Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Referendum Clan Dacia!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Terra.Nova

Terra.Nova


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : Unde te astepti mai putin...
Data de inscriere : 19/06/2010

Referendum Clan Dacia!!!    Empty
MesajSubiect: Referendum Clan Dacia!!!    Referendum Clan Dacia!!!    Icon_minitimeMar Sept 01, 2015 2:59 pm

Cu alte cuvinte care mai traiti sau care v-ati insurat?  Question   rus  beat   amicii  prietenii


Frati dacioti e timpul sa va scoateti oasele batrane din probleme uzuale si sa incercam sa vedem care si cu ce se mai delecteaza in fata ecranului atunci cand nevestele nu va fura cablurile de alimentare sau chargerele de laptopuri comentand ca "Ai ajuns sa-ti belesti ochii in ecran mai mult decat ii beleai in sutienul meu".

Ei bine fac un ultim apel disperat spre a vedea daca ne mai putem vedea macar o parte din clan si cine stie poate ne gasim pe un server de team speak la un pahar de vorba.

Stiu sigur ca Tov. Zyraxes, Draco, Aurelcici, Lancer, Crissbvs pot fi scosi din scorburi, insa nu mai stiu nimic de Lot, Zamo, Ares, Vezinas, Ecy, Scorilos si multi alti veterani.

Asa ca domnilor trimiteti-va femeile la shopping, spa sau alte activitati ce va ofera un minim de 3 ore de libertate cautati-va parolele de pe forum ca sigur multi le-ati uitat si haideti sa vedem cum si unde ne putem intalni.

O zi buna!

Terra.Nova
Sus In jos
Nero




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 24/03/2008

Referendum Clan Dacia!!!    Empty
MesajSubiect: Re: Referendum Clan Dacia!!!    Referendum Clan Dacia!!!    Icon_minitimeJoi Sept 10, 2015 2:36 pm

Am fost in dacia cam 2 luni,dar tot sunt de-al vostru Smile

Am jucat mult timp pe void,din 2007 ca >]SEF[<Nero sau >]SEF[<Pantemonium sau [H]NERO[H],apoi am plecat prin 2009 asa

Eu acuma joc pe discovery server,sunteti TOTI invitati sa jucati acolo,e serverul FOARTE activ,50 jucatori minim,si seara se strang 100+

Asa ca va invit acolo cu mare drag,daca vine cineva acolo,ma contactati pe skype la lungustefan123 sau pe forumul lor www.discoverygc.com sub numele Kopesh
si va ajut cum pot,cu cunostinte,bani,ce o fi Smile)

imi pare bine ca inca mai e lume pe aici Smile
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

Referendum Clan Dacia!!!    Empty
MesajSubiect: Re: Referendum Clan Dacia!!!    Referendum Clan Dacia!!!    Icon_minitimeVin Sept 18, 2015 2:46 pm

BAAAAAA TREZIREA !

Agent de operatiuni speciale Lancer raporteaza !

Agentul Zyraxes se afla intr-o misiune importanta prin oceanele tarii. Este tot ce stiu despre ceilalti mebrii ai clanului. Imi pare rau ca abia acum am vazut postarea, o sa ii comunic si agentului Zyraxes despre aceasta invitatie.

Despre agentii Crissbv si Draco nu stiu nimic.

Lancer over.
Sus In jos
Terra.Nova

Terra.Nova


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : Unde te astepti mai putin...
Data de inscriere : 19/06/2010

Referendum Clan Dacia!!!    Empty
MesajSubiect: Re: Referendum Clan Dacia!!!    Referendum Clan Dacia!!!    Icon_minitimeVin Sept 25, 2015 7:10 pm

Dj^Lancer a scris:
BAAAAAA TREZIREA !

Agent de operatiuni speciale Lancer raporteaza !

Agentul Zyraxes se afla intr-o misiune importanta prin oceanele tarii. Este tot ce stiu despre ceilalti mebrii ai clanului. Imi pare rau ca abia acum am vazut postarea, o sa ii comunic si agentului Zyraxes despre aceasta invitatie.

Despre agentii Crissbv si Draco nu stiu nimic.

Lancer over.

Agent de detoxifiere Lancerica,

Welcome ACASA!

Cu Hydraliskul nostru am mai vb zilele astea. Dracoshenia s-a data la buci... MAXIM. Pare ca vrea sa se marite, fapt pentru care ii uram succes. (O sa aiba nevoie...!) Crissbv este activ pe noul nostru team speak: 94.52.41.25 cu parola dacia. Aurel cici o mai ardea pe void dar acum nu mai stiu nika de el, ecy si restul gastii. Ma bucur sa afla ca inca respiri si te asteptam sa intri pe ts cand ai timp.

O zi excelenta!

Terra
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

Referendum Clan Dacia!!!    Empty
MesajSubiect: Re: Referendum Clan Dacia!!!    Referendum Clan Dacia!!!    Icon_minitimeDum Oct 11, 2015 1:15 pm

Vezinas prezent . Acum joc cand pot WoT sub nick-ul DarthDesolous in clanul DR-RO.Azi m-a contactat SEF Nero si a propus o reintalnire a fostilor jucatori de pe Void. Cine marseaza pe o reintalnire sa dea un semn de viata.
Sus In jos
Terra.Nova

Terra.Nova


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 43
Localizare : Unde te astepti mai putin...
Data de inscriere : 19/06/2010

Referendum Clan Dacia!!!    Empty
MesajSubiect: Re: Referendum Clan Dacia!!!    Referendum Clan Dacia!!!    Icon_minitimeSam Oct 17, 2015 11:36 pm

Vezinas a scris:
Vezinas prezent . Acum joc cand pot WoT sub nick-ul DarthDesolous in clanul DR-RO.Azi m-a contactat SEF Nero si a propus o reintalnire a fostilor jucatori de pe Void. Cine marseaza pe o reintalnire sa dea un semn de viata.

Tov. Vezinas bucuros sa te revad. Daca doresti sa stabilesti o intalnire eu va pot da un team speak unde sa puneti toate detaliile la cale.

Team speak server: 94.52.41.25
Parola: dacia

Deschis: Luni - Duminica 19:30 - 00:00

Bafta!

Terra.Nova
Sus In jos
Continut sponsorizat





Referendum Clan Dacia!!!    Empty
MesajSubiect: Re: Referendum Clan Dacia!!!    Referendum Clan Dacia!!!    Icon_minitime

Sus In jos
 
Referendum Clan Dacia!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Diplomatia Clanului Dacia / Dacia Clan Diplomacy
» Dacia clan
» Dacia clan Rules !!!
» Dacia clan recruitments
» Cum sa intri in Dacia/How to become Dacia member

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Regulament Forum / Clan-
Mergi direct la: