Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Legat de recrutari !!!

In jos 
+19
andrei
Dorulis
kaos
ECY_TM
Lord of Darkness
ibericandy
SCORPIO
Duras
traian
Robi
Andrada
MAD
Godzilla
[Dacia]nepotu
vonPlosc
Zamolxis
Zyraxes
LOT
St_Ares
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sunteti de acord sa recrutam si membrii de alte nationalitati?
Da
Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Vote_lcap67%Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 67% [ 6 ]
Nu
Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Vote_lcap33%Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Total voturi : 9
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
SCORPIO




Numarul mesajelor : 13
Varsta : 30
Localizare : Fagaras
Data de inscriere : 01/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 9:59 pm

dar unde?
Sus In jos
SCORPIO




Numarul mesajelor : 13
Varsta : 30
Localizare : Fagaras
Data de inscriere : 01/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 9:59 pm

merg sa fac caracterul
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 10:00 pm

cauta la index
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 5:12 pm

as vrea sa ma unesc clanului. ce trebuie sa fac?
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 5:25 pm

sal, ibericandy
daca cauti mai sus pe topicul asta - vei vedea cam ce sa faci
iti faci un caracter cu [Dacia]NR-nume
sa fi la zi cu regulamentul clanului si al voidului ( cauta la index)
dupa ce ti-ai facut caracterul cere ajutorul cuiva din Dacia
sunt sigur ca tot timpul e cineva pe server din Dacia
( apropo - spune si tu doua cuvinte despre tine - ca sa stim si noi cu cine avem deaface Laughing )
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 6:45 pm

Ma numesc Andrei Gross, traiesc in Spania, am 16 ani, si joc freelancer de acu 2 ani (am experienta de 1 an pe net) Razz
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 7:13 pm

si m-am nascut in 6 octombrie 1991.

Am curiozitatea de a intreba de ce un anumit lider a ales numele clanului sau (stiu ce AoF inseamna Alliance of Freelancers, spre exemplu). de ce ati ales Dacia ca numele clanului vostru, de la poporul dac sau de la alte cauze?
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 9:58 pm

Bine ai venit Andrei.Da,aproape toti din clan avem nume tematice legata de istoria dacilor si romanilor.
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 12:43 am

Da Andrei, e vorba de popor !! .....si nu de masina, sau mai stiu eu ce...

Si bine ai venit in clan si pe Void. Ne vedem in spatiu cheers
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 11:00 am

Andrei daca ai curiozitatea sa citesti - istoria clanului Dacia pe Void
o sa vezi de ce am ales numele asta de clan sau reales Very Happy
cei care am reinfintat clanul am crezut ca numele de Dacia ne reprezinta cel mai bine
suntem romani - si tinem la numele asta -
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 10:42 pm

Dupa ce o sa intri in clan o sa realizezi ca nu ti-e rusine cu noi.... mai ales cand o as vezi ca suntem tot timpul cei mai multi logati pe server.
Sa stii ca Dacia insemna mult mai mult decat un singur nume. Ne reprezinta, si mai toti mostenim caracterul si comportamentul stramosilor nostri. Nu ai nimic de pierdut. Ai sa vezi luptatori din Dacia care abia au intrat in clan , si care nu au prea multa experienta de joc, cum tin piept la jucatori vechi din clanuri evil fara sa se planga ca e lag, sau ca sunt dusmanii prea multi sau alte kkturi de astea...
Curaj si nu mor ma las doborat degeaba, iau cat mai multi cu mine. Asta ne caracterizeaza...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 3:05 pm

atunci ce nume imi propuneti pentru char??
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 7:23 pm

astept sa scrieti dar cum nu raspundeti o sa va intreb online
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 6:29 am

nume DACICE


DAPYS , ROLES , DICOMES , ARGEDAVA , RUBOBOSTES , DERZELAS , BENDIS , BUTES
DIURPANEUS , BRISENUS , DADES , SEUTHES , SOLA , TARSA , TATTARIO , TZINTO
TZOLOTUS , TETULA , HEPTAPOR , ABARIS , ALTAMIX , BERASADES , MAMMULO
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 11:39 am

MAMMULO suna foarte bine.....hehehe.

" MAMMULO !! rupe-i gura lu Molten " .....hehehe

Cat despre DIURPANEUS....este ocupat. Numele complet fiind DURAS DIURPANEUS, penultimu rege dac, care a predat tronul lui Decebal atunci cand a navalit Traian ( nu Traian al nostru, regele Tuborgului )......hehe is tare la istorie ...nu ?


Ultima editare efectuata de catre Duras in Lun Iun 23, 2008 3:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 11:55 am

altamix ... asta o sa fie numele meu Very Happy Very Happy
Sus In jos
Lord of Darkness

Lord of Darkness


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Data de inscriere : 23/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 11:15 am

Salut, ma numesc Mihai sunt din Bucuresti si am 18 ani. Joc Freelancer de 2 ani (in singlelayer) iar acum ca am gasit un server fara lag as vrea sa imi incep si o cariera pe multiplayer.
Puncte forte: cunosc toate sitemele, armele, navele din jocul original (fara modul void) si stiu cum sa ma descurc impotriva diferitelor tipuri de adversari npc + ca sunt destuld e ambitios in general
Puncte slabe: sunt destul de slab la pvp-uri (sper insa ca voi invata de la cei mai buni) si inca nu cunosc universul Void prea bine
As vrea in primul rand sa va felicit pt ideea de a face un clan de romani si in al doilea rand sa va cer permisiunea de a ma alatura voua.



PS: Numele meu din joc este .Lord_of_Darkness. dar daca trebuie neaparat sa am un nume de origine daca as prefera Tarabostes
PS2:Nave de joc (actual): WA1 si Armoured Transport
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 3:33 pm

Salut si bine zi venit Mihai!
In primul rand citeste regulile clanului mai jos
In aldoilea rand citeste regulile serverului aici http://www.voidserver.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=16

In altreilea rand,fa-ti un caracter [Dacia]NR-nume ( de preferinta nume dacice,tematice)
(daca totul merge Ok dupa perioada de testare de 30 de zile,vei fi membru Dacia cu drepturi depline si vei renunta la NR(New recruit).

Dupa acesti pasi contacteaza orice membru veteran in joc care te va ajuta financiar sa iti faci setup-ul(nava,arme,etc).De asemenea vei primi sfaturi cum sa iti sortezi reputatia cu NpC-urile.(pentru caracterul de trade,cu care vei face bani,iti vei face caracter separat,fara tag Dacia.

ne vedem in spatiu!


Recapitulez principalele reguli ale clanului,pentru noii membrii:

1.Folositi un limbaj adecvat,respectati toti jucatorii,fie ei prieteni sau inamici,raspundeti tot timpul la orice lupta cu GF.

2.NU TRAGETI NICIODATA PRIMII ! Suntem clan navy,tragem numai daca suntem atacati sau daca ne este solicitat ajutorul de catre un aliat sau alt clan navy.

3.Nu sariti niciodata mai mult de 3v1.

4.Nu abuzati de nimeni.Daca sunteti 3 contra 1(dau un exemplu) si l-ati dat jos de 3 ori consecutiv fara ca el sa aiba vreo sansa,rugati-l sa paraseasca sistemul.Eu obisnuiesc sa fac si un screen shot cu momentul in care il avertizez sa plece,pentru a nu avea probleme in cazul in care ne raporteaza pentru abuz adminilor de pe void.Daca nu raspunde pozitiv avertismentului,aveti dreptul sa il atacati pana cand se satura si pleaca.

5.Nu va plangeti niciodata in sistem daca sunteti depasiti numeric,daca e lagg,daca sunteti dati jos de mai multe ori,daca sunteti atacati fara motiv etc.Am ajuns sa fim cunoscuti pe server ca noi nu ne plangem niciodata si vrem sa ramanem asa.

6.Nu regenerati niciodata,in nici un fel de situatie.Nici in pvp nici in razboi.(deci nu folositi nanoboti sau batery shield).De asemenea nu iesiti niciodata cu F1 in timpul unei lupte.

7.Ascultati ce va zic liderii sau cei mai veki din clan atunci cand situatia devine tensionata.

8.Cititi periodic dipplomatia clanului pentru a sti cine ne sunt prieteni,cine sunt neutrii si cine ne sunt inamici.

9.Sistemul EFZ(Elite Fight Zone este sistem neutru unde nu ai voie sa faci decat pvp.Deci acolo nu ai voie sa tragi fara acceptul celuilalt.

10.Toti membrii au obligatia sa intre pe acest forum si sa citeasca aceste reguli si bineinteles sa le respecte.

Acestea sunt principalele reguli pe care trebuie sa le respectam atunci cand suntem cu tagul Dacia
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 5:48 pm

bine ai venit MIHAI Wink
pentru tine dar si pentru ceilati membrii - regurile voidului -

Romanian Server rules

Vă rog cititi aceste reguli pentru ca sunt intentionate sa asigure ca toti jucatorii inteleg ce este acceptabil si neacceptabil pe server.


Orice jucator, prin actiunile; fortand un jucator sa paraseasca serverul din cauza ca l-a omorat de foarte multe ori, abuz sau hartuire vor lua ban. Jucatorii cu atitudine egoista nu sunt doriti pe acest server. Jucatorii care sunt abuzati vor trebui sa trimita PM (private message) cu poze facute in joc (screen shot) pozele fiind nemodificate, unui Admin aici pe website, sau vorbiti in joc cu personalul serverului.


Pe server sunt doua etichete care vor identifica personalul serverului, amandoua au autoritatea sa sustina regulile serverul si sa ajute toti jucatorii. Ei sunt etichetati [ADMIN] si [VOID]. Cand incercati sa vorbiti cu ei in joc, va rog tineti minte ca ei au multe sarcini si responsabilitati de indeplinit asa ca ei s-ar putea sa nu fie capabili sa va raspunda repede va rog sa aveti rabdare. Va rog vorbiti cu ei civilizat; este putin probabil ca tu sa fi ajutat daca esti abuziv sau prost manierat. De asemenea, daca intr-un concurs un jucator simte ca unul dintre personalul serverului s-a ocupat de el intr-o maniera necinstita, va rog dati PM lui Strail sau TIODS aici pe website cu detalii.


-Injuraturi/Nelegiuiri/Abuzuri


Serverul nu tolereaza jucatorii care nu pot sa se poarte disciplinat sau prietenos. Sunt foarte multi jucatori cu diferite varste pe acest server si este interzis sa injuri, sa folosesti limbaj nelegiuit sau sa abuzi de un jucator cu intentia sa agresezi un alt jucator.


-Modificari/Trisari/Spargeri


Orice jucatori gasiti folosind alte moduri inafara de Void Mod vor lua ban.
Orice jucatori gasiti spargand fisierele jocului in orice fel vor lua ban.
Orice jucatori sau Admini gasiti trisand in orice fel sau forma in detrimentul serverului, vor lua ban.


-Piratii


Piratii au voie sa intreprinda afacerile lor pe acest server. Piratii au regulile urmatoare:

Toti piratii vor fi etichetati cu [X]
Orice jucatori care nu sunt etichetati cu [X] si conduc activitati de piraterie si refuzand sa fie corect etichetati vor lua ban.
Taxa maxima permisa pe acest server este 200k (200.000 credits). Nu sunt exceptii.


-Pungasii


Toti pungasii vor fi etichetati cu [R]
Pungasii nu trebuie sa fie intr-un clan si nu au voie sa ceara taxa.
Pungasii prin stilul si activitatea lor trebuie sa fie (OPL omorati pe loc) sau in engleza (KOS kill on sight) de alti jucatori.


-PvP (Player versus Player)=(Jucator versus Jucator)


Jucatorii sub nivelul 20 trebuie sa fie lasati sa se joace fara pericolul de a fi omorati de alti jucatori; ei vor fi omorati doar in cazul in care ei cer sa fie omorati. Exceptii sunt atunci cand un jucator cu rank mic invita un alt jucator la un PvP el ia responsabilitatea pe care o stie ca va rezulta in tragere asupra lui, intr-o batalie. Va rog lasati acesti jucatori sa se bucure de joc si de server nederanjati.


Cand luati responsabilitatea unui PvP, asigura claritatea si confirma in ce fel se va desfasura: „Reincarcand” sau folosind „nanobots sau shield battery” este permisa in timpul luptei daca este decis de la inceput.
Aceasta va opri sa se simta prost unii jucatori care niciodata nu „reincarca” sau nu se asteapta ca adversarul sau sa „reincarce”.
Este politicos sa respecti victoria unui PvP; aceasta este reprezentata zicand „gf”(good fight) in System Channel sau Private Channel.


-Cargo


Demontand si montand obiecte (arme, scuturi etc) de mai multe ori exagerand, va duce la coruperea fisierelor caracterului vostru. Avand mai mult de 100 de obiecte in cargo (arme, scuturi etc) va cauza aceasta corupere. Aceasta nu este aplicabila si pentru cumpararea/vinderea de marfa de comert.


Jucatorii care au aceasta problema vor observa ca caracterele lor nu mai apar pe lista cu caractere cand intra pe server. In acest caz jucatorii vor trebui sa trimita un PM unui Admin pe website cu numele caracterului si cargo (armele, scuturile etc) vor fi sterse de pe nava – nici o despagubire nu este data si necajind ceilalti jucatorii vei fi pedepsit sau vei lua ban.


-Etichete de clan false/Nume urate sau ofensive, ostentative


Orice jucatori zburand in etichete de clan false vor fi banati de pe server.

Daca clanul este cunoscut de server are voie sa functioneze, tu nu ai voie sa iti faci nume cu eticheta acelui clan ca sa pari a fi din acel clan. Doar la permisiunea acelui leader al clanului sau permisiunea personalului serverului ai voie sa intri intr-un clan si sa iti etichetezi caracterul cu numele clanului. Nume urate sau ostentative acopera toate tipurile de nume pe care jucatorii le-ar putea folosi.
Daca ai un nume care va cauza unui jucator neplacere sau jicnire vei lua ban. Noi trebuie sa retinem ca jucatorii de toate varstele joaca pe acest server si prin urmare intelegerea comuna ar trebui mereu sa triumfe.


-Limba Materna


Jucatorii au voie sa vorbeasca in limba lor materna pe server, nu este nevoie ca toata lumea sa vorbeasca in engleza. Va rog retineti ca limbajul ofensiv nu este tolerat si nu conteaza in ce limba este vorbit.


-Team Speak


Toate regulile de mai sus se aplica si pentru The Void Team Speak (TS) server de asemenea. Un jucator care ia ban pe (TS) pentru incalcarea regulilor acestora ar putea fi banat si in joc de asemenea.


Tine minte, trebuie sa fie distractiv pentru toata lumea, nu doar pentru tine. Va rog jucati cu spiritul jocului.


Va rog verificati regulat, aceste reguli pot fi reinnoite din cand in cand.
Sus In jos
Lord of Darkness

Lord of Darkness


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Data de inscriere : 23/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 6:46 pm

am citit regulamentul si am inteles ce am de facut, voi incerca sa contactez un membru al aliantei Smile
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 7:21 pm

Bine ai venit Lordule......sau sa zic Tarabostes de acum..... cheers

Daca ramai in limita regulilor, intr-o luna scapi de NR. Intreaba orice si cere ajutor de la noi oricand, atat pe forum cat si in joc.

In legatura cu pvp nu-ti face griji, sunt profesori buni aici. Mai greu e pana-ti dai seama ce nava si ce setup de arme ti se potriveste. Aici nu te poate ajuta nimeni. Tre sa-ti dai seama singur, pt ca nu exista o reteta general valabila. Tocmai aici e unul din punctele forte ale Voidului......nimeni nu-i invincibil....orice setup i-si are nasu. Very Happy
Sus In jos
ECY_TM

ECY_TM


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 09/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 7:27 pm

Bun venit Lord ,pt anceput sa ati faci caract [Dacia]NR....,si sa contactezi memb clanului care sant on line

sa te ajute
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 5:46 am

problema asta cu NRul - trebuie discutata
sunt baieti care au facut destule kiluri cu caracterele NR
si ca sa-l stearga acum si sa faca cu tag Dacia fara NR - s-o ia de la capat .....nu are sens
intradevar NRul pus acolo ptr incepatori este bun - daca , cade in abatere se considera ca
este incepator si se mai acorda o sansa de catre Admini
cred ca cei mai in masura sa decida , sunt chiar ei , cei cu tag de NR
dupa cum a spus Ares - o sa posteze in scurt timp - rangurile -
parerea mea este ca ar trebui renuntat la NR
viitorii membrii sa-si faca tag normal , iar locul in clan va fi aratat de rang

spuneti-va parerea
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 12:38 pm

Prima data,salut Lordule! In privintza NR-ului,s-ar putea sa ne trezim in situatzia distractiva,ca dupa ce un NR face kill-uri ca sa ridice clanul shi sa observe lumea ca ashi da interesul,cand primeshte tag definitiv cu zero kills shi shterge NR,clanul sa coboare din nou in statistici. Asha.......ca o parere.
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 2:50 pm

Tot legat de subiectul recrutzilor:
Atzi putea studia varianta ca cei noi,sa primeasca o perioada(eventual cea de proba)pentru a se antrena,sa studieze arme,nave,tehnici de lupta, vizite in sisteme cum spunea shi LOT,la inceput omul e curios shi nu are chef imediat sa treaca la norma cu misiuni shi kill-uri.
Apoi sa hotaratzi un termen in care sa se vada aportul la interesele clanului.
Dupa aia,cine nu face nimic util,poate ramane la grad de recrut,sau va hotaratzi ce va fi cu el!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Legat de recrutari !!!
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: