Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tekagi's si The Void

In jos 
+9
Robi
Vezinas
Godzilla
kaos
Zyraxes
Duras
Dorulis
LOT
Andrada
13 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Va rog sa votati:Mergem pe Tekagi's ,sau ramanem pe The Void?
Da,mergem pe Tekagi's
Tekagi's si The Void Vote_lcap23%Tekagi's si The Void Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Nu,nu mergem pe tekagi's
Tekagi's si The Void Vote_lcap77%Tekagi's si The Void Vote_rcap
 77% [ 10 ]
Total voturi : 13
 

AutorMesaj
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 12:37 pm

Scuzati-ma pentru ca fix eu mi-am gasit sa fac acest sondaj,dar astazi erau cateva dacii pe Tekagi's si au spus ca s-ar putea sa ne mutam acolo.
Vot placut! lol!
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Scuze   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 12:39 pm

Mai sus am scris:
Scz ca chiar eu mi-am gasit sa deschid acest sondar,dar astazi erau cateva dacii pe tekagi's si au spus ca s-ar putea sa ne mutam acolo.
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 2:18 pm

he he he, pana la urma tot un copil trebuie sa o spuna - direct
sincer eu m-am ferit sa ma pronunt in legatura cu plecaul pe alt server al unor membrii
cred ca toti stiti parerea mea - eu voi ramane pe void
si voi continua , deocamdata cu acest clan - cat o mai merge el
de aceia - in curand o sa va spun IPul pentru un nou TS
cine vrea sa ramana pe void - si in clanul Dacia de pe void - il astept acolo
pentru - baietii care doresc sa plece pe alt server - distractie placuta
din pacate drumurile noastre - se despart aici
orcum m-am simtit excelent in compania voastra Very Happy
Sus In jos
Dorulis

Dorulis


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 5:41 pm

LOT a scris:
he he he, pana la urma tot un copil trebuie sa o spuna - direct
sincer eu m-am ferit sa ma pronunt in legatura cu plecaul pe alt server al unor membrii
cred ca toti stiti parerea mea - eu voi ramane pe void
si voi continua , deocamdata cu acest clan - cat o mai merge el
de aceia - in curand o sa va spun IPul pentru un nou TS
cine vrea sa ramana pe void - si in clanul Dacia de pe void - il astept acolo
pentru - baietii care doresc sa plece pe alt server - distractie placuta
din pacate drumurile noastre - se despart aici
orcum m-am simtit excelent in compania voastra Very Happy

Mircea,nu stiu daca a spus cineva de mutat pe alt server,dar pur si simplu nu vad de ce ne-am pironi numai la Void(nu ne este nici mama nici tata),cum s-a mai spus de atatea ori e vb.de distractie,Aurel nici nu s-a gandit sa fol. TS numai pt Tekagi,il putem folosi toti impreuna,chiar cred ca ar fi mult mai distractiv,de ce-i nevoie sa ne separam,sa ne bosumflam ?Foarte bine putem forma acelasi clan in Tekagi si asa putem alege unde-i mai frumos sau cand un server are lag putem schimba pe celalaltul sua e mai bine cand in Void e lag sa ne cocotzam toti pe baza la maimute si sa stam sa ne uitam unul la altul? Ce spui tu e mai mult un divortz, de ce sa ne grabim? frumos cu siguranta A FOST SI VA MAI FI NUMAI NOI SA VREM oare-i asa greu sa desactivezi un mod shi sa-l activezi pe celalalt?...bun asta-i opinia mea iar din Void eu oricum na-m sa plec.


CONCLUZIA (a mea)

Apartinem clanului Dacia dar nu unui sg. server.Chestia cu votul eu MA ABTZIN sau trb sa pui shi optziunea cu amindoua.
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 6:45 pm

Se vede ca am lipsit......nici macar nu am habar despre ce-i vorba !! Si cred ca nici altii care au intrat mai rar in perioada asta.

Da despre plecat nici eu nu doresc sa aud......atat cat am timp si atat cat va fi Dacia pe Void voi fii si eu aici. Cred ca am raspuns destul de clar la sondaj.

Celorlalti distractie placuta, acolo unde i-si doresc, doar suntem liberi cu totii cheers
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 7:03 pm

nu s-a bosumflan nimeni Dorule Shocked
eu joc pe void de aproape trei ani - aici cunosc comunytatea , jocul etc .
daca ai observat , si atunci cand a fost voidul off pentru mai mult timp , am evitat sa plec pe
alt server , o singura data am facut asta - anul trecut parca - pe hamburg - si nu mi-a placut
ca sa sar acum de pe un server pe altul - nui genul meu
cat despre TS - he he he - este cam nasol sa stai singur cuc pe el , cand restul sunt pe celalalt server
si din cand in cand Aurel , intra si mai intreaba : s-a intamplat ceva Mircea ? e nevoie sa venim ?
he he he - pai ce sa se intample ca doar nu m-oi duce singur sa ma bat cu 6/7 DKH sau alcineva
ostil clanului - trec pe celelalte caractere ale mele si joc in continuare
nu are rost sa mai spun - ca multi dintre noi nu fac diferenta intre a fi membru de clan pe un server
si jucator de FL pe serverul respectiv - nu-i acelasi lucru
puteam foarte bine sa stam toti cu caracterele pe care le aveam - ne intalneam seara la o glumita
mai tabaceam niste funduri , stateam grupati , sau fiecare facea cel durea si ce vrea si nu
ne bagam in povestea cu , clanul :scratch:
unde trebuie sa urmaresti niste scopuri - dar asta este alta poveste
in fine - principalul este , ca fiecare sa se distreze unde crede el de cuvinta si unde se simte mai bn
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 8:08 pm

NICI UN CLAN RESPECTABIL NU JOACA SIMULTAN PE MAI MULTE SERVERE.Daca se incepe acest lucru,Dacia se va diviza si nu va mai insemna nimic.Un clan se face respectat si cunoscut prin prezenta cat mai mare,atitudine si perseverenta.Daca joci pe 2 servere,nu poti avea decat 50% din toate cele mentionate mai sus.

Adica in loc sa fii la un nivel superior pe un server,preferi sa fii mediocru pe 2 servere.(hmmm,chiar nu pricep de ce cineva ar vrea asa ceva...doar pentru ca in loc de void scrie alt nume? sau doar pentru ca Omicron Alpha in loc de culoare verde are culoare albastra? Daca vrei sa te distrezi si sa te afirmi o poti face pe oricare server,important e sa te simti bine pe TS si sa joci freelancer.

Dar odata ce ai inceput sa construiesti o casa pe void,o lasi doar cu fundatia si incepi sa construiesti alta de la inceput pe tekagi? pai in felul asta in cati ani vei reusi sa ai o casa terminata?



Fiecare decide pentru el ce face,dar treaba asta trebuia postata si ea aici,sa discutam si sa stabilim ceva de comun acord.ca pentru asta si-au batut niste oameni capul cu forumul asta.Dar pe unii ii doare undeva de munca altora.


PS: am intrat si eu de proba pe Tekagi .E chiar banal,la ora 23,ora de varf pentru freelancer erau 24 de oameni iar pe void erau 64. Cum intri pe server iti apare in fata o reclama la o firma de calculatoare...laggul galben apare periodic si sigur(daca la 24 de oameni apare lagg,imi inkipui cum face la 64-dar nu vor fi 64 niciodata acolo)...comentarille nu isi au rostul...
Sus In jos
kaos

kaos


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 33
Localizare : Prin Amsterdam (as vrea eu)
Data de inscriere : 06/06/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 12:23 am

Da mah ... spitz si ce avantaje am avea pe tekagi , eu pe void am 4500 jilluri nu nplec nici sami pui pistolu la cap!!!

Cu toate k nu ma mut , zicetimi si mie care e diferenta dintre servere (in afara k e de kkt si ca are lag si e nepopulat) k mie lene sami downloadez si sa schimb mdul k as faceo degeaba.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 8:21 am

Zyra a atins bine problema
trebuie sa stim cum sta treaba
forta clanului s-a datorat membrilor ei - cat timp am fost uniti
de trei zile incoace - apar caractere cu Dacia - raspandite pe void - unii in Alpha , alti in Sparta
Nomad , Tartarus - etc
nu mai este unitate - si asta au observat si inamicii nostrii
ieri seara eram in Sparta cu Vezinas - iar skeleton de la syndicat m-a intrebat surprins
de ce suntem numai doi acolo - si restul sunt raspanditi prin Alpha si Tartarus si nici pe grup nu suntem
profitand de situatie - ne-au atacat
daca noi nu ne uitam ce se intampla in casa noastra - altii au ochii atintiti spre noi
vad ca suntem separati - si profita de ocazie
nu stiu , dar trebuie sa luam o hotarare cat de curand
ca jucator de FL va inteleg - intervine plictisul , monotonia , he he he - lagul
gasirea unor servere diferite de void - alte nave - ceva nou intr-un cuvant
dar ca , coleader ma intereseaza ce se intampla cu , clanul Dacia de pe void
si v-a trebui sa stim pe cine conta in continuare
starea asta de incertitudine - nu face bine clanului
mai bine stim din inainte - pe cine se poate conta
ca sa putem face o strategie a clanului
din punctul meu de vedere ca , coleader este inaceptabila - situatia asta
nu poti fi pe doua servere deodata , in acelasi timp
daca faci parte dintr-un clan - trebuie sa mai faci si killuri - misiuni - ore pe server
de aceia oamenii trebuie sa aleaga - ori , ori
sa nu ma intelegeti gresit - nu este vorba de dat afara din clan - nimeni nu poate face asta
am adus clanul asta unde este - impreuna
un lucru pot sa-l fac totusi - daca mai dureaza mult incertidudinea asta - uite clanul nu e clanul
eu unul parasesc Dacia
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 10:31 am

Eu raman in curtea asta,fara nici o suparare!
Fata a facut sondajul,cand a auzit ca se muta clanul..........
Ironia e, ca atunci cand avea fluturi sa convinga clanul cu plecarea pe alte servere, ca sa experimenteze,a fost trimisa la plimbare. lol!
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Imi pare rau,fooooarte rau:(   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 10:42 am

SCZ g3,dar tekagi imi place mult,iar acolo cu ping de 100 sau 100 si merge serveru tun!
Navele sunt de 1000 de ori mai bune,iar benii se fac mai usor(problema mea)
Si sistemele sunt foarte frumoase pe langa void.
(opinia mea)ceea ce nu inseamna ca trebuie sa fie opinia tuturor.
inca odata scuze Sad Sad
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 10:46 am

Iar, pe langa asta.........
joaca multe dacii(pe Tekagi)(nu am sa spun numele nimanui pentru nu ai face probleme)
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 11:26 am

si in ultimul rand te poti face invizibil,iar cea mai scurta durata este 1 minut Wink
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 12:24 pm

Mda, dincolo de discutii votul meu e pentru a ramane pe void
Am fost si eu pe tekagi si nu mi-a placut.
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 6:56 pm

mda,Andrea are dreptate,Tekagi e mai frumos colorat si are niste sunete mai interesante.E exact pentru un copil de 10 ani. In skimb,ce rost au sistemele frumos colorate si milioanele de arme si nave daca nu e nimeni acolo decat voi si adminii? Normal ca nu e lagg cand sunt doar 20 de playeri pe server in momentele de varf. Prefer sa joc intr-o comunitate plina de oameni decat sa bantui singur si sa visez la culori.
Am intrat si eu aseara sa testez si nu am vazut decat cativa jucatori(20) am stat cam vreo ora sa vad ce se intampla.Nu s-a intamplat nimic. Nimeni nu ataca pe nimeni,fiecare probabil isi schimba continuu armele si navele sau admira sistemele frumos colorate.Da,daca esti un visator sau poet,Tekagi e solutia.Dar daca vrei distractie intr-o comunitate,Void e solutia.

Poate ca atunci cand va ajunge si Tekagi pe locul doi mondial la servere de freelancer(cum este acum Void) voi juca si pe el.Dar momentan e departe de acest lucru.
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 10:44 pm

Eu inteleg,dar cum ai spus si tu,este un loc superb pentru copii,iar acolo sunt inamici in sisteme daca vrei actiune doar cauta sa fie mai multi Killeri intr-un sistem si vei fi atacat,si mai ai o solutie:ataca tu.
solutia cea rea:Fa-ti un clan!
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 10:46 pm

Si fara suparare,eu cred ca pe Tekagi ma veti gasi 99% pe void voi intra sa mai fac niste kills si voi intar si la marile batalii Dacia
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 10:29 am

Andreia te rog
daca dai un raspuns , cauta sa-ti pui ideile toate la un loc , intr-o singura replica
se labarteaza prea mult topicul asta
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeMar Aug 19, 2008 8:44 pm

nu stiu cine vor fii ultimii care vor parasi Voidul, sau Clanul DaciA ,dar stiu ca o sa fiu si eu intre ei!!
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeMar Aug 19, 2008 10:07 pm

baieti hai sa ne intelegem
asta este forumul Daciei de pe Void - SUBLINIEZ - VOID
cine vrea sa plece pe celalalt server - nare decat - sa faca ce crede de cuvinta
nu ne mai incurcati
cati ramanem - atatea suntem - si cu asta basta
incertitudinea asta ne face noua rau ca , Clan
pana la urma - trebuie luata o hotarare
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 7:17 pm

ok g3!!! Wink nu vreau sa fac rau Daciei Mad poate voi mai intar mpentru filme Wink ⭐
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 6:33 pm

Mircione eu unu cred ca teai suparat nu am plecat definitiv de pe void sau din clan m-am dus sa ajut niste colegi care se plangeau ca is buni aia mam dus sa ma lamuresc am sa revin
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 6:55 pm

he he he , nici o problema Cristi Very Happy
trebuia sa fac si eu valuri - sa ma agit putin - intra in responsabilitatile unui co-leader de clan
asta-i unul din rolurile mele Mad
sa caut sa tin membrii Daciei cat mai conectati la clan
trebuie sa faca cineva si treaba asta - in lipsa lui Ares
pe mine cade magareata , he he he Laughing
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 12:51 pm

Dragi colegi:
Va iubesc pe toti dar trebuiesc luate masuri. Si ca urmare propun:
- infiintarea unei divizii a clanului Dacia in Takagi, asu alt server agreat de colegii nostri.
- Aceasta va avea la la randul ei un conducator de clan care va fi oarecum indrumat de marele conducator de clan , respectiv Ares si g3. Adica hotararile locale, ce tin de serverul respectiv se pot lua pe loc, iar cele ce tin de imaginea clanului sa fie luate sub atenta privire a marilor sefi.
- cine pleaca de pe Void e bun plecat, ii uram calatorie placuta, isi poate lasa un caracter pe Void ca sa se distreze atunci cand va fi celalalt server offline. Cu specificatia ca acest caracter de pe Void va fi FARA TAG [Dacia].
- seful de pe celalalt clan se va ocupa de recrutari sa cum este si normal, pentru a deveni un clan beton.
- toate clanurile mari au divizii in alte servere... nu am fi singurii. Ideea e ca treb sa construim divizii puternice nu doar surogaturi. De aceea propun ca cei care vor fi leaderi de divizie sa se apuce frumos si sa caute oameni buni pt recrutari. indiferent daca sunt romani sau nu, sa fie buni fighteri si sa le placa ceea ce fac.
- cei care raman pe Void nu vor avea caractere cu tag Dacia pe alte servere .
- in clasamentele globale apar toate caracterele cu tag dacia, indiferent de serverul pe care e. de aceea e bine sa nu avem caractere imprastiate care ar putea trage clanul si mai tare in jos. putem foarte simplu sa avem caractere de freelanceri iar can e bai sa intram si sa-i ajutam pe colegii nostrii de la alte divizii.
- in felul acesta se poate sti cine pe cine poate conta, cine pe cine poate sa sa-si raceasca gura.
- fiecare membru al clanului sa se gandeasca bine la hotararea care o va lua in legatura cu divizia din care o sa faca parte.
- mutarea de la o divizie la alta se va face cu stergerea caracterelor din divizia proaspat parasita, exceptand, binenteles , cele fara tag Dacia. Eventual pate avea un tag de genul:
[Dacia-T'sT-SQUAD]-nume, si astfel se va sti ca acel jucator este din squadronul Tekagi. iar jucatorii di Void sa aiba caractere pe Tekagi cu tagul [Dacia-VOID-SQUAD]-nume.
- mai propun infiintarea pe acest forum o sectiune Tekagi , unde se vor prezenta problemele de pe serverul respectiv.
- astfel daca cineva vrea sa deschida o divizie pe Hamburg, n-are decat, dar asta implica renuntarea in mare parte la Void. e simplu. Vrei sa pleci , pleci si faci o divizie pe alt server, Cu tot ce implica aceasta mutare: recrutari, reguli locale, postari pe forumul siteului..etc. Pt ca sa nu-si inchipuie cineva ca se duce pe un alt server, cu tag Dacia la el fara sa posteze in forumuri... este absolut necesar sa aparem in statistici, altfel clanul e degeaba, la fel si tagul care-l poarta pe acel server.
- in concluzie, sa se gandeasca fiecare unde e mai avantajat de arme si bani si sisteme si distractie si etc. si sa se hotareasca ce va face in viitorul apropiat. A venit timpul unei curatenii in clan si implicit stergerea tuturor caracterelor inactive de pe Void.

Aceasta e propunerea mea pe care o semnez........ Zamolxis.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 6:24 pm

Relule ,
stii proverbul - cainii latra ursul merge
ce ai spus tu , suna frumos asternut pe hartie - dar nu prea are aplicatie
nu o sa stea nimeni sa jongleze cu caracterele
majoritatea celor care sunt pe celalalt server - nu posteaza pe nicaieri
in afara de Andreia , he he he care este mai activa
ca sa faci parte activ pe un server trebuie sa tii legatura cu comunytatea servarului
sa te implici in jocurile , RPul si eventurile serverului respectiv
noi clanul Dacia , cat am stat impeuna am facut acest lucru
am demonstrat Voidului - ca suntem o forta - si trebuie tinut cont de noi
ce am cladit in atata timp - in momentul de fata - se naruie ca un castel de nisip
suntem umbra marelui clan Dacia - aparem cand si cand , cate unul , doi pe server
total dispersati - si deocamdata rezistam in fata inamicilor datorita renumelui nostru
dar in scurt timp - din pacate va trebui sa dam inapoi din fata baietilor rai
si timpul ala este aproape - multi vad ca este ceva timp decand Dacia apare sporadic pe server
sa cam dus vremea cand faceam noi cartile - si nu ne pasa de nimeni
asta cam cea ce priveste serverul VOID

Zyra a spus bine odata - randamentul clanului scade drastic - fiind cu curul in doua luntre
dar nu poti sa le impui oamenilor sa faca ceva anume
fiecare se duce si joaca unde crede de cuvinta

in cea ce ma priveste - eu raman pe Void -
am inceput sa ma plictisesc de povestea asta - uite clanul , nu e clanul
si in scurt timp - daca nu se rezolva nik cu Dacia de pe void
o sa ies din clan
ma bate gandul sa incerc si alceva - poate un nou clan , s-au cine stie
viitorul ........
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tekagi's si The Void Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void Icon_minitime

Sus In jos
 
Tekagi's si The Void
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Problemele de pe void
» REUNIUNE PE VOID
» Clanul Dacia - istorie pe Void
» VOID OFFLINE MAINE 12 NOIEMBRIE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: