Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Prezentati-va/Introduce yourself

In jos 
+37
Vlad_Dracula
Croitz
[DACIA]-Sith
Al Capone
Apollonir
Mishaz
Claudiu
PELO
Madalin
Criss_bv
Dj^Lancer
skymax
HeLL_BoY
nicu77
[Dacia]Adrian
Kubuntu
ibericandy
Duras
Godzilla
Alistar
eScAPe
joker
St_Ares
rosudrag
Lexis
drlabs
Vezinas
wizard
Blazefury
Zamolxis
Robi
Draco
Hellsinnc
LOT
LoneWolf
-=L-E-X=-
Zyraxes
41 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Madalin




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 22/12/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Iul 30, 2009 3:27 pm

bunven
Sus In jos
Blazefury

Blazefury


Numarul mesajelor : 38
Varsta : 37
Data de inscriere : 27/01/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 01, 2009 3:03 pm

Oooo,recruit nou! Bine ai venit in hora; tine pasul Smile
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 01, 2009 4:27 pm

Skymax,sfatul mesu este sa stai pe langa daci in joc,sa te antrenezi in pvp-uri si in scurt timp vei deveni parte a controversatului dar distractivului clan Dacia...
A,am uitat sa iti specific regula numarul unu a clanului:trebuie sa bei bere cat mai multa...
Sus In jos
PELO

PELO


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 10/08/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: prezentare   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 8:15 pm

-nume: Florin(alias:PELO)
-varsta: 41anisori(zbor greu si ma prabusesc repede)
-tara/localitate: Romania/ Bucuresti
-experienta in single si multiplayer in Freelancer: singleplayer terminat si citeva ore pe void unde am caracterul PELO
-daca sunteti sau ati fost membru al altui clan pe Void: nu am fost niciodata si nici nu sint inca membru al vreunui clan
-o adresa de e-mail valida: cantaragiuf@yahoo.com
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 8:38 pm

Salut si bine ai venit contacteaza un daciot pe joc ptr ajutor stai pe langa noi in scurt timp te va contacta un lider
Teamspeck 2 dai jos de aici
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 10, 2009 11:48 pm

Bine ai venit Pelo,ne vedem in joc.Nu ezita sa ceri ajutor in joc oricarui dac.Ne vedem in joc
Sus In jos
PELO

PELO


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 10/08/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 1:32 am

..multumesc la toata lumea pentru primire...m-a preluat aurel..un adevarat veteran...have a gf...
Sus In jos
Claudiu




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 11/08/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 8:22 pm

Salut sunt Claudiu sunt din Arad si vecin cu draco dracusor varsta 25
umor negru Laughing berea preferata StellaArtois cer aprobarea sa ma alatur voua zeiilor
experienta in FL canci imi da meditati Draco ca de nu mai beau cu el
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 8:38 pm

Salut Claudiu,esti bine venit in grupul nostru pe TS(iti explica Dracu).Dupa ce vei capata ceve experienta si vei dovedi ca esti fair play,te vei alatura clanului Dacia.Pana atunci nu ezita sa ne ceri ajutor in joc.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeMier Aug 12, 2009 9:16 am

bine ati venit baieti pe siteul Dacia
tineti aproape , stati pe TS , cereti sfaturi daca intalniti probleme in joc
dar in primul rand cititi cu atentie , regurile serverului .
Sus In jos
Mishaz




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 13/08/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 12:28 pm

Salut, sunt Mihai, sunt din Buzau dar in prezent locuiesc la Lyon, am 30 de ani si freelancer e o veche pasiune a mea. De curand am descoperit Void si m-am gandit sa ma apuc iar de el cand mai am niste timp liber. Am fost placut sirprins sa vad un clan de romani pe aici si m-am gandit sa join.
In joc sunt Mishaz. Sunt cam ruginit in PvP, dar o sa-mi revin eu.
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 9:49 pm

Salut bine ai venit printre noi nu ezita s ceri ajutor in joc unui membru Dacia curand iti va raspunde un lider
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 5:31 am

Citat :
Salut tuturor!Nu am postat acest mesaj unde trebuia pentru ca in caz ca voi primii numai respingeri g3rula sau alt admin sa il poata sterge..cum au mai si facut odata


Dupa o perioada de timp in care am stat in discovery server m-am intors aici..pentru ca acolo nu sunt pvpuri..si chiar daca sunt..nu am pierdut nici unul pana acum.. Nu a trecut mult timp dar totusi mi-am cam pierdut experienta cu nava mea loiala anubis m2..dar nu sunt chiar varza la pvp..inca ma pricep

Sunt regalion..probabil toti ma stiu..dar pentru cei care nu:
Numele:Luca,porecla:apita ,varsta 12(nu demult impliniti),localitate:bucuresti,ocupatie :elev,joc fl de mult timp..am jucat pana acum pe 3servere multiplayer..discovery,void si unul de care nu imi aduc amine ,am mai fost odata in dacia..dupa mi-am facut propriul clan cu care nu am avut prea mult noroc..dupa in DKH..si dupa am ramas pe cont propriu..pe atunci nici nu prea aveam nevoie de ajutoare
Am mai facut o aplicatie dar a fost respinsa..oamenii se mai schimba mai..

puneti-ma intr-o perioada de proba,testati-ma,distrugeti-ma ..numai datimi voie sa intru din nou in clan


toate cele bune..
Regalion

Luca , de cand hoinaresti pe alte servere, Dacia si-a mai schimbat regurile
cei care vor sa faca parte din clan trb sa aiba varsta de cel putin 16 ani
Sus In jos
Dj^Lancer

Dj^Lancer


Numarul mesajelor : 128
Varsta : 29
Localizare : In Spatiu :)
Data de inscriere : 27/04/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 11:43 am

Exceptie de la aceasta regula fac eu .Laughing
Sus In jos
drlabs

drlabs


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/09/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeSam Aug 15, 2009 10:10 pm

Lasati-l sa stea cu starflieru' cu tag.Sau a facut-o mai lata decat mine, ha? Laughing
Sus In jos
http://www.myspace.com/dephazed
Apollonir

Apollonir


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/08/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 9:50 pm

LOT a scris:
Citat :
Salut tuturor!Nu am postat acest mesaj unde trebuia pentru ca in caz ca voi primii numai respingeri g3rula sau alt admin sa il poata sterge..cum au mai si facut odata


Dupa o perioada de timp in care am stat in discovery server m-am intors aici..pentru ca acolo nu sunt pvpuri..si chiar daca sunt..nu am pierdut nici unul pana acum.. Nu a trecut mult timp dar totusi mi-am cam pierdut experienta cu nava mea loiala anubis m2..dar nu sunt chiar varza la pvp..inca ma pricep

Sunt regalion..probabil toti ma stiu..dar pentru cei care nu:
Numele:Luca,porecla:apita ,varsta 12(nu demult impliniti),localitate:bucuresti,ocupatie :elev,joc fl de mult timp..am jucat pana acum pe 3servere multiplayer..discovery,void si unul de care nu imi aduc amine ,am mai fost odata in dacia..dupa mi-am facut propriul clan cu care nu am avut prea mult noroc..dupa in DKH..si dupa am ramas pe cont propriu..pe atunci nici nu prea aveam nevoie de ajutoare
Am mai facut o aplicatie dar a fost respinsa..oamenii se mai schimba mai..

puneti-ma intr-o perioada de proba,testati-ma,distrugeti-ma ..numai datimi voie sa intru din nou in clan


toate cele bune..
Regalion


Luca , de cand hoinaresti pe alte servere, Dacia si-a mai schimbat regurile
cei care vor sa faca parte din clan trb sa aiba varsta de cel putin 16 ani

regula asta e facuta scpecial pentru cei ca mine nu?ma rog Rolling Eyes ..asta e..ne vedem in spatiu
si din nou se pare ca sunt pe cont propriu:(..


regalion
Sus In jos
Al Capone




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 30/08/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 1:22 am

Salut baieti. Ma numesc Victor, sunt din Pitesti si am 25 de ani. Joc Freelancer de mult timp, dar abia acum am descoperit acest server. Am doua "conturi" pe Void, "Viktor" si "Al Capone". Adresa de mail: victor_dyc@yahoo.com

Edit: bineinteles ca as vrea sa ma alatur clanului
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 10:29 pm

Bine ai venit pe forumul Dacia Capone.Sa ne cunoastem mai bine in joc dupa care vom stabilii daca intri in clan.
Sus In jos
Al Capone




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 30/08/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeMar Sept 01, 2009 3:59 am

Zyraxes a scris:
Bine ai venit pe forumul Dacia Capone.Sa ne cunoastem mai bine in joc dupa care vom stabilii daca intri in clan.

Multumesc Very Happy Ne vedem in spatiu Razz
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 62
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeSam Sept 05, 2009 7:47 pm

ok Capone ,
am discutat si cu baietii , am vazut cum te misti , daca consideri si tu ca poti tine pasul cu noi online
esti bine venit in clan , citeste regurile clanului si ale serverului

g3Rula
Sus In jos
Al Capone




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 30/08/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeSam Sept 05, 2009 10:12 pm

Multumesc pentru incredere, voi incerca sa nu dezamagesc
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 06, 2009 9:50 am

Bine ai venit!
Sunt curios ce nick vei alege.
Sa ai parte doar de "Succesuri" Laughing
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeDum Sept 06, 2009 6:03 pm

Ei daca a devenit totul oficial, atunci iti doresc si eu BUN VENIT ! cheers

...... si dezmat total koolio serviciu beat
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeLun Sept 07, 2009 8:28 pm

Felicitari Capone,bine ai venit in clan!
Sus In jos
[DACIA]-Sith

[DACIA]-Sith


Numarul mesajelor : 49
Varsta : 57
Localizare : Orastieeeeeee
Data de inscriere : 18/09/2009

Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitimeVin Sept 18, 2009 4:55 pm

Zyraxes a scris:
bunven

RO

Aici puteti posta cererea pentru a fi membru al clanului Dacia.Informatiile care trebuie sa fie specificate sunt:

-nume
-varsta
-tara/localitate
-experienta in single si multiplayer in Freelancer
-daca sunteti sau ati fost membru al altui clan pe Void
-o adresa de e-mail valida

Atentie! Aveti voie sa va creati caracter cu tagul Dacia numai dupa ce primiti acordul unuia din noi(Ares,Gerula,Zyraxes),in scris.


EN


Welcome to Dacia forum site;


Here you can post your request to join our clan.Please specify some usefull information like
-name
-age
-country/city
-Freelancer single&multiplayer experience
-if you have been member of another clan on Void server please name it here
-one valid e-mail adress

You can create your Dacia character only after your request is aprooved here.
...........................
Buna..ma numesc Emilian,sint din Orastie,am 42 de ani,doresc sa ader la acest clan (joc care mi-a mincat asa de multe zile ,luni din timp si va mai fi)
Prezenta mea va fi zilnica aici pe joc,altceva ce sa va mai spun ?Despre multiplayer,am jucat putin pe Hamburg,fara echipa,si am avut o prezenta mai mult decit ferma pe New Universe,ca numar de ore vorbesc,astfel ca-l stiu pe de rost (cred) ceia ce nu pot spune (inca ) despre void.Dar am sa ma adaptez si in echipa,dor ca,nu prea doresc sa fac echipa pina ce nu stapinesc TOATE hartile si jump-urile din joc.Desigur,la apelul clanului,voi lasa balta cercetarea si voi veni.Cam atit despre mine..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prezentati-va/Introduce yourself   Prezentati-va/Introduce yourself - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentati-va/Introduce yourself
Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2009 :: Recrutari Membrii / Recruitments-
Mergi direct la: