Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hello....Dupa multi multi timp m-am intors

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
-=L-E-X=-




Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Localizare : busteni-bucuresti
Data de inscriere : 25/01/2009

Hello....Dupa multi multi timp m-am intors Empty
MesajSubiect: Hello....Dupa multi multi timp m-am intors   Hello....Dupa multi multi timp m-am intors Icon_minitimeJoi Mai 13, 2010 9:47 pm

Dupa o absenta de aproape un an de zile, in care n-am avut nicio legatura cu freelancer, astazi m-am gandit sa il instalez si sa vad daca mai este cineva pe void.

Mare mi-a fost mirarea sa citesc pe forumul Dacia, al carui membru am fost si eu candva, ca nimeni nu mai joaca. Chiar daca am jucat pe void cu voi numai cateva luni de zile...nu credeam ca se poate distruge asa o forta pe serverul de void asa de brusc si nici ca oamenii se pot reorienta atat de rapid. Acum asta este... Mi-ar face mare placere sa mai vorbesc cu fostii camarazi, poate sa jucam ceva impreuna....chiar daca nu fl

Nu stiu daca acest mesaj va ajunge la cineva, dar daca da, atunci pls dati-mi si mie de stire si cu cea mai mare placere ma alatur iar clanului. Adresamea de mail e lexicdart(at)yahoo(dot)com


Mult succes baieti
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Hello....Dupa multi multi timp m-am intors Empty
MesajSubiect: Re: Hello....Dupa multi multi timp m-am intors   Hello....Dupa multi multi timp m-am intors Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 5:16 am

sal ,
intra pe void si mai gasesti membrii Dacia care joaca .
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Hello....Dupa multi multi timp m-am intors Empty
MesajSubiect: Re: Hello....Dupa multi multi timp m-am intors   Hello....Dupa multi multi timp m-am intors Icon_minitimeVin Mai 14, 2010 9:18 am

Sal Lex,noi inca mai jucam pe Void,e adevarat ca mult mai putin.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello....Dupa multi multi timp m-am intors Empty
MesajSubiect: Re: Hello....Dupa multi multi timp m-am intors   Hello....Dupa multi multi timp m-am intors Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello....Dupa multi multi timp m-am intors
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentati-va/Introduce yourself
» La Multi Ani Ludi !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: