Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 as dori sa fac parte din clanul Dacia

In jos 
+4
LOT
Duras
Draco
mstar
8 participanți
AutorMesaj
mstar




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 24/10/2008

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 10:21 pm

Salut la toata lumea in primul rand , in al doilea nu am gasit locul ideal unde sa postez dar v-as ruga sa nu ma da-ti deoparte ptr asta.
Asa cum scrie in titlu mi-as dori sa fac parte din clanul vostru, am citit regulile indeajuns incat sa le respect si adaug ca am ami jucat pe Void aporximativ cu 2 ani in urma ,stiu ca s-au schimbat multe de atunci si o sa incerc sa ma adaptez cat pot de bine
Despre mine: am 24 de ani lucrez ca tehnician it ..ma rog nu prea important dar ca sa stitit toti sa nu ziceti de unde ai aparut frate Razz
Si in final nush ce sa zic sper sa ma acceptati ptr si mie imi palce jocul asta si am din ocazia sa il redescopar pe void fiindca am inteles ca au bagat multe chestii..mentionez ca m-am lasat fiindca pe atunci nu se anunta nici un update si stiam tot sistemul pe dinafara si toate navele dar am vazut cau bagat unele noi Smile ..sper sa ma recrutati

PS:Va multumesc enorm si va doresc multa distractie in continuare ..astept un raspuns bounce
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 10:31 pm

Esti bine venit in clan
Sa respecti regulile clanului care este cel mai important lucru afro
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 11:52 pm

Bun venit pe la noi.

Cere ajutor de la membrii clanului daca intri on-line. Ca sa fie mai usor inceputu.
Sus In jos
mstar




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 24/10/2008

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeSam Oct 25, 2008 1:20 am

tin sa va multumesc ptr ajutorul acordat probabil m-ati facut cel mai fericit om din spatiu Very Happy sunteti de treaba toti cheers
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeSam Oct 25, 2008 8:16 am

bine ai venit
cand ai timp rasfoieste si tu pe la index - topicele - sa vezi cam ce se discuta pe aici
in rest - ne vedem online
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeSam Oct 25, 2008 10:31 am

Bun venit M.
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeSam Oct 25, 2008 10:17 pm

bine ai venit M
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeSam Oct 25, 2008 10:42 pm

Salut si bine ai venit !
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitimeMier Noi 05, 2008 1:30 am

bine ai venit...te astept la antrenamente
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Continut sponsorizat





as dori sa fac parte din clanul Dacia Empty
MesajSubiect: Re: as dori sa fac parte din clanul Dacia   as dori sa fac parte din clanul Dacia Icon_minitime

Sus In jos
 
as dori sa fac parte din clanul Dacia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BAZA PENTRU CLANUL DACIA
» Clanul Dacia - istorie pe Void
» Dacia DIPLOMACY
» Dacia clan Rules !!!
» Diplomatia Dacia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: