dar si respectul dintre combatanti va fi pe masura
clanurile se fac si se desfac - jucatorii raman , cine priveste numai prin prisma asocierii la un grup jocul de FL
in marea majoritate a cazurilor - duce la conflict - de aici si diaria verbala intre unii membrii a
comunitatii voidului pe forum cu PRuri diferite - buni contra rai , etc
deobicei purtatorii de conflict verbal sunt jucatorii foarte tineri , cei mai in varsta sunt mai maleabili
si isi cantaresc cuvintele cand dau o replica
cu cat se sta online mai mult , oamenii incep sa priceapa cam ce ii poate pielea unui jucator , la modul general
si comunitatea triaza in functie de mai multi factori - onoare , sportivitate , competivitate , prestanta , etc
un lucru trebuie sa stie toata lumea din clanul Dacia
cum iti asterni asa dormi........
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 11:25 pm

Vorbe intelepte spuse de un om intelept.

In legatura cu Cancer-nu ne suporta si pace.Sunt de acord sa=l avem la KOS. Atentie mare insa: fiind un caracter fara tag de role play,inseamna ca nu prea poti sa-l dai jos cam cum vrei:il dai jos odata,de doua ori,apoi il lasi in pace si doar daca te ataca el il mai ataci.
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 12:26 am

trebuie facut si pe forumul serverului un topic KOS si sa asternem acolo pe cei cu limbrici, sa-i vada toata lumea, iar daca cineva comenteaza ii dam trimitere semnata direct acolo. Sa nu uitam sa-l trecem in lista pe Kruger, cu toate ca s-ar putea sa fie aceeasi persoana... cine stie, orice-i posibil.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 3:46 pm

Multam de urari coane Blaze somnul chiar a fost usor. Cat despre Blade ai dreptate nu stiu cum i-ar sta in annubis. Cu Wa 1 se dewcurca bine si stie sa profite de manevrabilitatea lui superioara comparativ cu annubis. Oricum din cate am vazt nava asta intoarce cel mai repede de pe server dupa eagle.
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeDum Mar 08, 2009 12:06 am

corect.... dupa Eagle....dar inaintea eagleului e Crow.... sa nu uitam...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 2:43 pm

Astazi am primit informatia ca exista un jucator care ne face clanul de ras pe Void si foloseste tag-ul nostru fara sa aiba voie .... numele lui este ceva de genul [Dacia]123456789 ... sau ceva asemanator ... daca il vedeti sau stiti cine este postati aici. Am auzit ca a injurat pe toata lumea la greu in sys chat, a injurat membrii Void, admini si asa mai departe ... Posibil sa fie un char facut de altii tocmai ca sa ne strice imaginea ... oare de ce nu ma mira ? dracusor


Voi incerca sa trimit pm unui admin sa vedem daca pot afla mai multe ...
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 7:22 pm

asta-i cel mai bine, sa trimiti la Admini un mesaj sa-l baneze pe nenorocit for ever.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 3:05 pm

Aseara am patit o faza nasoala. Eram in sparta alaturi de prototype, eliphas ... si un anume -=Blade=- s-a gasit sa-mi faca overkill, eu specificand faptul ca nu mai vreau sa lupt. Am facut print si l-am dat la admini sa il rezolve Twisted Evil.

Isi are locul pe lista de KOS
-=Blade=-
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 4:05 pm

la faza de overkill nu ne-am plans niciodata mai bine il puneai aci la kos sa stim toti si ii dam lui numa overkill la pus deja Razz
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 6:30 pm

nu ne plangem...doar putin atentionati...iar daca continua sa te omoare in timp ce tu nu reactionezi poti sa faci niste PS si daca ai si un martor e ok.... sa mai stea putin pe tusa si sa se uite la televizor
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 11:53 pm

Lancer,mai consulta-ne si pe noi inainte sa trimiti ceva adminilor-eu nu vad lucrurile asa cu overkillul:e un joc de ciomageala ca de aia umblii cu tagg navy si cu 10 arme pe tine;daca nu erai cu tagg Dacia atunci ai dreptate.Daca erai cu Dacia si te-ai plans adminilor ca cineva te omoara atunci e o problema.
Sus In jos
drlabs

drlabs


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 12:43 am

Ce-ar fi sa-l pun si eu pe Zeus la kos? Twisted Evil
Ca mucosul ala trage in tot ce misca, cu tag sau fara tag si vad ca nu l-a educat nimeni Idea
Sus In jos
http://www.myspace.com/dephazed
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 11:30 am

Ce mai astepti??? lupta
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 3:10 pm

Zyraxes a scris:
Lancer,mai consulta-ne si pe noi inainte sa trimiti ceva adminilor-eu nu vad lucrurile asa cu overkillul:e un joc de ciomageala ca de aia umblii cu tagg navy si cu 10 arme pe tine;daca nu erai cu tagg Dacia atunci ai dreptate.Daca erai cu Dacia si te-ai plans adminilor ca cineva te omoara atunci e o problema.
Zyra eu nu ma plang ... Eu am zis clar ca nu lupt Smile si el a inceput sa ma omoare si sa faca misto dupa accea. Eu i-am dat Pm lu Zebulon si m-am plans de comportamentul lui. Repet am zis clar: Nu ma lupt ! Dasta l-am postat
Sus In jos
drlabs

drlabs


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 5:13 pm

Godzilla a scris:
Ce mai astepti??? lupta
Bani sa-mi iau alt computador ^^
Sus In jos
http://www.myspace.com/dephazed
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 8:35 pm

Lancer: nu exista nu ma lupt cand esti cu tagg dacia,scrie clar la reguli:nu te plangi de nimic.
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 9:37 am

I-am dat ieri lui Blade un overkill..sa ne tina minte. Plus ca l-am zapacit cand a vazut ca R-ul lui Sscorilo lupta alaturi de un dacia contra lui.
Sus In jos
Blazefury

Blazefury


Numarul mesajelor : 38
Varsta : 37
Data de inscriere : 27/01/2009

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 4:02 am

Lancer, nu il lua in seama pe Blade. E printre cei mai cacanari BL, scuzata-mi fie expresia. Profita si tu de ocazii in lupte mari,si rupei curu. Sau du-te cu Vezi si lasa-l sa ii umple gura de rachete. Nimic nu-l scoate mai rau din pepeni Laughing

Baga mare Vezi! Da jos cativa si pentru mine, pana termin cu sesiunea Smile
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 5:31 pm

Bafta in sesiune Blaze!
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 11:06 pm

Eu l-am postat din cauza ca m-am simtit ofensat Razz. O sa-i rup fasu cand o sa-l mai prind Twisted Evil Very Happy.
p.s. Mi-a zis virtual ca nu mai e in BL Smile.
p.s.2 Bafta la sesiune cheers.
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 4:01 pm

Antrax
Probabil ca multi il stim pe acest individ. Asta n-a auzit de fairplay, se regenereaza in pvp-uri fara nici un fel de problema, plus ca mai se crede si mare si tare. Isi are locul la lista de kos. Ce-mi place cand ii bag niste rachete pe gat Twisted Evil.
Sus In jos
Continut sponsorizat





KoS ( Kill on Sight) Empty
MesajSubiect: Re: KoS ( Kill on Sight)   KoS ( Kill on Sight) Icon_minitime

Sus In jos
 
KoS ( Kill on Sight)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Diplomatia Clanului Dacia / Dacia Clan Diplomacy-
Mergi direct la: