Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 REPUTATIA CLANULUI

In jos 
+5
St_Ares
Duras
Zamolxis
Zyraxes
LOT
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeLun Ian 14, 2008 7:58 pm

cred ca trebuie sa avem si noi o reputatie a clanului ,
eu daca stau mai mult pe server , multi din alte clanuri intreaba daca suntem prieteni sau ostili
mai demult am facut o alianta cu ESFul - care o onoram atunci cand suntem apelati si nu ne lezeaza interesul clanului
astazi cei de la sindicat -NUKE-m-a intrbat daca suntem adversari sau neutri
raspunsul meu a fost ca deocamdata pana o sa ne postam si noi reputatia ramanem neutri
deci am cazut de acord cu sindicatul sa nu tragem intre noi atunci cand ne vedem
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 12:05 am

corect,in primul rand trebuie sa stim cum stam cu vecinii...esf si sef(trebuie inkeiata o intelegere...cum ne ajutam unii pe altii...)
Azi,sef au fost atacati de ftp si black_legion si ne-au cerut ajutorul,eram eu si traian...mi s-a parut normal sa ajutam un clan navy vecin atacat de pirati...(la fel au facut si esf, ceva mai tarziu insa).
Ramane ca voi sa vb cu ei,sa stim daca si ei vor face acest lucru cand vom avea si noi nevoie.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 2:34 pm

cred ca in ultimul timp prin aparitia noastra pe server - cam tot timpul este un caracter sau doua
ziua iar seara , daca nu toti , suntem majoritatea ,
pozele facute si postate pe forum - aparitia la eventuri cu tag Dacia si nu in ultimul rand
bataile duse in NOMAD 1 a atras atentia asupra noastra
mai demult ESFul - ne-a cerut o alianta , ei au cerut-o nu noi
cum vad eu treaba asta - simplu - si-au asigurat spatele in nomad 1 , au vazut ca suntem destui ,
constanti in aparitii , buni la tavaleala si saritori in caz de urgenta
faptul ca ei au cerut alianta spune ceva - suntem luati in considerare - ESFul fiind un clan
mare cu buni luptatori , cu resurse , activ ,un clan destul de important pe void in ultimul timp

zilele trecut Sindicatul ne-a intrebat de sanatate - un alt clan activ pe server , important ,
ostil ESFului , dar care trebuie sa tina seama de noi in bataile sale cu ESFul din NOMAD 1
toate astea duc la o concluzie - incet dar sigur ne-am facut cunoscuti prin zona aia si multi
trebuie sa tina cont de noi

clanurile vechi de pe void , cu adevarat tari stau mai mult prin centru si rareori fac
cate un raid prin NOMAD 1 - ca sa afle de ce suntem in stare si sa le atragem atentia trebuie sa
facem niste raiduri pe acolo

in cea ce priveste bataia dintre sef,ftp si pirati din unknow 2 ptr planeta primus io o vad astfel :
faptul ca , clanul sef ne-a cerut ajutor - foarte bine - sa vina mai intai sa ne propuna o alianta
sa vedem despre ce este vorba si mai discutam dupa aceia ,
ca suntem amandoua clanurile navy - nu este un argument - interesul poarta fesul
in botonul nostru scrie ca suntem si bounty hunters si cred eu ca nu ati avea nimic impotriva
daca nu se tine cont de noi sa dam o raita pe acolo sa linistim treburile asa cum vrem noi
mai ales ca este sistem vecin

hehe cred ca deocamdata mai avem de asteptat , daca se da drumul la noul MOD toti de pe
void o sa fie ocupati sa vada noutatile si dabia dupa aceia o sa se revina la vechile obiceiuri
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 6:53 pm

spargem coaja la toti.... care ne supara.... nici nu ma uit la tag...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeMier Ian 16, 2008 11:50 pm

Mare agevar ai grait Mircea cheers

Ai uitat sa mentionezi de Triadul care a trecut prin Nomad 1, de cateva zile.....probabil sa ne testeze zic eu, pt ca a ramas sa se lupte un pic cu noi, apoi a plecat. Si de NRE-ul ce nu ne mai ataca, ba chiar,unii din ei ne saluta in verde cand intra on line Laughing

Da....am fosz observati.

In ce priveste SEF-ul, chiar daca momentan e interesul lor sa lege o alianta, pe timp mai indelungat este si al nostru. Poate ca maine, Sindicatul revendica Nomad 1 ... si atunci Shocked am fi noi in pielea SEF-ului.

Deci pe mine nu m-ar deranja sa fiu aliat cu ei de maine si nici daca am avea noi initiativa aliantei si nu ei. Spuneti-va mai multi parerea ca Ares sa poata actiona in consecinta.

Ce ma distreaza cel mai mult e ca cei direct interesati in razboiul din U 2 (clanul [rg] )....sunt cel mai putin vizibili acolo :rendeer: . O fi comod sa poarte altii razboaiele pt ei. Daca n-ar fi restul clanurilor navy de pe void....Black Legion i-ar spulbera. affraid ...daca i-ar gasi..he he

De aici se naste si retinerea mea pt razboiul asta. Ne cer ajutorul SEF si ESF... lol! ...cei care nici nu pot spune ca e razboiul lor.

Dar aliantele se onoreaza....daca ESF are nevoie de ajutor sigur ca ne bagam.
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 12:51 am

In momentul in care vom avea forumul nostru pe Void, atunci vom face publica diplomatia clanului si tot atunci vom face si aliante care vor fi oficiale. Pana atunci insa toate clanurile navy au suport din partea noastra cand si unde se poate . Very Happy
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 12:54 am

Corect
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeJoi Ian 17, 2008 1:59 am

... greu cu politica asta... noroc ca Duras mi-i pretin si o sa-mi explice si mie pe cine sa-mi golesc arsenalu fara sa va fac probleme.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeMier Feb 06, 2008 1:28 pm

chear e greu doar stiu ca cu cat suntem aliati cu mai multe clanuri e mai bine
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 7:18 pm

am o intrebare ce e chatbox?
confused confused confused confused confused confused confused
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 11:15 am

scriu cuvintele astea aici LA REPUTATIA CLANULUI , pentru ca , intradevar
avem o reputatie buna , in ultimul timp am ajuns sa ne batem cu cel mai tare
clan de pe server BBDul - clan de pirati
suntem la momentul actual singurul clan care le face fata Twisted Evil
sau dus lupte zilele astea in nomad 1 - grele cu ei si aliatii lor
din pacate ei au fost tot timpul cei care au avut initiativa - navalind peste noi , lol affraid
ar trebui sa ne mobilizam si noi sa le intoarcem vizitele Wink
dar pentru asta ar trebui sa fim cati mai multi online

ne vedem in spatiu
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 1:15 pm

... las sefu ca ne-ntalnim si merem noi doi la o casapeala....
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 11:37 pm

Rezistati baieti ..... de luni ma bag si eu la casapit de BBD & aliati

.....moarte piratilor....
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 12:26 am

...tu-le muma-n...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 1:30 am

BBD-ul,spre deosebire de syndicate sunt niste baieti foarte respectuosi si glumeti in acelasi timp.Ne-au felicitat inca o data pe forumul de pe void pentru faptul ca nu ne-am dat batuti si nu ne-am plans de nimic si au spus ca asta respecta ei foarte mult(s-o tinem tot asa).Le-am raspuns pe void,i-am felicitat si eu pentru actiunile lor.
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 12:53 am

eu ii iubesc pe toti ... cand apuc...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 9:26 pm

a trecut ceva timp de cand sa reinfintat [Dacia]

putem , la ora asta , sa spunem ca suntem cunoscuti de toti jucatorii de pe void
am trecut impreuna cu , clanul prin diferite faze - mai bune mai rele -
timpul a trecut si noi deocamdata tot aci suntem Twisted Evil
multe clanuri sau infintat altele au disparut , noi inca suntem pe pozitii bounce
nu ca inainte cand eram 12....15 online , dar sunt zile cand ne strangem destui

sunt baieti ( si o fetita ) care intra in fiecare zi - tot respectul

Andrada , zyra , duras , sccorilo , gozi , nepotu , cara , traian , ecy , dorulis & copilul
si ....... sa nu uit pe NPCul AUREL he he he
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 4:07 pm

... pate ca fi eu aproape in fiecare zi...Very Happy
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeMier Apr 16, 2008 5:05 pm

mea culpa , zamy Razz
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeJoi Apr 17, 2008 5:30 pm

... ai totusi dreptate... nu-s chiar in fiecare zi consistent. sunt zile in care intru doar dupaamiaza, si nu foarte consistent.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 10:31 am

Ares,vezi poate reusesti sa vorbesti cu cei de la n*o clan sa facem o alianta.ca in ultima vreme ne ajuta mai mereu dar la ei in diplomacy suntem neutrii.
Multe clanuri evil s-au aliat in ultima vreme si fac raiduri zilnic si avem nevoie de aliati.Pana acum singurii adevarati aliati s-au dovedit cei de la 4S.
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 11:25 pm

In momentul acesta pe Void, calnurile NAVY & cei buni sunt cam in inferioritate.

Piratii si mai ales clanurile EVIL sunt si mai numeroase si mai active. Daca nu ar fi lag si s-ar putea purta batalii in masa, probabil ca am fi mereu in inferioritate numerica. In clipa in care se va da drumul la BS-uri, prevad niste batalii crunte. Vom avea de lucru, nu gluma bounce

Din pdv al RP, DACIA e in prima linie si clar cel mai activ clan Navy. Deci si eu as fii de acord cu inmultirea aliantelor cu clanuri cu care avem dusmani comuni.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 9:18 am

intradevar , atunci cand am avut de furca cu raii aia ne-au ajutat si 4S si no si knights
ultima data in Sparta
odata , mai de mult , atunci cand inca mai era XENON , ( apropo am vazut ca a postat pe void )
se formase un fel de consilu al aliantei intre clanurile navy
cred ca ar trebuii sa ne interesam daca mai functioneaza asa ceva si sa strangem randurile

orcum , orce ar fi - tot pe noi trebuie sa ne bazam -
daca suntem online cel putin 5 - facem fata cu succes la provocari
iar ultimile comfruntari a demonstrat asta - noi am ramas tot timpul ultimii si am
luptat cu incrancenare - chiar daca adversarii ne depaseau numeric
pentru noi este o mare bila alba - suntem tenaci ca niste bulldogi he he he
dam drumul la lesa si ii muscam de bumbar affraid
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeSam Apr 26, 2008 9:28 am

Felicitari tuturor participantilor.
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 5:55 pm

mai multe raiduri si batalii crancene si luari prin surprindere ar putea descurja pe cei care se tot lipesc de clanurile evil. Binenteles , batalii castigate de noi:D
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Continut sponsorizat





REPUTATIA CLANULUI Empty
MesajSubiect: Re: REPUTATIA CLANULUI   REPUTATIA CLANULUI Icon_minitime

Sus In jos
 
REPUTATIA CLANULUI
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Regulile clanului
» In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!
» Update la Regulile Clanului -[Dacia]
» Regulile clanului/Clan Rules
» Diplomatia Clanului Dacia / Dacia Clan Diplomacy

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: