Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Prezentati-va/Introduce yourself

In jos 
+37
Vlad_Dracula
Croitz
[DACIA]-Sith
Al Capone
Apollonir
Mishaz
Claudiu
PELO
Madalin
Criss_bv
Dj^Lancer
skymax
HeLL_BoY
nicu77
[Dacia]Adrian
Kubuntu
ibericandy
Duras
Godzilla
Alistar
eScAPe
joker
St_Ares
rosudrag
Lexis
drlabs
Vezinas
wizard
Blazefury
Zamolxis
Robi
Draco
Hellsinnc
LOT
LoneWolf
-=L-E-X=-
Zyraxes
41 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 11:51 pm

bunven

RO

Aici puteti posta cererea pentru a fi membru al clanului Dacia.Informatiile care trebuie sa fie specificate sunt:

-nume
-varsta
-tara/localitate
-experienta in single si multiplayer in Freelancer
-daca sunteti sau ati fost membru al altui clan pe Void
-o adresa de e-mail valida

Atentie! Aveti voie sa va creati caracter cu tagul Dacia numai dupa ce primiti acordul unuia din noi(Ares,Gerula,Zyraxes),in scris.


EN


Welcome to Dacia forum site;


Here you can post your request to join our clan.Please specify some usefull information like
-name
-age
-country/city
-Freelancer single&multiplayer experience
-if you have been member of another clan on Void server please name it here
-one valid e-mail adress

You can create your Dacia character only after your request is aprooved here.


Ultima editare efectuata de catre Zyraxes in Mier Iul 29, 2009 10:58 pm, editata de 15 ori
Sus In jos
-=L-E-X=-




Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Localizare : busteni-bucuresti
Data de inscriere : 25/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Salut   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 1:44 am

Salut, numele meu este Alin ( Alias -=L-E-X=-), am 22 de ani si sunt din Busteni PH.

Ce pot sa spun....Freelancer a fost printre primele sim spatiale pe care l-am jucat si de atunci sunt dependent Very Happy. Sunt destul de experimentat su el in single player, da in multi treaba sta altfel...O sa imi ia cateva zile sa ma prind ce si cum Very Happy



Puteti conta pe mine in orice situatie.
Sus In jos
LoneWolf

LoneWolf


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 44
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/12/2008

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 8:49 am

Hai noroc si bafta tuturor (pentru cei care nu stiu [Dacia]-Ady)
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 9:32 am

bine ai venit Alin ,

Asa , LoneWolf - nu stiam de unde sa te luam Question
sau mai bine zis , nu se stia ca tu esti [Dacia]-Ady
acum totul este ok
Sus In jos
Hellsinnc

Hellsinnc


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 26/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 10:05 am

pentru cei care nu ma cunosc sunt HellSinnC in joc numele meu adevarat e Marius sunt din braila student in primul an la informatica in galati inca putin si anul 2...22 ani joc de 2 ani jocul cu mici pauze sunt cam ruginit acum..dar se rezolva...sper sa ne intelegem cat mai bine cheers Idea
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 10:31 am

bine ati venit bunven respect intrun final stiu si eu cine sunteti
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 11:35 am

bine ai venit Marius
sper sa-ti placa pe serverul asta unde exista o comunitate de romani activa
bafta - ne vedem in spatiu
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 5:59 pm

Va salut noii veniti !! bunven

ne intalnim in spatiu !!

Bafta !!
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 10:01 pm

Salut si bine ati venit!
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 11:32 am

foarte tare fratilor, bine ati venit, in curand mutam serverul in Romania. Iar daca nu-l mutam, oricum le aratam noi.....
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Blazefury

Blazefury


Numarul mesajelor : 38
Varsta : 37
Data de inscriere : 27/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 9:07 pm

Salut, sunt Alex, am 22 de ani si sunt din Bucuresti.

Acum ceva zile am dat peste Void.si cum sunt fan inrait Freelancer, m-am decis sa il incerc. Serverul mi-a placut, insa lipsa mea de experienta in multiplayer s-a facut simtita, si in curand am fost nevoit sa intreb lumea in jur despre ce si cum. Din pacate strainii peste care am dat nu au fost asa saritori, ba chiar unii au gansit ca ar fi amuzant sa traga in cada mea de Patriot :\.

Norocul a dat sa intalnesc un membru Dacia, care m-a ajutat cu niste credite,si info,fapt pentru care as dorii sa-i multumesc acum ^^". Nu-i mai tin minte numele,pt ca am memoria proasta dar parca era ceva cu Chronos.


Anyway, mi-am tras un Anubis Mk2 niste arme mai ale acatarii,si am purces in explorarea sistemelor. Azi am participat mai cu voie,mai fara voie la o ciomageala, unde am avut onoarea de a asista,cu modicele mele skilluri in ale pilotarii cativa membrii Dacia. Totul a fost fun,si unul dintre baieti, iar ii uit numele, Venzina parca xD ( scuze daca am scris gresit numele :> ) m-a indemnat sa dau cu ochiul pe forum.

So,here i am, ready an willing,sper sa aud de la voi in curand. Daca am uitat sa dau ceva detalii despre mine,nu va sfiiti sa imi aduceti aminte.

Ma gasiti in joc daca e nevoie,ign-ul meu momentan e Blazefury.

Sanatate la toata lumea!
Sus In jos
wizard




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 27/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: cerere membru,   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 11:19 pm

Salut,

Joc FL de 3-4 ani...pe 24/7 Freelancer-Universe (pana acum) , as dori sa joc pe Void deoarece
24/7 FLU este hostat in US si lag-ul a devenit din in ce in ce mai insuportabil.
Cred ca am ceva experienta ...imi place pvp ..in mod deosebit guns only (g/o) ...,

Numele meu pe Void va fi DiGITall ..daca ma acceptati ...va rog pm me.

Salut!
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 11:56 pm

Sal si bine ai venit in clan.te va ajuta oricare din noi in joc pentru a iti face caracter.
(trebuia sa postezi la topicul prezentati-va/introduce yourself.)
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 12:30 am

He he... deci tu erai Blazefury de azi dupamasa din Sparta.... si de ce n-ai zis nik? Mi se pare ca ti-am zis ca daca te omora careva o sa pierzi toate armele... si ai replicat ca nu-i nici un bai ca poti sa-ti cumperi altele cand vrei tu... In conditii normale te dadeam jos, ca sa-ti pot oferi placerea de a calatori pana in Uk2 sa-ti iei altele.. hehe. Dar parca eram ocupat sa dau nenorocesc 3 BSuri cu sefu' Gerula.
Oricum, bine ai venit printre noi (asta daca sunt sefii de acord sa intri in clan, cu toate ca nu stiu de ce ar putea sa nu fie), sper sa nu fie un moft trecator si dupa 2 saptamani sa pleci si sa ne lasi cu un membru in plus inactiv, si.... multa bafta!
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 12:35 am

Salut, bine ai venit printre noi. Am jucat si eu in FLU acum 1-2 ani si mi-a placut. A fost primul meu server online pe care am jucat. Am incercat dupa aceea unul european si am ramas acolo pana au plecat playerii de pe el, nu stiu de ce. Apoi am gasit Voidul si de atunci sunt aici, cam un an si ceva. sper sa-ti placa, orice ajutor ai nevoie ne gasesti in spatiu.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 12:54 am

Welcome Blaze,you're in ! Smile) bunven
Sus In jos
wizard




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 27/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 1:02 am

Ok, as vrea sa download si eu voidmod 2115v6 , dar nu de pe voidserver.com ...arhiva aia se pare ca e alterata , eu am FLMM 1.4 si imi da eroare cand vreau sa-l activez.
Am rulat SDK 1.3 ...am incercat sa activez voidmod inca o data dar apare aceeasi eroare...

Voi de ce nu aveti o sectiune de download pe dacia?(aici) , am putea sa luam mod-ul de aici cu viteza de metropolitan 1-2mb/s in loc de 25Kb/s ...lol..am asteptat 42 minute sa iau mod-ul de pe voidserver.com prin junghiu' ala de rapidshare.com...

Help pls?
Sus In jos
Blazefury

Blazefury


Numarul mesajelor : 38
Varsta : 37
Data de inscriere : 27/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 3:01 am

Haha, thanks !

Zamolxis,moft trecator,nu e,nu-s genul de persoana care fac ceva de dragul de a o face. Imi place sa ma consider un om serios,si de obicei pun suflet si pasiune in ce fac.

Prima impresia care mi-a dat-o clanul,e una foarte placuta, Zyraxis m-a ajutat cu bani pentru o nava noua,si mi-a aratat ceva lucruri. Apoi am rupt ceva capete de BL/Syndicate prin Sparta ( yey,nu mai sunt virgin,tin sa mentionez ca am doborat doi dintre bastarzii respectivi :> ), apoi am facut dueluri,am stat de vorba cu lumea,si spre final am fost cu baietii in Elite Zone si am facut niste meciuri.

Rachetele lui Aurel m-au lasat cu traume, insa am reusit sa castigam si cateva meciuri Smile A fost fain.


Si ca fapt divers,azi l-am omorat pe unu cu un Wasp, nu credeam ca voi vedea asa ceva vreodata Very Happy

Spor la zbor,si Domnu' sa va ghideze tinta Razz ~ Ne vedem prin joc
Sus In jos
LoneWolf

LoneWolf


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 44
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 30/12/2008

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 8:42 am

download-eaza flmm1.3 scrie clar ca are probleme cu 1.4, Adevarul...chiar sunt multe planete fara nume si alte chestii de genul
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 8:53 am

Alex , bine ai venit in clanul Dacia
regula de baza - distractie
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 10:58 am

ptr cei noi care intra in clanul Dacia
noi membrii vechi folosim toti teamspeak 2 ( TSul )
este bine ca si cei noi sa va alaturati grupului nostru pe TS , din mai multe motive lesne de inteles
comunicam mai repede , nu mai pierdem timp cu scrisul , doar cand este necesar
verbal , puteti afla ce va intereseaza in timp util si informatia este detailata
cand facem raid sau razboi - coordonarea este mult mai buna si atentia nu este atrasa de nevoia de a scrie
o pereche de casti - face toata treaba , chiar daca nu aveti microfon - puteti asculta ce se vorbeste pe TS
si nu in ultimul rand - distractia este garantata
Sus In jos
Hellsinnc

Hellsinnc


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 26/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 12:23 pm

Zamolxis a scris:
He he... deci tu erai Blazefury de azi dupamasa din Sparta.... si de ce n-ai zis nik? Mi se pare ca ti-am zis ca daca te omora careva o sa pierzi toate armele... si ai replicat ca nu-i nici un bai ca poti sa-ti cumperi altele cand vrei tu... In conditii normale te dadeam jos, ca sa-ti pot oferi placerea de a calatori pana in Uk2 sa-ti iei altele.. hehe. Dar parca eram ocupat sa dau nenorocesc 3 BSuri cu sefu' Gerula.
Oricum, bine ai venit printre noi (asta daca sunt sefii de acord sa intri in clan, cu toate ca nu stiu de ce ar putea sa nu fie), sper sa nu fie un moft trecator si dupa 2 saptamani sa pleci si sa ne lasi cu un membru in plus inactiv, si.... multa bafta!


silver bun venit printre noi lool ametit ...si eu eram unul dintre cele 3 bs'uri lol! nervos
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 1:28 pm

Bine ai venit Blazefury. Ai ajuns unde trebuie. Cat despre numele meu fii pe pace l-ai retinut bine doar ca mai avea un "s" in coada lol!
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeMier Ian 28, 2009 6:24 pm

... buna remarca cu sectiunea de download... o sa propun la conducere
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Hellsinnc

Hellsinnc


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 26/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 1:06 am

Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentati-va/Introduce yourself Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentati-va/Introduce yourself
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: