Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 BAZA PENTRU CLANUL DACIA

In jos 
+3
Zyraxes
traian
LOT
7 participanți
AutorMesaj
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 9:15 am

nu mai este un secret ca trebuie sa vina noul MOD
deja Strail a pus un topic pe forumul void server , in care cere clanurilor sa posteze viitoarele
locatii ale bazelor :


Heres the info on this.

Firstly, please don't flame or start posting about who should and who shouldnt have a clan base. This thread should only be one post per clan.

Please post your preference of systems you would like your clan base to be in.

You need to list 3 systems from the existing mod.

1st choice
2nd choice
3rd choice

Bases will be allocated and assigned on the following things:
time clan has been active and established on Void
members, kills, clan activity
we will also take into consideration clans who have had cheaters/banned clan members from the server.

The type of clan base will be uniform, to start with. Adjustments & changes to clan bases will come later in auto-updates to the mod.

It is possible to have multiple clan bases (different clans in the same) in systems. It is also possible that you apply for a clan base and don't get one. The final decision will be ours.
Clans who are making their own clan base models will be given a standard Freelancer one until theirs is ready, then it will be updated.

Items sold at the clan base will be limited to the clan ship (if their skin is completed) and some other items which will be balanced between the clan bases.

timpul trece , multi deja au dat un raspuns , trebuie sa ne miscam si noi repede cu raspunsul
asa ca faceti propuneri aici , cu cat mai repede cu atat mai bine Very Happy
eu propun : nomad 1 , alexandria si omicron gamma
cat despre nume , nava si arme , spuneti si voi Very Happy
mai este o problema - inca nu apare Dacia pe void server la clanuri

confused
Sus In jos
traian

traian


Numarul mesajelor : 107
Varsta : 54
Localizare : RM. VALCEA
Data de inscriere : 22/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 11:48 am

ideea este buna::
-alexandria
-nomad1
-gamma
despre arme nu stiu ce sa spun sa zica cei care sunt mai vechi si cunosc bn armele si navele
despre den. bazei ramane dacia zic eu dar parerile la mai multi sunt bine venite nu????
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 12:00 pm

Nomad1 si Unknown2 sunt perfecte,cu Alexandria nu cred ca avem sanse.Ar fi bine sa vorbiti cu ESF astfel ca amandoua clanurile sa avem Nomad1.Deci eu propun :

1.Nomad1
2.Nomad1
3.Unknown2


Ultima editare efectuata de catre in Joi Ian 03, 2008 5:38 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 12:06 pm

ma gandeam ca din Alexandria avem posibilitatea sa ne deplasam catre toate sistemele
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 12:47 pm

Daca bine am inteles este vorba de a detine statii noi, nu cele existente si nici planete. Deci propunerile mele:

1. Nomad 1........in zona A6 ( din mai multe motive Twisted Evil )
2. Gamma..........in zona C3 ( aproape de jump holuri da totusi nu in ceata Very Happy )
3. Unnkown 2.....in zona F4 (aproape de Nom 1 )

Alegerea mea se bazeaza pe motive strategice lol! : ESF in Nom 1 (daca li se accepta cererea, iar eu sunt sigur ca asa va fi) si SEF in Unknown 2, putem avea aliati puternici in zona.

Si sa nu uitam ca avem nevoie de misiunile grase din Nom 1 sau Gamma (asta-i pt LOT cheers ).

Ce se va putea cumpara de pe baza noastra (arme, scuturi si alte chestii) nu prea conteaza pt ca avem tot ce e mai bun in jurul nostru. Important este ca aici sa se poata cumpara nava clanului (DESPRE CARE NICI N-AM VORBIT INCA) cu skinul specific. Habar n-am ce nava ar putea fii, deoarece cati suntem , atatea nave folosim !!!!! affraid

In ce priveste "sa hotaram cat mai repede" am dovedit ca suntem incapabili. Prevad vreo 3 raspunsuri si la topicul asta lol! si hotarare BA. ( vezi alegerea liderului, nici nu stiu daca avem vreunul, reguli de clan, etc)

Eu va doresc totusi ca noul an sa va faca mai hotarati. Bafta !
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 12:50 pm

A..........si sa nu uitam : bine zice LOT, nici macar nu suntem clan inca...pfff !
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 5:33 pm

Clanul Dacia apare pe void la comunity/supporters/... si in global clans
Mai departe nu mai stiu
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 9:45 pm

Duras a scris:
A..........si sa nu uitam : bine zice LOT, nici macar nu suntem clan inca...pfff !


INCA VA INDOITI CA SUNTEM CLAN OFICIAL ? ? ? :evil:
Deocamdata nu s-a facut forum pt clan pe site-ul Void din anumite motive care deocamdata nu le comentez...(aparitia modului si o serie de update-uri care le-au tot facut)... Speram ca forumul actual (a fost recunoscut oficial si trecut la suporters Twisted Evil ) a tinut si tine loc de forum pe site-ul Void pana se pun lucrurile la punct .... V-am spus, este forum temporar... Legat de baze: ma bucur ca s-a postat aici pt ca nu mi-ar fi placut sa aleg EU sau altcineva din consiliu clanului sau din clan locatia bazelor fara sa ne consultam......
Iar legat de conducerea clanului ..... a ramas stabilit ca va fi formata dintr-un consiliu de 3 persoane care tin sa va reamintesc vor ramane pe "functie" Razz o perioada de 3 luni !!! Dupa aceasta perioada se va alege un alt consiliu sau vor ramane cei care au fost in consiliu tot pt o perioada de 3 luni......
Gresesc eu cu ceva? :scratch:

Oricum am preferat sa asteptam un pik sa vedem unde si cum se aseaza ceilalti lol!
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 10:06 pm

deloc,deci in functie de parerile fiecaruia exprimate aici ,poti posta linistit pe void pentru baza clanului.
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeVin Ian 04, 2008 3:28 am

Am impresia ca o fi vreo neintelegere la mijloc in legatura cu oficialitarea clanului.

Ma sdresez lui Ares acum: in primul tau post pe acest sait ai spus ca ti sa confirmat de catre admini ca au primit cererea ta de reinfiintare a Daciei, dar ei nu ti-au dat nici un raspuns din cauza evenimentelor ce se pregatesc pe server; ori de aici, eu (si dupa cum vezi nu numai eu) am tras concluzia ca racunoasterea noastra oficiala ca si clan depinde de raspunsul adminilor.

Da daca nu-i asa, apoi cu atat mai bine !!!! Deci corecteaza-ma te rog daca e cazul: SUNTEM CLAN OFICIAL RECUNOSCUT DE CATRE ADMINII DE PE VOID !
Pana aci ar fi corect.

Da asta cu conducere clanului de un consiliu de 3 membri, ce se rotesc la 3 luni, o vad scrisa pt. prima oara !!!! Nu ca as avea ceva impotriva, da nu prea-i rentabila. Abea de suntem vreo 10. Iar aci pe forum exista o singura propunere, tu lider si LOT colider, la care nu a obiectat numeni. De aia ma simt de parca am fost in vacanta si mi-a scapat ceva. lol!
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeVin Ian 04, 2008 12:35 pm

Ares, am vazut postul de pe void. Buna alegere zic eu. cheers

Din pacate am auzit ca vor accepta un singur skin, din partea unui clan, pt o singura nava. Doamne-da sa n-am dreptate.

Si in alta ordine de idei......mie tare-mi place semnatura ta. La toti ne-ar sta bine ( da asta hotaraste fiecare in parte ). Mie, clar miar placea sa o folosesc, desigur cu numele meu. Se poate? Si daca da, cu cine tre sa vorbesc?
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeVin Ian 04, 2008 5:39 pm

lol , cand am intrat sa postez aici la asta ma gandeam si eu , despre semnatura
mi-ai luat vorba din gura Ady , vreau si eu una , la fel ca a ta Ares , daca se poate , poate alta culoare ,
o culoare mai calda , Laughing , hehe sa-mi aduca aminte de zilele fierbinti de pe plaje sunny
cat despre faptul ca , clanul este sau nu este OFICIAL - cred ca nimeni nu a avut nici un dubiu in privinta asta -
atata timp cat ai deschis forumul asta iar pe void apare botonul Daciei - este clar -
eu ma refeream ca inca nu a aparut la - CLAN AREA - asta este , suntem la mana Adminilor - cu cat apare mai repede cu atat mai bine ,

primul pas a fost facut - avem aici un forum - activ , animat - unde aproape in fiecare zi se posteaza iar
sugestiile , ideiile , stirile , comentariile ne tin aproape - un lucru important - ajungem sa ne cunoastem

dar cred ca este exclusiv sa avem forumul nostru oficial pe VOID - aici suntem pe insula noastra - un cerc rastrans - ne trebuie o piata de desfacere - unde sa ne punem produsele sa ne facem simtita prezenta
sa putem avea relatii cu alte clanuri , sa postam reputatia clanului , sa putem face aliante sau declaratii de razboi intr-un cuvant sa aratam lumii ca existam , sa tipam si sa urlam pana ii secam la pipote
cine a zis ca reclama este sufletul comertului a avut dreptate - acolo este oglinda jocului -
iar forumul oficial de pe void ne baga in randul lumii

sa ai multe ore petrecute in joc - da - ajunge sa te cunoasca o parte din jucatori - aceiasi daca intri la ore fixe
sau cei care stau prin nomad 1 - o zona limitata totusi
clanurile tari , ca si jucatorii tari stau mai mult prin sparta , iar cateodata mai fac cate un raid prin nomad 1
si se lovesc de DACIA - dupa un gf - castigat de DACIA sau pierdut , dupa o bataie mai mare cand se opresc ostilitatile , cei din urma pleaca cu un gand comfuz despre DACIA - ce este , cine sunt , un clan nou infintat ? - asta daca isi aduc aminte - lol , cand se anunta dupa aceia pe void ca a avut loc o comfruntare in nomad 1 , surpriza , apare numai numele de ESF si altii , despre noi nimic
nu vreau sa fiu crud dar asta este realitatea ,
din cauza asta am tot vorbit de FORUMUL OFICIAL AL CLANULUI DACIA

eu unul vreau ca DACIA sa devina , UN CLAN TARE PE VOID Very Happy

cineva a spus ca poti posta pe forumul void , orcand , asa este , nu te opreste nimeni ,dar replica ta se pierde in marea de replici , alta este situatia cand postezi pe forumul tau si ceilalti dau replici Wink
Sus In jos
traian

traian


Numarul mesajelor : 107
Varsta : 54
Localizare : RM. VALCEA
Data de inscriere : 22/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeSam Ian 05, 2008 8:42 am

asa e fratilor cum spune Surprised lot Surprised noi asteptam Shocked ca asa suntem un popor care are rabdare la tot Rolling Eyes dar si fiorosi Twisted Evil Twisted Evil asa ca pe ei sa nu ne gandim bounce bounce affraid LLLLLA LUPTAAAAAAAAA affraid affraid
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeSam Ian 05, 2008 9:52 pm

eu am lipsit vreo doua zile... si acum abia am citit posturile...

ca sisteme: 1. Nomad 1
2. Gamma
3. Unknow 2 (chiar daca imi frameaza placa video... o sa stau de 6 No )

ca nava: Anubis Mk2, Gladiator, Colonial Viper (in ordinea asta)

ca arme: Vulcan. Anihilator (in ordinea asta)

nume de baza: SARMISEGETUSA

Despre skin nush ce sa zic, poate are Ares ceva, daca nu poate facem rost de un tipar, ceva, un sablon, sa dau la cineva sa-mi faca ceva... m-am gandit cumva , sa aiba o textura ca niste ruine, sau ca niste caramizi, asa de culoare mai deschisa putin... poate va imaginati ce vreau sa zic. Ce zici Ares te poti ocupa de asta?
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeSam Ian 05, 2008 9:55 pm

Destept baiat Duras asta, propun sa-l facem secretar de stat... sau prim-ministru... vorbesc serios.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeSam Ian 05, 2008 9:57 pm

Am vrut sa fac cateva incercari pt un skin dar am zis ca e mai bine sa vedem ce nave vor fi. Legat de semnatura, daca puteti sa o modificati e ok, mie mi-a facut semnatura asta RedStorm, de la Knights. Pot incerca sa fac eu cateva sa aveti de unde sa alegeti dar o sa mai dureze un pik . bounce
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeDum Ian 06, 2008 12:15 am

Cu skinul navei ai dreptate Ares. Am auzit ca vor fi si nave noi, deci ar trebui sa asteptam sa vedem ce le poate pielea. Mai stii ce nave imbatabile se scot pe piata.....he he.

Da asa ca idee, capul de lup din semnatura ta ar arata superb pe corpul navei, iar pe aripi cate doua falxuri ( sabiile tipice ale dacilor, detalii gasesti pe net ) incrucisate. Culoarea de fond a navei , n-ar fi rau sa semene cu sistemul ce ne va fi casa. Va fi mai greu de ochit. Dati-va mai multi cu parerea si-o alegem pe cea mai faina. Twisted Evil

Pt Zeul nostru, Relu: multumesc pt vorbele tale pline de caldura Laughing si .....intelepciune. king
Nu sunt vrednic de ele. Cool Wink
Si nu stiam ca esti telepat. Ma refer la Sarmisegetusa. Sa ma bata cucu de nu m-am gandit la acelasi lucru. Da am vazut ca Ares a postat deja cererea pe Void asa ca n-am mai zis nimic.
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeDum Ian 06, 2008 12:22 am

Hopa...si am uitat esentialul. Semnatura.

Mie imi place a ta, Ares, asa cum e, doar numele tre schimbat si deoarece eu nu ma pricep la editare grafica, nici macar elementara, astept cu rabdare cand vei putea sa te ocupi tu de ea. Multumesc.

Pot sa incerc si cu un pm la RedStorm, da eu nu-l cunosc. Poate-l intalnesc in joc.
Sus In jos
traian

traian


Numarul mesajelor : 107
Varsta : 54
Localizare : RM. VALCEA
Data de inscriere : 22/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeDum Ian 06, 2008 6:45 am

corect este frumos steagul lui ares dar pe aripi puteti pune poza mea affraid affraid ( macar speri adversari ) affraid hehehe
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeDum Ian 06, 2008 9:01 am

Sarmisegetusa.
o ideie buna , poate totusi se mai poate schimba numele postat de Ares , nu ar fi rau Smile
cat despre insemnul de pe nava poate ne mai gandim - hmm sabile incrucisate aduce a pirati
iar ruinele , lol , aduce a paragina , trb sa fie ceva mic dar sa-ti sara in ochi ca o reclama
sa-ti fure ochii - tu traiane esti imens - acoperi toata nava hehe hehe Smile
cat despre culoarea navei , trb sa stim ce culori se pot folosi- ca o paranteza , era bine
daca si astia de pe void faceau pe baza ceva in genul jocului ala cu masini parca need of speed
unde puteai sa-ti pui ce culoare vrei - sa-ti tunezi nava hehehe Smile

ramane sa mai discutam Very Happy
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeDum Ian 06, 2008 7:29 pm

mda,in loc de sabii ar putea fi un scut(legat de navy-protectori) sau un arc(legat de hunters) sau amandoua.parerea mea dom'le... Smile
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeMar Ian 08, 2008 12:46 am

... poate o chitara....
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 12:38 am

he he , cand am facut trade azi
am vazut ca baza DaciA - era inclusa pe lista de preturi
m-am uitat cu atentie si am vazut ca si alte baze de clan sunt bagate acolo
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitimeMier Noi 19, 2008 10:36 pm

Asta inseamna ca se poate si cumpara de pe bazele clanurilor??

Daca se intampla asta va trebui sa face ceva impozit de cumparare pe baza noastra, nu?
Sus In jos
Continut sponsorizat





BAZA PENTRU CLANUL DACIA Empty
MesajSubiect: Re: BAZA PENTRU CLANUL DACIA   BAZA PENTRU CLANUL DACIA Icon_minitime

Sus In jos
 
BAZA PENTRU CLANUL DACIA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» as dori sa fac parte din clanul Dacia
» Clanul Dacia - istorie pe Void
» Dacia DIPLOMACY
» Cum sa intri in Dacia/How to become Dacia member
» Despre baza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: