Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Legat de recrutari !!!

In jos 
+19
andrei
Dorulis
kaos
ECY_TM
Lord of Darkness
ibericandy
SCORPIO
Duras
traian
Robi
Andrada
MAD
Godzilla
[Dacia]nepotu
vonPlosc
Zamolxis
Zyraxes
LOT
St_Ares
23 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sunteti de acord sa recrutam si membrii de alte nationalitati?
Da
Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Vote_lcap67%Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Vote_rcap
 67% [ 6 ]
Nu
Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Vote_lcap33%Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Total voturi : 9
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 4:21 pm

La problema cu NR eu vad doua variante
- ori renuntam la NR.... si asa omu poate contribui de la inceput la bunastarea clanului
- ori nu renuntam ... si atunci noul venit se va ocupa cu pvp si cunoasterea Voidului, urmand ca dupa o luna sa teaca la alte lucruri cand va avea caracteru definitiv

Parca prima varianta e ceva mai buna.

Iar cei de acu care au NR si au tras din greu pt clan la chiluri.....eu zic sa incercam sa convingem un admin sa scoata literele pacatoase din numele lui.....nu stiu de e posibil, doar zic si eu. Ar fi pacat sa mearga in zadar atata munca.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 10:09 am

Salutari Dacia!!!
Imi pare rau ca vam dezamagit si am parasit clanu de multe ori.Tata spune ca ma comport ca un copil ce sunt,dar eu am vrut sa experimentez lucruri noi pe void.Am fost si in alt clan am avut si X si R,dar tot nu ese ca si inainte.
Am auzit de la tata regulile care sunt acum la clan si va rog macar sa imi dati raspuns daca vreti sa ma primiti de proba in clan.As vrea sa pot face ceva bun pentru clan.Multumesc ca nu miati sters numele de pe forum.Vas ruga sa imi raspundeti.
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 12:31 pm

Andrea ,

imi pare rau ca ai plecat din clan Mad
dar am discutat cu membrii clanului si am stabilit , ca noii recruti sa aiba cel putin 15 ani
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 1:16 pm

ok,daca asa este atunci ok............
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 4:59 pm

Daca putem rezolva cu un Admin, sa stearga NR, ar fi bine,

ca punctele adunate mai putem sa obtinem , dar chilurile nu cred!!

Dupa parerae mea, incercare nare moarte!!

iar daca trebe facut alt Caracter , o facem !!



Bafta pentru cei nou recrut !!!!!
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 10:40 pm

... cea mai buna solutie e sa va cloneze adminu caracterele... numa ca cel in masura sa o faca, Admin-Khales e prea scump la vedere...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 8:31 pm

Zamy" pe mine nu ma deranjeaza NR !!!

doar daca nu va deranjeaza pe voi !! Eu pot ramane cu caracterul aceasta Very Happy !!

nu litere conteaza !! ci prezenta si mai ales activitatea !! Nu ? Very Happy Very Happy
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 9:56 pm

Daca vrei sa ramai cu NR ,si te inyreaba un curios ce inseamna, spune-i ca :Navy Raider! bounce
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 1:58 am

buna treaba Tibi... Navy Raider...
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
kaos

kaos


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 33
Localizare : Prin Amsterdam (as vrea eu)
Data de inscriere : 06/06/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 10:01 am

Ma godzilla da nu ai capu mare degeaba .... Navy raider ..... nu ma mai grabesc sa scap de nr
Sus In jos
Dorulis

Dorulis


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Nu-i rau sa fii copil   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 3:21 pm

Andrada a scris:
Salutari Dacia!!!
Imi pare rau ca vam dezamagit si am parasit clanu de multe ori.Tata spune ca ma comport ca un copil ce sunt,dar eu am vrut sa experimentez lucruri noi pe void.Am fost si in alt clan am avut si X si R,dar tot nu ese ca si inainte.
Am auzit de la tata regulile care sunt acum la clan si va rog macar sa imi dati raspuns daca vreti sa ma primiti de proba in clan.As vrea sa pot face ceva bun pentru clan.Multumesc ca nu miati sters numele de pe forum.Vas ruga sa imi raspundeti.



Dupa cum am spus ,sa fii copil e cel mai placut si parerea mea este ca si noi,parintii am ramas cu ceva sechele de cand eram copii,asa ca de ce nu ar reveni inca odata si chiar de mai multe ori joaca-i joaca si pt.asta ne aflam in FL,nu?dupa mine va fi binevenita mereu,de ce limita de varsta?,sa intre,eventual cu un JR in caracter nu?
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 3:55 pm

Dorule,ca tot veni vorba despre subiect,eu nu l-am mai deschis,pentru ca am respectat decizia lui Gerula care a raspuns la mesaj shi a celorlaltzi baietzi care au discutat cererea ei. Realizatzi ca nu pot fi neutru, deoarece sunt implicat direct shi nu voi influentza pe nimeni. In doua vorbe,regretele ei sunt mari,pentru ca v-a dezamagit,a facut o tragedie din asta shi nu m-a acuzat,dar nu credea ca nu va conving sa o acceptatzi din nou.
O singura scuza pot sa-i gasesc ca sa lamuresc subiectul,cand era cu noi,nu prea aveam activitatzi de clan,nimeni nu ne ataca,erau putzini pe void,etc....Ea a vrut aventura shi a avut "parte"
Acum, cand vede ce facem,se ia cu mainile de cap.Pentru noi,este un joc,dar ne zbatem sa avem nishte reguli. Pentru ea este un joc,dar nu este asha statornica, repede vrand ceva nou,nimeni nu garanteaza ca va fi cum vrem noi.Dezamagirea ei a fost cu atat mai mare,cu cat a fost sigura ca calcand pe mandrie shi cerand iertare, va fi primita copil de trupa(shtii Gerula ca a intrebat de TS dupa ce a luat licentza navy,ca sa fie langa noi ).Acum imi da dreptate ,ca trebuia sa stea cu noi shi putea sa faca alte caractere cu care sa experimenteze.Nimeni nu garanteaza ca acum va fi altfel cu ea!
Cam atat,ca devine roman . Sal! :scratch:
Sus In jos
Dorulis

Dorulis


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 7:20 pm

Godzilla a scris:
Dorule,ca tot veni vorba despre subiect,eu nu l-am mai deschis,pentru ca am respectat decizia lui Gerula care a raspuns la mesaj shi a celorlaltzi baietzi care au discutat cererea ei. Realizatzi ca nu pot fi neutru, deoarece sunt implicat direct shi nu voi influentza pe nimeni. In doua vorbe,regretele ei sunt mari,pentru ca v-a dezamagit,a facut o tragedie din asta shi nu m-a acuzat,dar nu credea ca nu va conving sa o acceptatzi din nou.
O singura scuza pot sa-i gasesc ca sa lamuresc subiectul,cand era cu noi,nu prea aveam activitatzi de clan,nimeni nu ne ataca,erau putzini pe void,etc....Ea a vrut aventura shi a avut "parte"
Acum, cand vede ce facem,se ia cu mainile de cap.Pentru noi,este un joc,dar ne zbatem sa avem nishte reguli. Pentru ea este un joc,dar nu este asha statornica, repede vrand ceva nou,nimeni nu garanteaza ca va fi cum vrem noi.Dezamagirea ei a fost cu atat mai mare,cu cat a fost sigura ca calcand pe mandrie shi cerand iertare, va fi primita copil de trupa(shtii Gerula ca a intrebat de TS dupa ce a luat licentza navy,ca sa fie langa noi ).Acum imi da dreptate ,ca trebuia sa stea cu noi shi putea sa faca alte caractere cu care sa experimenteze.Nimeni nu garanteaza ca acum va fi altfel cu ea!
Cam atat,ca devine roman . Sal! :scratch:




Nu trb. sa se simta nimrni dezamagit pt. ca e normal sa se plictiseasca,iar faptul ca a umblat prin alte servere sau chiar si in Void cu alte caractere,ca a incercat sa-si faca un clan asta-i un lucru bun si bine de laudat,deci parerea mea e ca-i mai bine sa intre iar,mai ales ca, ca luptatoare .HHHMMMMM nu-i deloc rea dincontra face praf multi dacutzi care cum au venit asa sau dus,Andrea a dovedit ca-i place jocul,din pacate i-a cam intrat in sange,deci si merita sa intre din nou in Clan.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Multumesc,Dorulis!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 11:02 am

Dorulis iti multumesc pentru sustinere!
Chear daca nu voi fii primita iti multumesc!
Si chear sunteti cel mai bun clan, cand eram cu cine eram si v-am declarat HOSTILE am primit-o noi, niciodata nu am sa mai declar la Dacia HOSTILE nici daca ma fac X sau R(Dar nu ma fac X sau R)pentru ca sunteti prea puternici.
cu respect Andrada......
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 8:04 pm

decizia finala ii apartine lui Mircea...sau se poate supune la vot,cum fac unele clanuri.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 8:24 pm

problema - este delicata
eu unul , nu stiu ceilalti - vad lucrurile asa : trebuie sa fiu in pielea a doua personaje
unul , de parinte - celalalt de co-leader
ca, parinte - spun ca este doar un joc - la care copii nu trebuiesc dati la o parte
indiferent - ce fac , sau ce au facut - important este sa participe daca iubesc acest joc
si sa dea frau liber imaginatiei - ca de asta sunt copii - iar anii astia nu se mai intorc
cautarea de nou , senzationalul , noi prieteni - sunt lucruri - pe care copii le traiesc online
verdict - pro
ca, co-leader - treaba sta putin diferit
multe clanuri se feresc de jucatori - nestatornici - la care varsta are un rol important
in momentele de inceput ale clanului Dacia - s-au inscris in clan copi -
spuneam atunci ca - varsta nu conteaza - Dacia recruteaza pe orcine vrea sa intre in clan
in timp s-a vazut ca nu prea este in regula cu treaba asta
si de asta am spus ca vom recruta numai jucatori de peste 15/16 ani
Andreia - toata lumea cunoaste povestea - inscris in clan - parasit clanul
reinscris in clan - parasit clanul - si cu anunturi de ostilitate - pe care le-a pus in aplicare
greselile - cu voia sau fara voia ei - au pus de multe ori clanul intr-o situatie delicata
fiind nevoiti de multe ori sa mergem ptr a o recupera - din ghiarele Xilor sau a Rilor
cu toate ca fusese avertizata - sa tina aproape de membrii clanului
nu a inteles ca , avand tag Dacia - reprezinta intregul clan - si nu pe sine - VARSTA
Andreia - nu este singura - am mai avut probleme cu Aqua - tot de varsta Andreiei
care ajunsese sa se traga de sireturi cu noi devenind recalcitrant - facand cea ce il
ducea capul - incalcand de multe ori regulamentul clanului - nici el nu a inteles
ca , daca are tag Dacia - trebuie sa-l reprezinte cu onoare - VARSTA
( apropo Aqua - daca tot dai cu bunghiul pe aici , macar scrie si tu ceva )
intr-un final amandoi au plecat din clan - punand la cale ....... dar asta este povestea lor
se spune ca sunt multe caractere Dacia - care nu au mai aparut de mult
majoritatea dintre ei au varsta de 13/14 ani - exemplu Scorpio , oo7 , DJ si multi altii
care la varsta asta nu sunt statornici , in final :
verdict - contra


DAR , exista un dar ,
ca prieten , tovaras , camarad de arme cu Tibi , stiu in ce dilema se afla ,
Dacia - poate ramane cu un luptator - care va da un randament de 75% sau 80%
datorita problemelor mai sus mentionate , sau :
poate castiga doi jucatori cu bateriile incarcate - si gata orcand de actiune
de aceia optez ptr a doua varianta - asta implicand revenirea Andreiei in clan

totusi reinscrierea Andreiei in clan - nu depinde in totalitate de mine
fiind un clan democratic - trebuie sa aflam si parerea celorlalti membrii Dacia
asta va dura cateva zile - mai ales ca serverul este off - dar sunt sigur ca Andreia si Tibi vor
face loby - si ii vor convinge si pe cilalti membrii

in final , daca verdictul ptr Andreia va fi pozitiv - o spun ca si co-leader
vor fi niste conditii :
tagul sub care se va inscrie pe server va fi - [Dacia junior]- nume
Tibi -va posta pe siteul daciei de pe void - ca sa stie comunytatea voidului - ce este cu tagul asta
Andreia - va avea drepturi ca orce membru Dacia - asta implicand si respectarea regulamentului
ca orce membru al Daciei

acum , sa vedem ce-o iesi , he he he ......

P.S. - Ares fiind leader - sa asteptam si raspunsul lui
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 9:31 pm

Mircea,problema nu este asha delicata,daca ai citit postul meu ,aivazut ca am incercat doar sa rezum cit de cit situatzia. Nu aveam de gand sa mai atac subiectul asta,daca nu posta Doru,pentru ca am spus,nu ai garantzia ca nu se vor repeta aceleashi gresheli.Cat despre mine,relatzia mea cu voi,nu va fi afectata de problema asta shi acel vot!
Nu ma incurc,pentru ca nu shtiu ce sa aleg:sa o ascult smiorcaind,sau sa ma enervez ca nu respecta regimul de clan,shi am ce asculta apoi de la Daciotzi. Indicat cred ca ar fi,ca sa terminam cu subiectul asta,totzi care afla de el ,sa voteze,ca nu e complicat. Facetzi abstractzie de faptul ca e fiica-mea shi gata. Nu fac nici lobby, nici nu am pus conditzii.
Godzilla out of transmision,ca ma dor deshtele!
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 10:21 pm

votul ia timp
nu va reprezenta pe toti membrii clanului - suntem activi aici 4 sau 5
multi din clan - plecati in vacanta
si ramane problema - suspendata
TSul ar fi o posibilitate - sau discutia online in joc
cred ca ce am propus eu ar fi o solutie - acceptata de toti
caracterul cu dacia junior
daca o ia iar pe panta raspantiei - he he he
nu cred ca afecteaza clanul
eu unul nu voi vota - mi-am spus parerea

totusi Andreia fiind in cauza - sa deschida un topic ptr vot - sa incercam si treaba asta
si ca si tine - cred ca s-a discutat destul pe tema asta - eu unul m-am plictisit
si am facut tot ce este posibil - sa impac si capra si varza :scratch:

TERMINAT
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 10:34 pm

Vorba ta,sa nu ardem gazul cu chestii nesemnificative,ca o sa avem alte preocupari dk vom mai avea server,daca nu vrei sa hotarashti tu-avand in vedere pozitzia ta,eu oricum nu mai discut subiectul,daca a rabdat pana acum,Andrea poate rabda shi pana se incheie votul ,cat o dura el,shi vom vedea daca nu -i dispare elanul intre timp. Vom vedea la urma
Sus In jos
andrei




Numarul mesajelor : 12
Varsta : 36
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 17/02/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Aug 03, 2008 12:20 pm

Ce atata BLA BLA BLA sa isi faca caracteru cu andrada junior si gata . ce poate sa-i faca clanului daca intra si iese si tot asa . Eu unu nu vad cu ce ar putea sa dezavantajeze clanu.


Voi vedeti ? :cyclops:

Si totusi andrada junior nu arata bine ce tre sa le aratam la ceilalti ca ala e mic sau e mare ?
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 8:28 am

Cara , daca ai fi fost putin mai activ pe joc in ultimul timp , ai fi observat ca s-au produs niste
schimbari pe void - RPuri , blocade , raiduri , bla bla bla - cum zici tu
de aceia trebuie sa tinem clanul cat mai unit

cu intratul si iesitul din clan , cand vrea muschii fiecaruia - eu nu sunt de acord -
ori suntem un clan , solid , cu reguli , care urmareste RPul ,sau devenim un grup haotic
cu tag , care fiecare face ce vrea - in cazul asta clanul va deveni o mascarada

azi este joi - e , ma inscriu putin in Dacia - maine este vineri - e, o sa ies putin din Dacia si revin martea viitoare
inacceptabil din punctul meu de vedere

iar , cu Andreia - he he he , noroc cu ea - ca mai tine activ forumul asta Very Happy
am spus sa-si faca tag dacia junior din mai multe motive
sa nu creada nimeni ca este o pedeapsa , razbunare ,constrangere , sau ceva de genul asta - doamne fereste
dar cred , ca tagul dacia junior - se potriveste cel mai bine momentului actual - pentru varsta ei
daca se angajeaza in Alpha , Sparta , etc -intr-o disputa - confruntare - si nu poate sa-i faca fata
nimeni nu va ridica pretentii - am dat jos Dacia - ex :am stopat blocada - etc - guitand pe forum
vor parea ridicoli in ochii comunitatii voidului
Andreia , joaca demult FL - dar mai are de invatat PvPuri - are tot timpul inainte
ptr un jucator matur , experimentat , este victima sigura
iar ptr bibicii aia din AoF ( slabi dar multi )- care stau gramada in Alpha - deabia asteapta o ocazie din asta
de aceia am spus sa-si faca caracterul asta - ptr binele ei si al clanului
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: ok   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 10:09 am

Ok,g3Rula daca ma veti primii caracterul [Dacia junior],va fii al meu! Wink
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 5:37 pm

...poate sa cumpere niste voturi.... ca eu am unul de vanzare Very Happy.... asa.... ca la campania electorala.... mai fac si eu ceva bani , iar daca vrea protectie la AOF ma ofer linistit si-i aduc cate 5-6 pe bat ca pestii dupa o partida de pescuit dupa ploaie...
si daca e cuminte (a s citi bogata) poate o invat sa va bata pr toti .... Wink
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Dorulis

Dorulis


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Salutare   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 4:22 am

LOT a scris:
Cara , daca ai fi fost putin mai activ pe joc in ultimul timp , ai fi observat ca s-au produs niste
schimbari pe void - RPuri , blocade , raiduri , bla bla bla - cum zici tu
de aceia trebuie sa tinem clanul cat mai unit

cu intratul si iesitul din clan , cand vrea muschii fiecaruia - eu nu sunt de acord -
ori suntem un clan , solid , cu reguli , care urmareste RPul ,sau devenim un grup haotic
cu tag , care fiecare face ce vrea - in cazul asta clanul va deveni o mascarada

azi este joi - e , ma inscriu putin in Dacia - maine este vineri - e, o sa ies putin din Dacia si revin martea viitoare
inacceptabil din punctul meu de vedere

iar , cu Andreia - he he he , noroc cu ea - ca mai tine activ forumul asta Very Happy
am spus sa-si faca tag dacia junior din mai multe motive
sa nu creada nimeni ca este o pedeapsa , razbunare ,constrangere , sau ceva de genul asta - doamne fereste
dar cred , ca tagul dacia junior - se potriveste cel mai bine momentului actual - pentru varsta ei
daca se angajeaza in Alpha , Sparta , etc -intr-o disputa - confruntare - si nu poate sa-i faca fata
nimeni nu va ridica pretentii - am dat jos Dacia - ex :am stopat blocada - etc - guitand pe forum
vor parea ridicoli in ochii comunitatii voidului
Andreia , joaca demult FL - dar mai are de invatat PvPuri - are tot timpul inainte
ptr un jucator matur , experimentat , este victima sigura
iar ptr bibicii aia din AoF ( slabi dar multi )- care stau gramada in Alpha - deabia asteapta o ocazie din asta
de aceia am spus sa-si faca caracterul asta - ptr binele ei si al clanului

Gata am revenit,am fost plecat 3 zile,in legatura cu Jr. daca stau si ma gandesc nush-daca-i bine,ce-or zice aia care shtiu sa rada,sa gaseasca pricina de raca,angajam si copiii in clan?,dupa cum am mai spus,saintre da cred ca-i mai bina "incognito"fara JR.


NOOOOOOOOO?
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 9:12 am

am discutat cu majoritatea membrilor
si au fost de acord cu reintrarea Andreiei in clan

parerea mea o stiti
mai sunt si alte pareri - de aceia Andreia sa-si faca tag cu Dacia asa cum crede ea
Sus In jos
Continut sponsorizat





Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Legat de recrutari !!!   Legat de recrutari !!! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Legat de recrutari !!!
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» DaciA-recrutari/membrii noi/reclamatii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: