Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Alianta intre 2 servere

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
tdadoin




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 05/05/2012

Alianta intre 2 servere Empty
MesajSubiect: Alianta intre 2 servere   Alianta intre 2 servere Icon_minitimeSam Mai 05, 2012 5:22 pm

Va salut pe toti, sunt Dragos numele real, si tdadoin cel folosit in joace. Joc modul The Galactic gate...creator Nighstalker sau cine stie Eu1server NSU. Cautand azi ceva pnt freelancer am gasit dacia clan, nu eram interesat de alte servere deoarece cat timp joc..intru in acest mod seara dupa 22.00. Joc freelancer de vreo 2 ani, auzisem de el dar nu am fost interesat pana nu l-am incercat, acum...a devenit o pasiune. Ce vreau eu sa va intreb, daca putem face o alianta intre servere, am ajuns sa conduc clanul [Getae]... (getzi), desii am vrut un clan Dacia, am auzit de la alti veterani ce au facut romanii nostrii pe unde au trecut ce buni jucatori. La inceput se discuta a se crea clanul Dacia de catre niste romani de pe alte servere, am asteptat vreun an si nimic..pana am facut eu clan geth si cu inca cativa romani, renuntand la clanurile in care eram. A mai trecut un an..iar unde jucam pe Eu1 server european s-a inchis ca nu se mai putea intretine, poveste lunga...oricum acolo a fost cel mai frumos..multe clanuri si batalii mari cu battleshipuri...distrugatoare,,cruisere ..gb si fightere...Daca nu stiti..este un univers..divers... din seriale si filme SF..ex..Star wars..Star Trek..Babilon5..Stargate._+Atlantis...etc. Erau 2 servere simultan..NSU si EU1...Eu cel european a picat si a ramas cel american...jucatorii care au mai vrut sa continue placerea modului au trecut pe NSU altii au plecat pe alte servere sau au renuntat sa mai joace. Am avut probleme inainte cu un clan Borg pana a fost anihilat poveste lunga...dar acum nr jucatorilor s0a inputinat..din 7 romani am ramas 2 iar alti 3 i vad mai rar..restul nu mai dau de ei...In momentul de fatza.dupa ultima modificare a modului s-a schimbat tactica de lupta si ne este greu in lupta..contra mai multor inamici oricat am incerca . Daca vreti si jucati pe ,,The Galactic gate'' cautati sectiunea getae sau forumu romanesc. Momentan nu pot spune ca joc pe Void ca nu il am instalat si nu stiu cum e la voi. Va salut si sper intr-o eventuala cooperare.
Salutari Dado'
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

Alianta intre 2 servere Empty
MesajSubiect: Re: Alianta intre 2 servere   Alianta intre 2 servere Icon_minitimeJoi Mai 17, 2012 9:57 pm

Sal Dado este iar rost de pac pac pe acolo? Hai ca in max 2 sapt revin pe server.
Sus In jos
Silver

Silver


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 32
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 11/10/2008

Alianta intre 2 servere Empty
MesajSubiect: Re: Alianta intre 2 servere   Alianta intre 2 servere Icon_minitimeMar Iun 25, 2013 11:26 pm

Mai, mai, au trecut cat ? 5 6 ani ? Si inca dati semne de nemurire. I-mi e foarte greu sa va uit, asa ca m-am gandit sa vad ce mai faceti Very Happy. Desi ma indoiesc ca, contul meu pe "The Void" e inca activ. Poate poate ma voi intoarce, sa reprezint si sa lupt in numele Daciei din nou lupta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Alianta intre 2 servere Empty
MesajSubiect: Re: Alianta intre 2 servere   Alianta intre 2 servere Icon_minitime

Sus In jos
 
Alianta intre 2 servere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alianta intre Dacia si ESF !!!
» ptr cei care doresc sa intre in Dacia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Diplomatia Clanului Dacia / Dacia Clan Diplomacy-
Mergi direct la: