Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Prezentati-va/Introduce yourself

In jos 
+37
Vlad_Dracula
Croitz
[DACIA]-Sith
Al Capone
Apollonir
Mishaz
Claudiu
PELO
Madalin
Criss_bv
Dj^Lancer
skymax
HeLL_BoY
nicu77
[Dacia]Adrian
Kubuntu
ibericandy
Duras
Godzilla
Alistar
eScAPe
joker
St_Ares
rosudrag
Lexis
drlabs
Vezinas
wizard
Blazefury
Zamolxis
Robi
Draco
Hellsinnc
LOT
LoneWolf
-=L-E-X=-
Zyraxes
41 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 2:25 am

salut
Era lipsa de respect, sa nu va raspund dupa invitatzia asta. Si Aurel m-a luat in shuturi la Servici, in stilul lui original:"Ce ma! vrei invitatzie speciala , ca la nunta?"
-Chiar nu ma asteptam la gestul asta, asa ca, dk nimeni nu are de obiectat, -Spunetzi- Ce Nick sa creez?

@Btw...
Zyra are dreptatea lui cu dezertarea mea, am pus botu' la amanunte, reguli,etc...Probabil atzi vazut pe forum ca m-am vindecat, il iau doar ca un joc,distractzie si "trage nu vorbi"
Pe cine intereseaza,ca un sfarsit la vorbe goale,istoria cu ESF:
M-a pistonat Xenon de cand am dezertat,si tot l-am pasat-ca nu-s curios de alt clan, pana m-o lamurit in Ianuarie.
Dar cand am vazut ce-i poate capul in materie de jigniri si alte prostii, i-am spus ca nu-s curios de asa cv.Eu vreau sa ma distrez nu sa ma inscriu la azil.Si iar, Shoparla -fara "Buletin"
- Pana una-alta, Multzam K mi-atzi dat atentzie! dans
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 7:24 am

Tibi , ce nume vrei tu ,
alegerea iti apartine
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 9:23 am

Tibi bine ai revenit, ma bucur sa te avem din nou alaturi.
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 12:39 pm

Godzilla a scris:
salut
Era lipsa de respect, sa nu va raspund dupa invitatzia asta. Si Aurel m-a luat in shuturi la Servici, in stilul lui original:"Ce ma! vrei invitatzie speciala , ca la nunta?"
-Chiar nu ma asteptam la gestul asta, asa ca, dk nimeni nu are de obiectat, -Spunetzi- Ce Nick sa creez?

@Btw...
Zyra are dreptatea lui cu dezertarea mea, am pus botu' la amanunte, reguli,etc...Probabil atzi vazut pe forum ca m-am vindecat, il iau doar ca un joc,distractzie si "trage nu vorbi"
Pe cine intereseaza,ca un sfarsit la vorbe goale,istoria cu ESF:
M-a pistonat Xenon de cand am dezertat,si tot l-am pasat-ca nu-s curios de alt clan, pana m-o lamurit in Ianuarie.
Dar cand am vazut ce-i poate capul in materie de jigniri si alte prostii, i-am spus ca nu-s curios de asa cv.Eu vreau sa ma distrez nu sa ma inscriu la azil.Si iar, Shoparla -fara "Buletin"
- Pana una-alta, Multzam K mi-atzi dat atentzie! dans

No ase ca abia astept sa ne mai batem P.S Nu am gasit sistem de operare pe 64 sry
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 1:37 pm

So, be it...
-Voi alege un nume Dacic, potrivit cu activitatzile mele: [Dacia]-Dezertorxis Laughing lol!
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 7:18 pm

...llooll.. cu numele asta !!! Godzilla!! (Dezertorxis)

din partea mea, mai bine sa ramai cu numele vechi!! What a Face

iti sta bine !! Very Happy

dar tu stii Tibi!!
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 11, 2009 11:47 pm

Tibi, bine ai revenit !! Eu personal ma bucur ca ai hotarat sa faci pasu asta.

Cat despre "Soparla fara buletin" si "Dezertorix" ..... esti tare Laughing . Mie-mi place numele ametit
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 10:23 am

Multzam pentru aprecierile tuturor! Very Happy
Acum e oficial: [Dacia]-Dezert[]rxis chef sniper bea

-Ne vedem in joc! atent bea
Sus In jos
ibericandy

ibericandy


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 32
Localizare : far, far away
Data de inscriere : 03/06/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 2:14 pm

bine esti tibi.....nu te face pa victima ca ai vazut ca nu-ti iese bine lol!



sincer imi pare rau ca lunile astea nu am putut intra DELOC pe server deoarece, cum stiti parintii mi-au taiat toate conductele, ceea ce include jocuri filme , internet. patesti

totusi intru pe forum si mai citesc din mare ce noutati ai pe formum si in clan lol!

nu cred ca ma puteti sterge pentru ca eu nu exist inca in statistici, doar BS apare si nu intra in statisticile clanului

sper ca voi putea face o reintoarcere de pasti dar nu is inca sigur

cya in space Idea What a Face
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 2:41 pm

Naaaaahhhhhhhhhh.......nici o victimizare, doar distractzie! Laughing Btw..cine nu stie romana, o sa creada ca cine stie ce Bashtan mare o fost asta la Daci. king
Nu-s curios sa scot la rampa ,ca e vorba de Godzilla...Tot asa joc cu orice caracter Cool
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 7:35 pm

ai dreptate Tibi !!

ce caracter ai, nu conteaza, ci distractia si sa simti bine !!

eu ma bucur ca ai revenit intre noi !! cheers
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 2:50 am

ibericandy a scris:
bine esti tibi.....nu te face pa victima ca ai vazut ca nu-ti iese bine lol!



sincer imi pare rau ca lunile astea nu am putut intra DELOC pe server deoarece, cum stiti parintii mi-au taiat toate conductele, ceea ce include jocuri filme , internet. patesti

totusi intru pe forum si mai citesc din mare ce noutati ai pe formum si in clan lol!

nu cred ca ma puteti sterge pentru ca eu nu exist inca in statistici, doar BS apare si nu intra in statisticile clanului

sper ca voi putea face o reintoarcere de pasti dar nu is inca sigur

cya in space Idea What a Face

au au au au au nu face pe victima
Punete si invata daca vrei net si filme
Tibi bine ai revenit ,spunei la sefu' tau ca-l saluta Marmota Laughing
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 8:05 pm

... daca mai pleci o data vin la tine acasa si-ti bat la usa, sa-i spun lu nevasta-ta ce fel de om esti ...he he . Poate ne intalnim si pe TS
Bafta la ciomageala, si sa vii sa-ti imbunatatesc stilu ca ai cam luat-o razna pe la ESF.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 1:10 am

salut bea sarut muschi 10x
Sus In jos
Kubuntu




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 17/03/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 7:57 am

salut tuturor!
ma numesc iulian si sint ploiestean, destul de batraior...de vreo doua ori decit majoritatea de aici.
nou nout pe void....ceva vechime in freelancer single...
cam la ce nivel trebuie sa ajung ca sa intru si eu in spatiu geto-dacic???
si altceva???daca ajung sa spunem la nivelul 70-80 pot sa schimb nickul fara sa pierd nava, ganuri, etc???
PS...daca i-mi spunea cineva ca plec la razboi alaltaieri il injuram.....traiasca void!!!!
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 11:08 am

salut Iulian - si bine ai venit pe forumul Dacia si pe Void
nu trebuie sa ajungi la nici un level ca sa intri in clan ,
daca vei fii membru Dacia - vei fi ajutat sa-ti faci caracter cu tag Dacia - nava , arme , bani , etc
restul caracterelor tale vor fi private - si vei face ce doresti cu ele
numai un singur caracter va avea tag Dacia - si acela va fii pregatit tot timpul de lupta
ca sa devi membru clanului - va trebui insa sa demonstrezi fidelitatea fata de Dacia
in ce consta treaba asta ?
cu cat vei fi mai aproape de noi cand suntem online - vei tine legatura in joc cu membrii Dacia
vei fii activ aici pe forum , dar si in joc - sansele de aderare rapida la clan cresc
noi folosim in joc teamspeak 2 - vorbim pe direct - cauta sa intri si tu pe TS - sfatul meu
asa ne vom cunoaste mult mai bine
de ce trebuie sa fie o perioada de proba ?
fiinca de-a lungul timpului - multi s-au inscris in clan , i-am ajutat si dupa un timp relativ scurt - nu au mai aparut
tagurile lor inactive - tragand clanul jos in statistici
suntem aici ca sa ne distram - nimeni nu este absurd - ca cineva sa fie tot timpul online
avem fiecare viata noastra reala - si totusi placerea de a juca FL - ne uneste aproape in fiecare seara pe TS
si bine inteles - ca sa fi membru Dacia - trebuie sa stii regurile clanului si ale voidului , diplomatia noastra
bafta si ne vedem ........in joc Very Happy

P.S. - 90% suntem peste 30 ani - asa ca esti printre ai tai roman
Sus In jos
Alistar

Alistar


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : Italia
Data de inscriere : 03/02/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 12:53 pm

salut iulian bun venit intre noi roman are dreptate seful G3rula Very Happy si eu am avut de muncit . pana am intrat in dacia >:d< sa fii gata de lupta
bafta tie Razz
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 1:55 pm

salut Iulian bine ai venit printre Daci
Vezi sa nu fi de 2 ori cat Aurelius scauncurotile fuma lol!
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 8:37 pm

Sal si bine ai venit...in privinta varstei,stai linistit,daca te uiti la avatarele noastre o sa vezi 47,33,39 etc...iar daca crezi ca esti de 2 ori mai batran decat Aurel inseamana ori ca esti zeu ori highlander. lol!

Bine ai venit printre daci !
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 18, 2009 9:14 pm

Salut iulian bine ai venit !!!

..daca iesti mai batran decat noi de 2 -ori..

..vezi sa nuti tremura mana.. Very Happy ..altfel cam greu o sa tintezi inamicul Laughing
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 12:33 am

bunven 2x39 ! lol! ametit chef ingeras scauncurotile Question Strigam tare in microfon??? Laughing salut
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 11:15 pm

bine ai venit... poate gasesti un nume tematic... ar fi mai fain
ne vedem la exercitii de lupta.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 5:53 pm

hello and welcom to Dacia forum Darth-Nova lupta
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
[Dacia]Adrian




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 18/04/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 6:40 pm

Buna! Ma numesc Adrian, am 18 ani si sunt din Hunedoara. Sunt "tipul cel nou" in clan, joc pentru prima oara Freelancer online, am experienta cu alte jocuri online si cu MMO-uri, cel mai similar cu Freelancer fiind Eve Online, joc la care experienta mea se rezuma, din pacate, la 2 luni.
Sunt entuziasmat sa fiu nou in clan si sper sa fie misto si sa ma inteleg bine cu toata lumea, in ciuda diferentei de varsta. Ne vedem in cosmos! Wink
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitimeSam Apr 18, 2009 7:33 pm

Bine ai venit, sper sa te distrezi cu noi!
Nu-tzi fa probleme cu diferentza de varsta, se poate trai cu noi:'nu pui mana pe fier, caci curenteaza-numai pe plastic, lemn uscat si Guma aka cauciuc Laughing '
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentati-va/Introduce yourself
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: