Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!

In jos 
+17
ibericandy
Dorulis
Vezinas
Nocturnas
kaos
ECY_TM
sebulba75
Robi
spinaker
Godzilla
Duras
Andrada
Zamolxis
traian
LOT
Zyraxes
St_Ares
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 11:59 am

Bravo voua, la cei care sintetzi "GREI", nu doar va credetzi "Grei"!, ca mai salvatzi situatia in joc, shi imaginea clanului,ca era pacat sa se duca naibii toata mustaria!
Stitzi voi kr sintetzi cei k lumea,nu trb sa va laud eu.
-La potzocii indisciplinatzi, ar trebui sa le dea de gindit, dc doar unii dintre voi sint respectatzi de alti playeri!
-Dk vreau sa ma infoi, si asta ar putea fi subiect de meditatzie pentru unii, ca sint [R] kr trebe sa invite la pvp, ca nu-l ataca nime', stiind cine este!
-Scuze ca ma amestec unde nu e treaba mea-a ramas obisnuinta-dar la mine pe forum, nu intra freelanceri.(Apropo: v-am facut reclama buna acolo...Nu va speriatzi, ca nu-mi trebe girantzi la banca geek )
Salutare!
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 10:58 pm

Tibi , hai sa nu dramatizam
daca sunt unii jucatori de pe void , care nu vad bine Dacia este treaba lor
in general , adversarii nostri sunt mai guralivi
dar si asta face parte din joc - desfinteaza adversarul prin orce mijloace
serverul asta functioneaza 24/24 - in timpul asta nu se poate sa nu existe ciocniri
ca de asta are capul de mort cand intrii pe server
noi , ne-am invatat sa luam de buna - ce scrie unul s-au doi pe forumul voidului
joc pe serverul asta de mult - si iti spun ca nimeni nu este use de biserica
rare au fost momentele cand adminii - ca ei decid - au luat masuri drastice
chiar si atunci - au lasat o portita de iesire
in fond asta este si scopul jocului online - sa fie cati mai multi daca se poate
cred ca fiecare membru din clanul dacia - a fost atacat de multe ori de mai multi adversari
si nu cred ca i-a interesat fairplayul - sau imaginea lor , pe atacatori
sunt tot felul de oameni care joaca pe server - copii , adolescenti , adulti
si fiecare vede jocul prin ochii sai - corelat la mentalitatea sa
sunt jucatori care azi sunt fair play - iar maine zici ca au dat demonii in ei
viata serverului merge inainte - nu se opreste la clanul Dacia
sau la vreun jucator anume
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 5:42 pm

Suntem GREI!!! TIBI suntem cel mai unit clan de pe server impreuna cu 4S ceeea ce starneste invidia in uni .
Acum te intreb am atacat noi vreodata fara sa fim atacati?
Si in legatura cu gangviol{rape} cand is ei 5 7 pe unu singur neam plans vreodata nu am tacut am luat nana sau leam dat
Si in legatura cu aia care ne fac spameri nu isi pun rachete deoarece habar nu au sa le foloseasca Blow himself up lol
si nu toti suntem spameri la ei spameri is si aia care folosesc cd si torp am patito sa nu mai zic de uni ca folosec produse picante in timpul jocului si tot noi suntem cei aratati cu degetu ptr ca tacem malc nu zic avem si noi un inginer horticol printre noi
Lasai sa creada ce vor ma doare in cot de ei nici acolo
[ MA IMBAT SI FAC RAVAGI DISEARA ] lol!
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 6:57 pm

alcoolul face f bine la sistemul de directie: in cantitati remarcabile produce un efect de zig-zag in traiectoria navei si ca urmare apar senzatii acute de durere de cap, ameteala si voma la cei care iti urmaresc traiectoria prin catarea armelor

fara sa mai amintesc de senzatia de "God of Sirius" pe care o produce consumaturului, de la care devii aproape invincibil .... aproape
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 12:47 pm

Toti aveti dreptate, la felia de subiect la kr va referiti(oricum , nu trebuia sa atac eu subiectul), eu ma refeream strict la cei kr va strica imaginea prin comportament- unii folosesc Tagul de clan doar ca SCUT-nu ma refeream la clan in general. geek
Sus In jos
Draco

Draco


Numarul mesajelor : 186
Localizare : Arad
Data de inscriere : 08/02/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 7:38 pm

Na ca amu mai facut curios, cine sunt respectivi ?
Sus In jos
http://www.promedia-electronics.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 12:49 am

Aveti mare grija,de cand am atacat convoiul ala care printre altii era aparat si de 4S,aliatii nostri,Zeus si altii incearca acum pe forum sa ne dezbine.Dacia si 4S sunt una din cele mai puternice aliante de pe void si asa trebuie sa ramana.Tocmai de aceea Zeus si altii tot ne baga bete in roate si incearca sa ne asmuta unii contra altii.
Deci nu va lasati pacaliti,nu atacati sub nici o forma un membru 4S_Squad.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 12:54 am

cred ca cel mai bn , ar fi daca ai lua legatura cu cineva de la 4S si sa le explici situatia care a fost
in fond am fost parte la event
in nici un caz nu trebuie sa stricam relatiile ceu 4Sul
ei sunt singurii aliati
am vazut si eu incercarile - baietilor rai
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 4:23 am

Fiti linistiti, ca Zeus nu-i copil cretin , si a postat doar pe RP! V-ar minca , dar va Place!
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 2:37 pm

...mda... asta e... faina poveste.
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 9:28 pm

Am luat legatura cu Liman de la 4S si m-a asigurat ca nu e nici o problema cu ce s-a intamplat in Sparta,stie ca Void ganon ne-a rugat sa atacam convoiul.A zis ca in nici un caz asta nu va afecta alianta noastra si ca trebuie sa sprijinim in continuare role playul.
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 9:42 pm

fain baiat Liman ..... stiam asta oricum Very Happy
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Noi 12, 2008 10:42 pm

ce ne-am face noi fara Zyra... am orbecai prin server... Farul nostru- Zyra
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 10:42 am

LA MULTI AI ROMANI !!!!
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:13 pm

Shi Totodata, LaMulti Ani! lol!
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 11:48 am

IN ATENTIA MEMBRILOR CLANULUI DACIA

va rog sa luati la cunostinta
de acum incolo membrii clanului Dacia vor folosi numai o racheta montata pe nava

leader ,
g3Rula
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 5:58 pm

receptionat
Sus In jos
Vezinas

Vezinas


Numarul mesajelor : 96
Localizare : Delta
Data de inscriere : 13/06/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 6:31 pm

Ordin indeplinit:)
Sus In jos
Dorulis

Dorulis


Numarul mesajelor : 109
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 31/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 8:03 pm

LOT a scris:
IN ATENTIA MEMBRILOR CLANULUI DACIA

va rog sa luati la cunostinta
de acum incolo membrii clanului Dacia vor folosi numai o racheta montata pe nava

leader ,
g3Rula


Daaaaa,sefuuu,"incolo" cum se scrie,cu i,sau cu a,?Ca habar n-am Mad Mad :scratch: :scratch: :scratch:


Da oricum,am i(a)nteles sa traiti.
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 9:11 pm

la inceput de cuvant se pune numai "i".
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 12:16 am

Nu-mi vine a crede ochilor !!! affraid
Mirciule, ce-ti venii asa dintr-o data, sau scapai eu ceva zilele astea cat am lipsit ?

Nu ca m-ar deranja personal, doar se stie ca io n-am.... si nici ca n-as fi de acord cu asta, dar stiu ca pe altii-i da peste cap, si-i scoate din setupu obisnuit. Nu stiu cum le va cadea ... asa dintr-o data lol!

In tot cazu am receptionat si eu .... si n-am cum sa ma conformez dupa cum am amintit mai sus .... pt ca sunt conformat dintotdeauna Laughing
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeJoi Dec 04, 2008 11:49 pm

e o poveste mai lunga cu rachetle astea,multi daci au cam exagerat si au inceput sa monteze mai multe rachete decat gunuri si asta a generat discutii pe server,ca cream lagg etc.
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Dec 05, 2008 1:36 am

Aurel zice ca daca asa stau treburile el iese din clan.... nu se lasa de setupu lui.
Vezi sefu ce si cum....
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeVin Dec 05, 2008 12:50 pm

O sa am o discutie cu Aurel
deocamdata nu prea ne intalnim , eu am fost ocupat cu serviciul in ultimele zile
si am intrat cam rar - si cand am fost eu nu a fost el
decizia luata in privinta rachetelor - este benefica din mai multe puncte de vedere
in momentul de fata , cu modul asta nou , cand o lupta se duce intre 5 si 10 adversari
rachetele sunt un caca maca - se duc de aiurea , pleaca cu intarziere , creaza asa zisul lag
pierdere de bani , risti sa fii tu insuti lovit prieteneste de una etc
prin indepartarea unei rachete - castigi o putere de foc mai mare in tunuri
iar cu o singura racheta ai sanse mai mari sa aduci pagube adversarului - decat cu doua
eu vorbesc din experienta acumulata in lupta cu rachetele - vorbesc de o lupta si nu pvp
o racheta isi cauta tinta - de la lansarea ei si pana la tinta , programul din joc aferent rachetelor
trebuie sa lucreze - sa gandeasca , sa memoreze tinta , sa-i creieze o traiectorie catre tinta
sa urmareasca tinta si sa caute sa o loveasca
asta pentru o singura racheta din joc
ce se intampla cand 5 jucatori aflati intr-un singur sistem dau drumul la cate doua rachete
+ CDuri + torpile +mine - jocul trebuie sa gandeasca toate traiectoriile lor , nu am pus la socoteala adversarii celor 5 jucatori - care si ei au macar CDuri , mine , s-au torpile
de asta sunt si intarzierile cu care pleaca rachetele , CDurile , minele spre tinta ,
dar de fapt se duc spre o tinta falsa - se creaza o discrepanta intre cei doi jucatori in privinta rachetelor datorita timpului de gandire a serverului , fiinca adversarul nu se mai afla unde serverul trimite rachetele , deci reducand la jumatate nr rachetelor - reduci si timpul de gandire a programului serverului , o racheta avand sanse mult mai mari sa loveasca tinta
- pe de alta parte este vorba si de imaginea clanului , folosind mai putine rachete , sau deloc
nu mai dam apa la moara adversarilor
dar in principiu , noi vom avea de castigat - fiind mai multi si folosind cate doua rachete - ne creiem noua probleme - tragem dupa cai verzi pe pereti
- o sa caut sa-i explic lui Aurel - toate astea , sunt sigur ca le stie si el
dar ii este mai greu poate sa se adapteze la la un nou stil de joc
he he he -asa zicea si despre anubius - ca nu v-a renunta niciodata la el
si acum mere cu wa1 , asa ca totul este posibil
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitimeSam Dec 06, 2008 12:14 am

Nu stiu daca ati observat dar in batalii aglomerate Aurel nu da jos pe nimeni pentru ca se bazaeaza numai pe rakete care nu merg la aglomeratii cu lagg mare.El o tine pe a lui ca e incapatanat-absolut toate el vrea sa fie invers de cum se decide: daca noi vrem ca una sa fie neagra el o vrea alba ,si asa mai departe.N-am nimic cu el,dar mereu comenteaza.Poate foarte frumos sa-si puna pe caracterul cu asasin 8 rakete iar pe cel cu Dacia sa respecte decizia noastra.
Sunt unii oameni carora daca nu le convine ceva indeiat ii auzi: "daca faceti asa eu ies din clan".Acestia sunt oameni pe care nu te poti baza prea mult.Iar Aurel nu este primul.
De ce nu am zis niciodata,intr-un an de zile ca voi iesi din clan? De ce Duras nu a zis niciodata ca va iesi din clan? De ce Traian,Dorulis.Vezinas nu au zis niciodata asa ceva? Pentru ca sunt oameni care stiu sa se comporte intr-un grup si au capacitatea de a se supune unor reguli.Credeti ca mie mi-a fost usor sa-i propun lui Mircea sa ia aceasta decizie cu raketele? Efectiv ma saturasem de mesajele greilor de pe server,mesaje private pe forum,si hai sa fim cinstiti,kiar au dreptate intr-un fel.Toate clnurile mari au aceasta regula,nu stiu daca mai e cineva pe server,membru dintr-un clan,sa aiba 5 rakete montate pe nava.
E drept,din moment ce ele exista,e dreptul fiecaruia sa-si faca ce setup vrea.Pe caracterul privat insa.

O racheta,o torpila si un cd sunt suficiente pentru orice tip de luptator.


Ultima editare efectuata de catre zyraxes in Sam Dec 06, 2008 10:21 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 10 Icon_minitime

Sus In jos
 
In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!
Sus 
Pagina 10 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Diplomatia Clanului Dacia / Dacia Clan Diplomacy
» Update la Regulile Clanului -[Dacia]
» DESIGN DACIA
» REPUTATIA CLANULUI
» Regulile clanului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: