Dacia Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dacia Clan

Dacia Clan Forum
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!

In jos 
+17
ibericandy
Dorulis
Vezinas
Nocturnas
kaos
ECY_TM
sebulba75
Robi
spinaker
Godzilla
Duras
Andrada
Zamolxis
traian
LOT
Zyraxes
St_Ares
21 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
spinaker

spinaker


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 47
Localizare : arad
Data de inscriere : 03/05/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 11:53 am

aaaaa am facut si eu ce am putut.cum sa mai configurez nava asta ca se pare ca iau bataie de fiecare data.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 3:11 pm

nici o problema , Nicule
important este sa participi si sa te distrezi - este un joc pana la urma
ca nu poti din prima sa ai rezultate asa cum ai vrea sa ai - timpul le va rezolva
esti incepator si un joc online se desfasoara cu repeziciune
cat despre nava si arme - vei gasi ceva ca sa te reprezinte - asta numai tu poti sa alegi
Sus In jos
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 7:11 pm

Salutare!!! Ideea e sa incerci. Aici e ca la Olimpiada, nu eshti campion pe viatza! Antrenamentulshi perseverentza ishi spune cuvantul. In fond,pierzi sau cashtigi, clanul e renumit pentru incapatzinare!
Nu ne lasam. shi la urma urmei, mama succesului e Perseverentza!!!
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 11:36 pm

Godzila a spus foarte bine. Nu conteaza atat victoria, cat atitudinea. Si pe noi asta ne-a facut remarcati.
Nu suntem invincibili, desi avem multi luptatori buni. Mereu e cineva cu o nava mai rapida sau o racheta mai bine plasata. Da a nu renunta, asta e totul. Nu conteaza cati sunt, sau ce buni sunt, noi plecam ultimii din batalie. MAI ALES din Nomad 1.
Asa ca spinaker, nu pune la suflet bataile ce le iei. E nevoie de ele pt a avea experienta. Oricare din noi ar putea sa-ti povesteasca ce mame de batai a mancat la inceput. Si nici acu nu castiga mereu.

Baga pvp pe paine, cu oricine si oricand. Vei simtii schimbare in curand. Bafta.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 21, 2008 12:16 pm

ca sa devi un PvPist bun , trebuie sa exersezi pe NPCuri
misiuni cat mai multe
acolo iti formezi tinta , te obijnuiesti cu intoarcerile apreciezi cand sa dai drumul la rachete
acolo iti faci un stil propriu
facand numai PvPuri , vei copia pe ceilalti si niciodata nu vei fi multumit de rezultate
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 24, 2008 9:25 am

batrani , tineri , baieti si fete - tot poporu
mai puneti mana si faceti misiuni - cand merg - sau killariti NPC
macar fiecare membru sa aibe in jur de 3000 de killuri
sa mai ridicam clanul in statistici

cei noi mancati NPC pe paine ca asa va cresc deprinderile in ale PvPului
duceti-va prin omicron gamma prin campul ala de cataroaie si omorati acolo NPC
o sa vedeti ca , cu cat dilesti mai multi NPC acolo va intra in reflex miscarile
de control ale navei - fiind nevoit sa te feresti de cataroaie si NPC
asa te inveti sa opresti rapid sa fugi de o racheta sa intorci pe loc sa te
orientezi unde este adversarul si sa dai la timp drumul la CD sau rachete
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 29, 2008 4:25 pm

...rupeti gura la pirati....
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 10:10 am

.
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
Andrada

Andrada


Numarul mesajelor : 122
Varsta : 25
Localizare : Arad
Data de inscriere : 30/01/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 10:11 am

Buna,sunt andrea nu am mai intrat demult.O sa fac clanul NF.Defapt nu eu il fac darb ma rog.conteaza ca voi iesi din dacia pentru ca este o regula a clanului care zice:nu poti fii in mai multe clanuri doar in dacia.Sau ceva de genu.
Sus In jos
http://orice.foruml.biz
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 10:19 am

succes , Andrea Very Happy
Sus In jos
Zamolxis

Zamolxis


Numarul mesajelor : 573
Varsta : 48
Localizare : ...in oglinda retrovizoare
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 5:45 pm

iti propun sa te gandesti foarte bine.... Clanul Dacia nu mai este un pasaj prin care fiecare o as intre si o sa iasa cand are chef, profitand de experienta membrilor pt a acumula propria experienta.... asa ca...asta este a doua oara cand ne parasesti pt alt clan... exista posibilitatea sa nu mai poti s intri...
asta e doar parerea mea oricum sefii decid
Sus In jos
http://www.trupa-odyssey.ro
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 5:07 pm

salut baietii !!! Amvrut sa fie si frate meu in Klanul Dacia , dar din pacate numai e loc !

si el neaparat vrea sa fim in acaesi klan ,asa ca trebe sa va parasesc fratilor !!!

sper ca nu va suparati pe mine!!!!

vom ramane prirten din partea mea!!!!!!!!! Sad
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 6:56 pm

NU MAI E LOC !!!! Interesant ! Da ce ... asta-i sala de cinema....cu locuri numarate ? .....pfff

As fi curios sa stiu cine ti-a zis asta ?
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 8:25 pm

ceva nu este in regula cu treburile astea

daca cineva vrea sa plece din clan - este ok - poate sa plece cand vrea
dar , daca cineva ne lucreaza si vorbeste in numele nostru spunand celor care vor sa se
alature noua ca nu mai sunt locuri in clan - sau ca nu mai primim noi membrii ......

eu unul nu voi tolera asta
si trebuie sa luam masuri in privinta asta
am mai spus-o - aici nui sat fara caini
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 10:44 pm

nu cred ca i-a zis cineva asa ceva.Ar fi absurd sa spui ca nu mai e loc intr-un clan.Pur si simplu vrea sa plece probabil.NU are decat sa plece.Daca intr-adevar ar fi vrut sa fie amandoi in Dacia,s-ar fi zbatut putintel...ar fi postat o cerere aici,ar fi stat de vorba cu "batranii",adica ar fi luptat putin ....dar nu,el a depus direct cererea de demisie.Adio.
(
Sa fie clar:nimeni in afara de cei "batrani" si activi,cu har de "ambasadori" Smile (ares,gerula,duras si eu) nu poate decide cine intra sau nu in clan.Si nu cred ca vreunul din noi ar spune ca nu mai e loc in clan.

In ceea ce ii priveste pe cei care parasesc clanul pentru alt clan(deci eu kiar nu vad un motiv sa faci asta) pentru mine vor fi inamici indiferent daca sunt navy sau evil.Eu o vad ca pe o tradare(hehe Smile ).

Oare ce calcule trebuie sa faci ca sa iei decizia sa parasesti ditamai Dacia pt un clan inca neoficial.NF? l Adica,ca si cum ai face o cerere la serviciu sa ti se micsoreze salariul,biroul,sa ti se ia o bicicleta in loc de masina...
lol! lol! ma rog,e alegerea si dreptul fiecaruia sa aleaga intre unde e mai bine si unde e mai rau...

dar,totusi,cum poate cineva sa opteze pentru unde e mai rau? Smile Laughing


Ultima editare efectuata de catre zyraxes in Sam Iun 07, 2008 10:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
St_Ares
Admin
St_Ares


Numarul mesajelor : 215
Data de inscriere : 18/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 10:58 pm

junior_juno_90 a scris:
salut baietii !!! Amvrut sa fie si frate meu in Klanul Dacia , dar din pacate numai e loc !

si el neaparat vrea sa fim in acaesi klan ,asa ca trebe sa va parasesc fratilor !!!

sper ca nu va suparati pe mine!!!!

vom ramane prirten din partea mea!!!!!!!!! Sad



Toate astea sunt probabil din dorinta celor de la NF de a recruta membrii cu fel de fel de promisiuni ... lider 1, lider 2, lider 3 .... si mai cred ca stiu si cine e de vina .... Probabil o sa trec cateva persoane la KOS Twisted Evil


Atentie !!! Caracterele cu tag Dacia ale celor care vor sa plece vor fi sterse si din statisticile clanului cat de curand iar daca cei care pleaca din clan vor mai intra cu ele o sa am grija PERSONAL sa isi ia ban pe Void . Accesul pe site-ul Dacia va fi la fel: RESTRICTIONAT !!!
Sus In jos
https://dacia.forumgratuit.ro
Godzilla

Godzilla


Numarul mesajelor : 431
Varsta : 54
Localizare : Arad
Data de inscriere : 07/01/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 11:25 pm

Referitor la ideile lui Andrea,cu plecarea din clan,i-am spus ce implica! vorba cuiva dintre veterani,este copil .Asta nu inseamna ca pentru ea se aplica alte reguli. In ceea ce ai priveste pe altzii care au pus BOTUL, treaba lor daca se iau dupa o fata de 9 ani! probabil ea are stofa de lider daca ai shtie aburi. bounce 👽 🐱 Laughing lol!
Sus In jos
sebulba75




Numarul mesajelor : 7
Varsta : 48
Localizare : oradea
Data de inscriere : 04/06/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 11:17 am

Salutri !Din pacate ,eu sunt undeva vinovat ,in cea ce priveste ,discutiile de mai jos.Sunt un membru nou in acest clan.M-iam facut un caracter nou,[Dacia]NR-Sebulba,cind ma observat acea fetita de 9 ani,sa mirat ca Dacia are un nou membru!!!In aceas loc (New Yorc system)era un membru al klanului Dacia,care dupa multe discutii mia spus ,ca nu se fac momentan recrutari,si in acest klan sunt peste 50m de membri,si e cam jumatate din server.Nu dau nume,pentru ca apoi am primit un PM,ca a fost doar o gluma,dar intre timp ,am incercat intradevar sa intram cu fratemeu in tribul NF.Dar asta numai din cauza ca ,am primit de trei ori aceas raspuns.Ok ,am sa retin aceasta chestie ca o gluma nereusita,dar as dori sa joc in continuare.
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 11:37 am

bine ca sa rezolvat Very Happy
cat despre cei care ii iau gura pe dinainte si vorbesc in numele clanului
- fara nici o autoritate - sa faca bn sa se consulte mai intai cu cei mai vechi
mai ales ca suntem pe TS tot timpul
Sus In jos
Robi




Numarul mesajelor : 154
Varsta : 57
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 20/05/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 12:00 pm

Salut baietii!!! Unul dintre cei batrani al klanului stie despre aceasta gluma rea!!!!!!!!

eu personal nu am vrut sa parasesc clanul cu nici un fel de motiv!! si am luptat pt. noua venit membru (frate), sa fie in Clanul Dacia ! si am intrebat de mai multe ori "chiar nu e mai loc in Clan?"
Iar la intrebarea de mai sus, am primit raspuns" VETRANII NU SE OCUPA CU CE NOI MEMBRII DIN CLAN!!!!"
Nu vreau sa trec numele!! Dar nu afost frumos din partea lui!! Mai ales ca,
e din memgru Clanului!!!

Si sa nu credeti ca am predat asa usor!!!!
daca ati observat, in aceas zii nici numai am intrat in joc!!

Deci, sa va hotarati intre voi, mai sunteti alaturi de noi? (de mine)!!!

Eu personal nu sunt RAZBUNATOR!!

Accept orcefel de rezultatul hotararii veteranilor!!!!

zyraxes! undeva ai dreptate! dar nu de parasire Clanului!!!!!!

trebuia sal iau legatura dintre veterani!! dar nu am stiut ca "XY" nu e veteran!!!

dar cu mult mai vachi ca mine!!!

de acuma in colo stiu cu cine trebe sa stau de vorba!!!!!!

"ARES, GERULA, DURAS,ZYRAXES"

intalnim in spatiu!!!!

salut prietenii!!!!!!!!!
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 1:48 pm

pentru toti membrii clanului Dacia ,
suntem aici finca ne place acest joc - in timp am format o comunitate care la randul ei
face parte dintr-o comunitate mai mare , cea a voidului
suntem in Dacia , persoane de toate varstele
de la minori pana la cei mai in varsta - toti suntem aici , cu un singur scop
SA NE DISTRAM
cand am reinfintat clanul Dacia - nucleul - VETERANII - am fost numai persoane mature
cu ceva ani trecuti prin viata - si cu experienta in FL
in timp s-au alaturat clanului si cei mai tineri - lupii tineri - care au pulsat si pulseaza sange
proaspat in comunitatea noastra - asa cum este si normal sa fie
he he he , tineretul arde , cateodata fac excese , sar calul , dar sa nu uitam ca si noi
am fost de varsta lor - si am facut greseli Wink
ce sa intamplat mai devreme este o intamplare - din greseli invatam toti
si cei tineri si cei mai in varsta - si asta ar trebui sa ne apropie si mai mult
in fond forumul sa animat putin - he he he - un lucru bun Very Happy
Sus In jos
Zyraxes
Moderator
Moderator
Zyraxes


Numarul mesajelor : 594
Varsta : 48
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 8:50 pm

conciliator ca intotdeauna,gerula a spus tot ce este mai important.
Ne vedem in spatiu!
Sus In jos
Duras

Duras


Numarul mesajelor : 319
Varsta : 50
Localizare : Pe malul Dunarii
Data de inscriere : 21/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 9:55 pm

.....si diplomatic ca intotdeauna...asa cum se cade unui lider king
bine spus si bine rezolvat cheers
Sus In jos
ECY_TM

ECY_TM


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 09/06/2008

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 7:29 pm

Da Gerula dar cei noi nu anvata din greseli din contra continua cu ele , anca nu am luat masuri asupra unui membru dar cred ca ziua aia se apropie Very Happy
Sus In jos
LOT
Moderator
Moderator
LOT


Numarul mesajelor : 888
Varsta : 63
Localizare : CONSTANTA TOMIS NORD
Data de inscriere : 20/12/2007

In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 09, 2008 9:00 pm

despre ce membru este voba ECY ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!   In atentia membrilor clanului [Dacia] !!! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
In atentia membrilor clanului [Dacia] !!!
Sus 
Pagina 2 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Diplomatia Clanului Dacia / Dacia Clan Diplomacy
» Update la Regulile Clanului -[Dacia]
» DESIGN DACIA
» REPUTATIA CLANULUI
» Regulile clanului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dacia Clan :: Clanul Dacia - 2008 :: Arhiva 2008-
Mergi direct la: