Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Salutari !!!

In jos 
+12
aurelcici
DiANA
Burebista
traian
Nicku
dracul
StAnger
Duras
Zyraxes
Zamolxis
LOT
St_Ares
16 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeMar Dec 18, 2007 11:30 pm

Vreau de la bun inceput sa va salut si sa va spun "Bine ati venit !!! " pe pagina de forum a clanului Dacia.
Azi am reusit sa vorbesc cu unul din admini si anume Fracture care mi-a confirmat faptul ca a primit pm de la noi in legatura cu cererea de inregistrare oficiala a clanului. Motivul pentru care au intarziat cu un raspuns este faptul ca se va lansa noul mod in curand. Forumul pe site-ul Void va fi in curand gata dar am dorit ca pana atunci sa mai existe si acest loc in care putem discuta despre clan, modalitate de organizare, conducere, concursuri care le vom organiza, eventual chiar sa alegem liderii clanului. Tot aici putem discuta si despre oricare alte subiecte. Ce parere aveti ? Very Happy
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeJoi Dec 20, 2007 10:40 pm

Ares esti MAREEEEE Smile

forumul este excelent , trb anuntati baietii sa vada si ei lucrarea asta Wink

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeJoi Dec 20, 2007 10:56 pm

Sper sa o rezolvam si pe Void dar e posibil sa mai dureze. Am tot tinut legatura cu Fracture si o sa fie ok !!! santa
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeJoi Dec 20, 2007 11:08 pm

sti ce se intampla cu serverul ?
oare se apropie momentul cand baga noul MOD ? mai mult de cateva min nu poti sa stai in joc din cauza lagului
Sad
si mai gasesti si 128/128 jucatori Twisted Evil Twisted Evil si nu poti sa intri lol!
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeVin Dec 21, 2007 1:30 am

Am intrat si eu... Fain forumu provizoriu... Sper din tot sufletul sa postam cat mai multi pe el... si sa fim cat mai activi.
Cu alte cuvinte in orele alocate jocului pe zi sa postam ceva si pe forum, indiferent pe care, pe asta sau pe altul, mai socializam si noi, noi intre noi si noi cu ceilalti.

In legatura cu lagul, nush ce sa zic inca nu m-am bagat in joc.. sper sa mearga...

Ares, felicitari si multumim pentru eforturile depuse.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeVin Dec 21, 2007 1:43 am

Vreu sa ne intalnim cumva online, sa facem poze de grup ca sa pot crea si eu un album web sa il postez aici la vedere. pirat
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeVin Dec 21, 2007 11:41 pm

salutari,m-am inscris si eu in forum(pe void nu pot sa ma inregistrez,nu-mi vine emailul de activare)
Asa cum a zis si Zamolxis,inainte de aintra in jok,putem posta ceva aici...orice problema si nu numai...felicitari ares


ne vedem in spatiu
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeSam Dec 22, 2007 12:05 am

Buna seara domnilor !
Am gasit si eu coltisorul asta. Treaba super Ares. Felicitari.
In legatura cu liderul clanului Dacia, eu zic ca Ares a dovedit ca are ce trebuie pt asta. Asa ca eu pe el il propun si zic sa ia postul in mana in mod oficial. Desigur ca pt asta e nevoie de parerea tuturor asa ca postati aici ce ganditi. CAT MAI REPEDE !
Oricum suntem si noi in jurul lui la nevoie, aci nu incape indoiala. bounce
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeSam Dec 22, 2007 12:34 am

De acord cu Duras,si eu votez pentru Ares
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeSam Dec 22, 2007 4:10 am

De acord cu Duras, dar ae fi bine sa te ajute si LOT si BLOODY daca se baga in clan. Ar fi mult mai bine, si ati putea impartii atributiunile in asa fel sa nu va fie greu...
In rest bafta pentru cei nou veniti, ii primim cu drag.

Bafta la Ciomageala!!!
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeSam Dec 22, 2007 11:53 am

Buna ideea lui Zamolxis. Eu o dezvolt: LOT - colider, pt al ajuta pe Ares in administratie, iar in cazul in care din orice motiv liderul nu se poate ocupa momentan de clan ( concediu, viata personala, probleme cu calculatoru, etc) coliderul preia atributiile liderului adica va avea drept deplin in a reprezenta clanul si a fi purtator nostru de cuvant in Void.
Pt ca eu asa vad lucrurile: in clipa in care apare o problema ce ne priveste pe toti, discutiile le purtam intre noi si hotararea a luam de comun acord, dar in afara clanului se va auzi o singura voce, a liderului. Iar lucrul acesta putem sa-l trecem linistit la reguli.
In cel priveste pe BLOODY eu nu cred ca exista om intreg la cap care sa se indoiasca de sprijinul lui. Dar pana nu face parte din clan cum sa poata ocupa vreo functie? Am inteles ca e bagat in multe chestii pe server si nu ar avea timp si pt administratia clanului.
Deocamdata vrea sa ramana "lone hunter, un aliat de nadejde" (sunt vorbele lui). Eu zic sa-i respectam dorinta stiind ca oricum ne putem baza pe el la nevoie. Va fi consilierul din umbra afro
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
StAnger

StAnger


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 51
Localizare : "Perla Carpatiilor"
Data de inscriere : 22/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeSam Dec 22, 2007 4:56 pm

Salutari !!! Bine v-am regasit ! santa
Sus In jos
dracul

dracul


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeSam Dec 22, 2007 8:41 pm

Saltare
Fiecare are dreptatea si e bine ca lumea se implica(din pacate timpul nu prea imi permite dar atunci cand il am sper sa nu va fac de ras ,"ciomagesc").
Felicitari Ares ! (si tuturor celor care ni se alatura)
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeDum Dec 23, 2007 10:13 am

sal StAnger Smile
bine ai revenit printre noi , poate ca si alti fosti membri din Dacia o sa apara Wink ar fi excelent
au trecut doar cateva zile de cand Ares a deschis forumul si deja este activ plin de viata , un lucru bun ,
arata ca membrii clanului sunt interesati de cea ce se intampla
suntem un clan tanar ( hehe cu toate ca avem majoritatea peste 30 ani ) in formare , iar aici este un bun prilej ca sa ne cunoastem mai bine , sa impartim ideile despre viitorul clanului Wink si strategia lui
in ultimile zile ,cred ca se lucreaza intens la noul MOD , fiinca serverul este mai mult off , putem sa tinem legatura aici Smile
am vorbit cu BLOODY si mia zis ca deocamdata nu o sa intre in clan , fiind prins de alte indatoriri pe server
dar o sa ne ajute , daca o sa avem nevoie
o sa vorbesc si cu Aurel , stiu ca o data isi facuse un char Dacia Very Happy
cat despre timpul pe care il petrecem online fiecare dupa posibilitati , suntem aici sa ne distram , Smile
Sus In jos
Nicku

Nicku


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 41
Localizare : Jud. Giurgiu, Bucuresti-Pitesti km30
Data de inscriere : 23/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeDum Dec 23, 2007 7:42 pm

[-=XTF=-]Nicku de pe J4F, va salut si felicit pentru acest forum, de asemenea va urez succes.

Momentan pe Viod am doua caractere: Nicku (Transport - New York) si {=STB=}*Aristaeus (Anubis Mk 2 - Nomad 1). Nu-mi pot face un caracter [Dacia], am discutat cu clan leaderul despre asta si mi-a interzis (ar fi multiclaning).

Am foarte putin timp la dispozitie pentru joc propriu-zis, dar ne vedem in spatiu cand o fi Smile
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeLun Dec 24, 2007 3:50 am

Bine ai venit Nicule, ma bucur ca ai postat aici. Poti sa o faci cand vrei tu, esti binevenit.
Ne bucuram sa avem suportul tau... nu cred ca te-s vrea dusman...Very Happy
Cand o sa pleci di XTF esti asteptat in Dacia.

Pana atunci...Bafta la Ciomageala!!!
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
traian

traian


Numarul mesajelor : 107
Varsta : 54
Localizare : RM. VALCEA
Data de inscriere : 22/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeLun Dec 24, 2007 11:21 am

eu sant mic si vreau sa fiu mare(stiu nu acum) bounce bounce bounce asa ca va rog sa aveti rabdare cu mine santa santa santa
si multa cafteala va doresc craciun fericit la toti romani geek geek geek geek geek lol!
Sus In jos
Burebista




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 24/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: salut la toata lumea   Salutari !!! Icon_minitimeLun Dec 24, 2007 11:43 am

Salut fratilo si la multi ani Very Happy
Astazi ma-m inregistrat si eu pe clanul dacia haideti ca ma gandeam ca suntem mai multi dar vad ca suntem numai 10.
sa-i dam bataie cu clanu ca avem de tabacit niste funduri
bounce
Bafta multa.
Sus In jos
Nicku

Nicku


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 41
Localizare : Jud. Giurgiu, Bucuresti-Pitesti km30
Data de inscriere : 23/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeLun Dec 24, 2007 11:22 pm

Craciun Fericit si un an nou bun, plin de realizari va urez.

Pe Void, cat mai multe frag-uri si kill-uri Very Happy
De abia astept sa dea drumul la global server, sa mai omor niste incepatori Laughing ca am cam intepenit !

@Zamolxis: Multumesc de primire amice (=m8 Very Happy), fii sigur daca va veni vremea sa parasesc XTF, sigur in Dacia vor intra la bordul unui Eagle 6x1 Laughing

@Burebista: 10, dar buni si de incredere (mai bine decat 100 pe care nu te poti baza si inactivi, nu?)
Sus In jos
DiANA

DiANA


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Data de inscriere : 25/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeMar Dec 25, 2007 10:27 pm

Buna seara pentru toata lumea si craciun fericit !!! M-am inregistrat si eu aici pentru ca joc destul de mult freelancer, (in general single player) as vrea sa incerc sa intru si eu pe multiplayer si daca nu se supara nimeni poate sa intru chiar in clan... queen Ce ziceti , se poate?
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeMar Dec 25, 2007 10:38 pm

Buna Diana si bine ai venit pe sait.
Pai nu cred ca ar avea cineva, ceva impotriva intrarii tale in clan. Daca intri pe Void nu uita sa activezi modul serverului. Very Happy Nu merge fara.

Si poti cere ajutorul orcarui membru Dacia. Un sfat poate sa-ti fie de folos.

Pe curand. santa
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeMar Dec 25, 2007 11:00 pm

Sarbatori fericite !!! Sper ca anul asta mosul sa fie darnic cu fiecare dintre voi si sa va aduca numai si numai bucurii !!! Ma bucur sa vad ca sunteti activi si aici ceea ce este un lucru bun. O sa ne revedem cat de curand in spatiu pentru cateva poze de "familie". santa
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeMar Dec 25, 2007 11:34 pm

sal DIANA Smile

suntem bucurosi daca ni se alatura noi membri , mai ales ca partea feminina nu este reprezentata de nimeni

ai sparge ghiata Very Happy
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeMier Dec 26, 2007 12:25 am

Salutari Diana !!! Very Happy Daca e sa intri in clan sa nu uiti sa iti faci tag cu "[Dacia] nume" si la nume treci ce vrei tu.
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
StAnger

StAnger


Numarul mesajelor : 28
Varsta : 51
Localizare : "Perla Carpatiilor"
Data de inscriere : 22/12/2007

Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitimeMier Dec 26, 2007 12:38 am

Salutari si bine ai venit Diana !!! [Dacia]LadyDi < == ar arata super !!! Twisted Evil
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutari !!! Empty
MesajSubiect: Re: Salutari !!!   Salutari !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutari !!!
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Salutari!!!
» salutari fratilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: