Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tekagi's si The Void

In jos 
+9
Robi
Vezinas
Godzilla
kaos
Zyraxes
Duras
Dorulis
LOT
Andrada
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Va rog sa votati:Mergem pe Tekagi's ,sau ramanem pe The Void?
Da,mergem pe Tekagi's
Tekagi's si The Void - Pagina 2 Vote_lcap23%Tekagi's si The Void - Pagina 2 Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Nu,nu mergem pe tekagi's
Tekagi's si The Void - Pagina 2 Vote_lcap77%Tekagi's si The Void - Pagina 2 Vote_rcap
 77% [ 10 ]
Total voturi : 13
 

AutorMesaj
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 8:01 pm

hhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiii !!! baietii sa stiti ca si eu am primit niste intrebari ,

ca ce sa intimplat cu clanul Dacia!! si ca fara noi nu e asa interesant (nu am inteles bine , dar era

vorba de joc sau raid sau .......? ) Treaba asta , Vezinas atras atentia, ca au lipsa de clanul Dacia !!

Dar interesant ca mai din DKH-si au intrebat mai multi, hehehe !!!!!!!

au lipsa de noi, hehehe !

Apropo g3rola ! mai exista un proverb!!

caine care latra - nu musca!!!!!

incet-incet, va veni timpul , sa se pune cineva punctul de asupra litera " i "

dar parerea mea , daca mai putem sa adunam baietii, ca sa facem un " Raid Urias "

sa facem in cat mai scurt timp!!!!!!

haideti sa punem manuta inccodata , la forta noastra si sa aratam ca suntem uniti, daca vrem !!!!!

ce spuneti?
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 11:18 pm

Problema este foarte simpla.Cei care pierd vremea pe Tekagi admirand peisajul de acolo(ca altceva nu ai ce face acolo) si nu mai frecventeaza voidul -sa li se stearga caracterele cu Dacia de pe void.Scurt pe doi.Nu contribui pentru clan,afara.Du-te si picteaza pe tekagi.

iar despre reuniune,acum 3 seri ne-am reunit vreo 8 daci si am curatat alexandria.A fost ca-n vremurile bune.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 6:45 am

eu zic sa mai asteptam pana la sfarsitul lui August
iar in septembrie - vorba aceia - toamna se numara bobocii
vedem cum stam
daca se continua asa - vom lua legatura cu ceilalti de pe tekagi sa hotareasca
doresc sau nu - sa se implice in activitatea clanului pe void
daca vor sa fie si aici si acolo , pot sa o faca si cu caractere private fara tag Dacia pe void
si vom incerca sa recladim clanul
he he he - Robi , nu poti sa rupi relatia brusc si brutal cu niste oameni cand ai fost atata timp impreuna
dar pana la urma trebuie luat taurul de coarne
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 24, 2008 11:10 am

Este vina mea:(,daca eu nu incepeam aceata discutie,nimic din toate aceste lucruri nu se intampla.
Dar oricum,eu nu voi fii pe tekdecagi's Dacie,doar daca se hotaraste tot clanul sa mearga,si mai bine renunt la Tekagi,decat sa renunt la dacia,fiindca si voi aveti mare dreptate peste o luna,maxim mi se va parea ca nu sistemele fac serverul,asaca oricare va fii decizia voi incerca din toate puterile sa o respect!
Promit,asta!
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 10:27 am

Io nu am dezertat,nici nu am murit,dar de o saptamana repar calculatorul, ca mi-o luat shefa de doua ori toporul ca sa nu-l sparg!
In legatura cu problema clanului, nu eu am fondat [Dacia] , dar eu "voi stinge lumina"-voi avea prb ultimul tag de clan shters pe Void,daca nu ma zburatzi voi pana atunci. afro
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 1:58 pm

ca in orce familie ,
sunt discutii - si este foarte bine treaba asta
crizele vin - crizele se depasesc - raman de poveste , raman file in istoria clanului Dacia
iar noi iesim mai puternici din etapa asta si mai uniti
Twisted Evil
Sus In jos
Ovi




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 54
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 22/08/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Tekagi si Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 4:07 pm

Domnilor am citit ce ati postat aici , si va propun o solutie de mijloc , Dacia nu trebuie sa se mute , nu deloc , chiar mi-ar pare rau sa aud asta , nu Dacia are un nume pe Void si trebuie sa lupte acolo sa si-l mentina , Razz , dar sunt de acord cu Zamolxe sa infiintam si o divize Tekagi , am sa va dau un exemplu de un clan care nu joaca numai pe un server , GK , sau Genesis Knights , deci nu trebuie sa ne crampona, de un singur server , nimeni nu e obligat sa se mute , fiecare joaca acolo unde-i place e cel mai corect asa , deci propun sa se anuleze votul caci oricum nu conteaza , pt ca nu se pune problema sa ne mutam , cel putin asta e parerea mea , Razz , dar , cine vrea sa joace pe tekagi , sa spuna pt ca a infiinta o sectie a Daciei acolo tre sa numesti un numar de playeri , eu a-mi asum obligatia de a posta acolo infiintarea Daciei pe tekagi dar vreau sa stiu cine va fi cu mine acolo , dar nu uitati , pt cei de pe tekagi , nu e o regula dar ar fi bine totusi sa fie ,cand e nevoie de ei pe Void sa vina acolo , caci Dacia treebuie aparata indiferent pe ce server se afla Razz , si deci activitatea trebuie sa se imparta si acolo si dincolo , sa aratam ca suntem Daci adevarati si suntem prezenti peste tot

Cu tot respectul Ovi
Sus In jos
kaos

kaos


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 33
Localizare : Prin Amsterdam (as vrea eu)
Data de inscriere : 06/06/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 4:38 pm

Chestia cu tagul nu e mare chestia , se poate modifica:
ex:
>DACIA<
-=DACIA=-
[D/\CI/\]
[DAC!A]
/*DACIA*\

sau

[Daca-Ai-Cap-Iati-Alta]Razz
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sunt de acord   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 6:44 pm

Sunt de acord cu Zamolxe si Ovi!
Ar fii super,dar totusi cum au spus si eu,sa avem si un caracter si pe celalalt server ca sa putem ajuta clanul!
Iar numele poate fii:{Dacia-T's}name{ }
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 7:30 pm

cred ca am o problema cu jocul pt ca nnu pot intra pe net cu altceva decat modul void
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 9:02 pm

Ovi,chiar nu vad rostul infiintarii Dacia pe un server aproape gol si cu reguli tampite.Sa ne cunoasca lumea? Cu8m,daca acolo sunt maxim 20 de playeri la orele de varf? A infinta un clan implica multe lucruri,daca vrei sa fie un clan durabil cum suntem noi pe Void.
Daca vrem sa ne cunoasca lumea,sunt 3 servere mari si late in lumea asta: Universe(cam 120 playeri seara)
Hamburg City(100 playeri seara)
Void(cam 60 playeri seara)

Tekagi si nici un alt server nu justifica prezenta clanului acolo.Cei care sunt pasionati sa faca bani continuu,sa admire sistemele nu au decat sa joace pe Tekagi.Numele Dacia ramane pe Void,atata timp cat void este printre primele 3 servere.Cand nu va mai fi ne vom muta pe Hamburg sau cine mai stie unde apare vreun server populat.
Pe Tekagi este ca si cum ai juca singleplayer cu modul Tekagi,deci nici nu se pune problema ca noi sa ne kinuim sa construim Dacia acolo.
Sus In jos
Ovi




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 54
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 22/08/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 11:47 pm

ok de acord a fost doar o propunere , Very Happy
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 26, 2008 12:15 pm

Salutare! La un moment dat, mi se parea buna ideea de raid pe Tekagi's ca sa batem la fund Apok,pe perioada cat era oprit Void shi nu se shtia ce soarta va avea serverul,dar sa jucam pe 2 fronturi, mi se pare nepotrivit,din moment ce nici pe Void nu ne putem aduna destui, barem in weekend!
Daca vrem sa ne cunoasca lumea, cea mai simpla solutzie este sa aducem clanul in PRIMELE 5 PE GLOBAL-CLASAMENT! Atunci vom fi cunoscutzi.
Am mai postat filme cu noi pe net , cu link-ul serverului shi au fost incantatzi mai multzi romani! Ramane de vazut catzi vor intra.
Sus In jos
kaos

kaos


Numarul mesajelor : 114
Varsta : 33
Localizare : Prin Amsterdam (as vrea eu)
Data de inscriere : 06/06/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 26, 2008 12:24 pm

Mah fratzii mei , ati luato toti razna cu tekagi asta , dar nu gasesc nicaieri un forum sau ceva despre serveru asta.
Putiti sami dati si mie un link sa preiau modul si sal analizez daca se poate va rog What a Face
Sus In jos
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ok   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 26, 2008 9:37 pm

Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 9:51 pm

Am stat vreo saptamana 2 pe tekagi mi sa facut greata de regulile lor fiind banat eu cu Buzz
deoarece leam dat nana la apoc asa zis mari si tari pff
Oricum nu asta am vrut sa zic ,nu voi pleca de pe void
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Continut sponsorizat





Tekagi's si The Void - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tekagi's si The Void   Tekagi's si The Void - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Tekagi's si The Void
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Problemele de pe void
» REUNIUNE PE VOID
» Clanul Dacia - istorie pe Void
» VOID OFFLINE MAINE 12 NOIEMBRIE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: